نیاز به استراحت ؟ این ژاپنی چشمه های معدنی در حال حاضر ارائه مجازی Hot Spring Baths

این احساس نزدیکی غیر ممکن است برای سرقت یک لحظه از ذن در حالی که جهانی همه گیر با شدت گرفتن و یا به پاک کردن ذ

توسط ETELARESANKHABAR در 5 اردیبهشت 1399

این احساس نزدیکی غیر ممکن است برای سرقت یک لحظه از ذن در حالی که جهانی همه گیر با شدت گرفتن و یا به پاک کردن ذهن خود را از coronavirus اخبار و تمرین حضور ذهن. اما ترک آن را به ژاپنی ها برای پیدا کردن یک مبتکرانه (و آرام) راه حل: مجازی بپو. درست است که شما هم اکنون می توانید ترمیمی شیب در سرزمین آفتاب تابان در واقع بدون ترک خانه خود را.

این همه به لطف یک گروه از ryokan (ژاپنی مسافرخانه) صاحبان در شهر آریما که شروع آپلود VR فیلم از hot spring baths به یوتیوب. وجود دارد چهار فیلم در کانال تا کنون و هر کلیپ وعده های صلح آمیز ویستا و همچنین به عنوان تسکین دهنده برای تلفن های موبایل از جریان آب و شکوفه های گیلاس اهتزاز در باد.

پس چگونه آن را در واقع کار می کند ؟ شما نیاز به یک جفت از عینک VR مناسب برای 4K و البته یک حمام. دریافت آب pipping داغ مورد علاقه خود را انتخاب hot-spring از کانال یوتیوب و ترک خود را به وان. و سپس شستشو و تکرار این مراسم به عنوان اغلب به عنوان شما نیاز دارید.

"Japan's چشمه های آب گرم می تواند کمک به درمان افراد در قرنطینه در سراسر جهان و همچنین افزایش اثربخشی قرنطینه" این گروه گفت: در آزادی مطبوعات. "این راه ممکن است ما حتی اگر فقط کمی کمک به کاهش عفونت و درد و رنج از جدید کروناویروس."

شهر آریما مشهور داغ بهار عقب نشینی اما پس از استان هیوگو رفت و تحت یک وضعیت اضطراری در این ماه برخی از 90 درصد از شهر ryokan را به روی عموم بسته شده, با توجه به آستانه. این VR تجربه نه تنها کمک به مردم برای استراحت اما همچنین به ryokan صاحبان یک فرصت برای نشان دادن خاموش خود قابل توجه امکانات رفاهی.

در واقع هنگامی که Covid-19 بحران فروکش کرده است یک سفر به یک آریما بپو باید در بالای لیست شما.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب