زندگی واقعی '101 سگ خالدار' لندن عمارت بازدید بازار

قابل توجه رنگ صورتی عمارت در منحصر به فرد گل پامچال تپه منطقه از لندن به تازگی رفته در بازار برای یک نی نی بیش

توسط ETELARESANKHABAR در 22 تیر 1399

قابل توجه رنگ صورتی عمارت در منحصر به فرد گل پامچال تپه منطقه از لندن به تازگی رفته در بازار برای یک نی نی بیش از 11 میلیون دلار (£9 میلیون). دیگر از آن standout رنگ عمارت ادعای شهرت آن است که ادعا می شود خانه است که به کمک الهام بخش سال 1956 Dodie Smith رمان "101 سگ خالدار."

با توجه به لندن ایونینگ استاندارد هشت اتاق خواب خانه در آلبرت تراس دور نیست از اسمیت سابق خانه در دورست مربع است. کودکان رمان نویس به طور منظم پیاده روی های گذشته عمارت با نه نه! — سگ خالدار در راه خود را به پارک Regent. با توجه به ادبی, محققان, این صفحه اصلی است که تصور می شود الهام بخش در پشت داستانی خانه dalmatian پدر و مادر پردیتا و Pongo و خود را صاحبان راجر و آنیتا از صمیم قلب — هنگامی که اسمیت رمان برای اولین بار منتشر شد آن را برجسته تصویرگری صورتی سکنی تقریبا یکسان به یک در آلبرت تراس.

آثار این رمان چاپ اول انجام شد و با نشان دادن خواهر جانت و آن جانستون. تجسم خود را از سگ های صفحه اصلی است که کاملا شبیه به آلبرت مربع اموال را به آن pillared رواق و شیشه ای-paneled جلوی درب که باز می شود به اسراف ورودی سالن نشیمن و مطالعه است. ساخته شده در سال 1847 و آخرین فروخته شده در سال 1987 چهار داستان اصلی اقدامات در فقط کمتر از 5000 متر مربع است. پس اموال را آخرین فروش گل پامچال تپه کوچک مانند روستا منطقه با شکوه ویکتوریا تراس و چشم نواز نقاشی با مداد رنگی-رنگی ریجنسی خانه های اطراف انتهای شمالی پارک دستخوش درک سریع با شیک رستوران ها و مغازه ها ظاهر در سراسر در حال حاضر-منطقه شلوغ.

101 Dalmatians mansion

خانه کتابخانه خوش تیپ. حسن نیت ارائه میدهد از Beauchamp استتس

داخل خانه خود را هر چند, در حالی که نه در کنيا است مسلما شاهد روزهای بهتری; آن را کمی نخ نما شیک با تاکید بر کهنه است. خسته گل پرده مرده بی رنگ مخمل کوسن, رنگ پوست و خراشیده چوب این کار را انجام نمی grand-dame شهری ادبیات کودکان عدالت است. یک مقیاس کامل نوسازی خواهد خانه را تبدیل به یک glammy مدرن عمارت بدون شک قابل توجهی اضافه کردن سهام به ملک در یک پست-همه گیر بازار املاک و مستغلات.

اسمیت رمان ساخته شده بود به یک انیمیشن کلاسیک دیزنی در سال 1961 و دو بعدی live-action نسخه ("101 سگ خالدار" در سال 1996 و عاقبت آن, "102 سگ خالدار" در سال 2000) ساخته شد با گلن کلوز به عنوان بازیگران بد Cruella de Vil. یک prequel به جاست تحت عنوان "Cruella" است که برای انتشار در اواخر این سال با اما استون و اما تامپسون headlining اول فیلم است.

فروش است که به کار گرفته شده توسط Beauchamp املاک. دیدن عکس های بیشتر از خانه های زیر:

101 Dalmatians mansion

حسن نیت ارائه میدهد از Beauchamp استتس

101 Dalmatians mansion

حسن نیت ارائه میدهد از Beauchamp استتس

101 Dalmatians mansion

حسن نیت ارائه میدهد از Beauchamp استتس

101 Dalmatians mansion

حسن نیت ارائه میدهد از Beauchamp استتس

101 Dalmatians mansion

حسن نیت ارائه میدهد از Beauchamp استتس

101 Dalmatians mansion

حسن نیت ارائه میدهد از Beauchamp استتسtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب