موناکو قایق بادبانی نمایش لغو شده است با توجه به Covid-19

پادشاه ترجمه شده نمایشگاه موناکو قایق بادبانی نمایش لغو شده است با توجه به نگرانی از گسترش Covid-19. آن برنامه

توسط ETELARESANKHABAR در 7 تیر 1399

پادشاه ترجمه شده نمایشگاه موناکو قایق بادبانی نمایش لغو شده است با توجه به نگرانی از گسترش Covid-19. آن برنامه ریزی شده بود به اجرا سپتامبر 23-26, 2020.

سازمان Informa بازار با صدور بیانیه ای گفت: آن را به حال شده است در "بحث ثابت" با ذینفعان و همکاران در ترجمه شده صنعت در مورد چالش های پیش روی صاحبان قایق بادبانی, کشتی سازی و کارگزاران در چهره Covid-19 بیماری همه گیر.

"مانند بسیاری از صنایع دیگر بین المللی فوق العاده مسافرت با قایق تفریحی در جامعه را تجربه کرده است اختلال قابل توجهی در سال 2020 گفت:" چارلی کوردی, مدیر عامل شرکت Informa بازار ساخته شده است که این خبر در روز جمعه. کوردی اشاره کرد که بسیاری از این ترجمه شده ناوگان شد و در حال حاضر واقع در ایالات متحده و کانادا است. چند منشور کارگزاران گفت: Robb Report که حدود 50 تا 75 از کسانی که در قایق بودند از رفتن به اروپا در این سال برای منشور فصل است.

Monaco Yacht Show

سازمان مورد بحث "کم تراکم" قالب برای نشان می دهد اما در نهایت تصمیم گرفت که این چالش بیش از حد بالا است. موناکو قایق بادبانی نمایش

سازمان مشغول به کار بود با غرفه داران و اصالت موناکو برای تعیین اگر "کم تراکم و نه برای سود پشتیبانی رویداد" شده اند که "هر دو عملی و مفید" به بازار است. در نهایت آنها تعیین شده که آن را در ترجمه شده, صنعت, بهترین منافع برای به تعویق انداختن "پرستیژ تجربه" نشان می دهد تا سال آینده برای آن 30th edition.

دو گروه مهم از ترجمه شده سازندگان و بین المللی شرکت های کارگزاری اوایل این ماه اعلام کرد که آنها بیرون کشیدن از این رویداد با توجه به Covid-19 و نگرانی های دیگر.

با توجه به بیانیه ای که بسیاری از شرکت کنندگان موافقت کرده اند به تمرکز تلاش خود را در حمایت از فورت Lauderdale بین المللی قایق نمایش برنامه ریزی شده را در اواخر ماه اکتبر. در سال گذشته FLIBS تا به حال بیش از 900 قایق در این مراسم از جمله 100 superyachts.

Monaco Yacht Show

این نشان می دهد در ازای آن 30th anniversary edition در 2021. موناکو قایق بادبانی نمایش

"ما در حال تمرکز تلاش های ما در ارائه یک پلت فرم قوی برای به نمایش گذاشتن این صنعت در فورت Lauderdale با موناکو قایق بادبانی نشان می دهد در حال حاضر مجموعه ای برای بازگشت در سپتامبر 2021," کوردی گفت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن