PBS Kids میزبانی رویداد برای پدر و مادر به صحبت کردن با کودکان در مورد مسابقه

PBS PBS Kids میزبانی یک رویداد ویژه برای پدر و مادر امروز در ساعت 3:30 p. m. ET بودن در میان یک جنبش حقوق م

توسط ETELARESANKHABAR در 20 خرداد 1399
pbs-rascism-talk
PBS

PBS Kids میزبانی یک رویداد ویژه برای پدر و مادر امروز در ساعت 3:30 p. m. ET

بودن در میان یک جنبش حقوق مدنی ساخته شده است که آن را واضح تر از همیشه چقدر مهم آن این است که بحث در مورد نژادی و بی عدالتی با همه خانواده و دوستان و همکاران و کودکان است. PBS Kids خواهد شد میزبانی یک "رویداد ویژه" برای پدر و مادر, پخش زنده امروز در ساعت 3:30 بعد از ظهر به آموزش والدین در نحوه صحبت با کودکان در مورد نژاد و خشونت در برابر جامعه است.

یک پانل از پدر و مادر و آموزگاران و رشد کودک و تروما کارشناسان کمک خواهد کرد که پدر و مادر حرکت موضوع از جمله موضوعات دشوار. با توجه به PBS Kids سایت آنها را لمس در زیر پرسش: چگونه می توان پدر و مادر از کودکان در ادامه به القای اعتماد به نفس و غرور در بچه های جوان در حالی که همچنین توضیح نژادی و بی عدالتی و موانع است که در ادامه امروز ؟ و چگونه می تواند پدر و مادر غیر سیاه و سفید, کودکان, کمک به کودکان درک نقش خود را در مقابله با ضد سیاه نژادپرستی?

پدر و مادر سفید پدر و مادر به خصوص نیاز به یاد بگیرند که چگونه برای مقابله با این موضوعات و سوالات در حال حاضر البته و همچنین آنها را به طور منظم بخشی از بحث خانواده از هم اکنون در.

بیش از آخر هفته Sesame Street درگیر این موضوعات در رابطه با سی ان ان طی یک شهر به نام "با هم: ایستاده به نژاد پرستی." در تلاش برای توضیح خشونت و وحشیگری پلیس تظاهرات در اخبار برای بچه های کوچک اما اجتناب از آن بحث این است که بخشی از مشکل و خیابان کنجد به کار گرفته شده آن را به زیبایی.

علم و بابا لویی حال صادقانه گفتگو در مورد معترضین خارج از خانه خود را که در حال تغییر "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است." لویی توضیح می دهد که به علم این است که این مردم هستند که با هم دست به اعتراض زدند.

"آنها در حال جمع آوری با هم در اعتراض به" لویی توضیح می دهد که به علم. "یک اعتراض است که مردم گرد هم می آیند برای نشان دادن آنها ناراحت و مخالف در مورد چیزی است. آنها می خواهند به دیگران را از مشکل آگاه. از طریق اعتراض مردم قادر به اشتراک گذاشتن احساسات خود را و با هم کار کنند تا همه چیز را بهتر است."

او می گوید علم است که معترضان اغلب نشانه. او نشان می دهد که علم او ساخته شده است که می گوید: "عشق به عدالت صلح" برای اعتراض او قصد دارد برای پیوستن به بعد.

"آنها نگاه ناراحت و" علم خود می پرسد پدر. "در حال معترضان غمگین؟"

"آنها غمگین و ناراحت و آنها حق دارند به علم. مردم ناراحت هستند به دلیل نژاد پرستی است که یک مشکل بزرگ در کشور ما" لویی می گوید. آن را باید با کودکان در هر سنی بسیار صادقانه میگویم.

هر چند PBS Kids رویداد فقط برای پدر و مادر خواهید بود آن را پر از اطلاعات حیاتی در مورد چگونه به درک و باز کردن بسیاری از راه های نژاد پرستی — که ارزشمند است برای خودمان و بچه های ما. زنده رویداد ثبت خواهد شد و در دسترس برای مشاهده و به اشتراک گذاری مدت کوتاهی پس از این پخش در 3:30 p. m. ET در PBS کودکان و نوجوانان برای والدین کانال یوتیوب. شما می توانید ثبت نام برای این رویداد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن