هدف کارگران برنامه ریزی 'Sickout' به تقاضای امن محیط کار

خوزه پرز/Bauer-Griffin/گتی هدف کارگران می گویند این شرکت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای اولویت بندی های

توسط ETELARESANKHABAR در 5 اردیبهشت 1399
target-ppe-protest
خوزه پرز/Bauer-Griffin/گتی

هدف کارگران می گویند این شرکت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای اولویت بندی های خود ایمنی و بهداشت

اجتماعی فاصله قوانین در محل در سراسر کشور تنها مکان شما می توانید در فروشگاه ها مواد غذایی و خاص ضروری فروشگاه های خرده فروشی مانند هدف است. اما ضروری فروشگاه ها تنها قرار بود باز به طوری که مردم می توانند خرید مواد غذایی و دیگر خانواده ضرورت در طول مستندات اما ظاهرا مردم جسارت به هدف به سادگی برای "تفریح" است که ازدحام فروشگاه ها و هدف قرار دادن کارکنان در معرض خطر است. با چند گزینه هدف کارگران قابل توجه و در مارس 1st مرحله "sickout."

هدف کارگران متحد کارمند فعال, گروه, اعلام برنامه های خود را برای ماه مه 1st اعتصاب در اعتراض به شرایط نا امن کار در فروشگاه های خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس. بزرگترین نارضایتی هستند که این شرکت ندارد اجباری ماسک صورت و سیاست است که وجود ندارد مناسب اجتماعی فاصله قوانین در محل به منظور محدود کردن تعدادی از مهمانان داخل فروشگاه.

"در مورد ترافیک پا و مهمان رفتار شده است فجيع قرار دادن ما نیازی خطر وقتی بیشتر اقدامات ایمنی مورد نیاز برای اطمینان اجتماعی فاصله. کارگران و نه مهمان شده اند نیاز به پوشیدن ماسک" Target کارگران متحد نوشت: در بیانیه ای. "ما حداکثر ظرفیت مهمان شده اند بیش از حد بالا تنظیم خود رفتار نیز گاه به گاه و بی پروا. آنها احترام نمی گذارند ما فضای آنها از آمدن به فروشگاه ما به طور انحصاری برای موارد ضروری اما اشغالگر فروشگاه ما از خستگی و سرگرم کننده است."

آدم رایان یک رابط با هدف اتحاد کارگران گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که غول خرده فروش نیست "انجام می شود به اندازه کافی برای اولویت بندی ایمنی" و ادعا فروشگاه "بیشتر در مورد فروش نسبت به حفاظت از ما کارگران است." او اضافه کرد که این شرکت نیاز به پیدا کردن یک راه برای مدیریت این واقعیت است که خریداران نیست coronavirus جدی است. "این تقریبا مانند ما در قبل از COVID وضعیت حال حاضر و نه در وسط یک بیماری همه گیر" او گفت:.

در شروع coronavirus هدف محدود فروشگاه ساعت در سراسر کشور افزایش یافته و کارگران ساعتی پرداخت و doled پاداش اما با توجه به هدف اتحاد کارگران نه میزان خسارت مالی کافی است هنگامی که سلامت خود را در خطر است.

هدف کارکنان نیست برای اولین بار به مرحله تعطیل. Instacart و غذاهای کل کارگران برگزار شد خود را "sickouts" در اوایل این ماه به تقاضا بیشتر دنده محافظ و جامع بیمار ترک سیاست باید آنها قرارداد COVID-19. آمازون انبار کارگران در سراسر کشور نیز انتظار می رود به تماس از کار این هفته است.

"هدف کارگران متحد خواستار همه اعضای تیم برای پیوستن به ما در این مه 1 بین المللی کارگران روز همراه با دیگر کارگران در صنایع و در سراسر کشور به مبارزه برای زندگی ما و اطمینان از ایمنی ما" هدف کارگران متحد نوشت: در پایان تماس خود را به عمل است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب