دادگاه عالی می گوید شرکت های مذهبی با اعتراض نمی نیاز به پرداخت هزینه برای کنترل تولد

سارا Pflug/پشت سر هم SCOTUS به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت یک پیروزی اجازه می دهد مذهبی کارفرمایان به انکار

توسط ETELARESANKHABAR در 19 تیر 1399
supreme-court-birth-control
سارا Pflug/پشت سر هم

SCOTUS به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت یک پیروزی اجازه می دهد مذهبی کارفرمایان به انکار کارکنان کنترل تولد پوشش

به عنوان بخشی از دولت اوباما قانون مراقبت مقرون به صرفه ترین کارفرمایان نیست مجاز به انتخاب کردن از ارائه بدون هیچ هزینه بارداری به کارکنان خود را. در حال حاضر دیوان عالی کشور حکم داده است که قوانین و مقررات جدید از مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت مناسب در اجازه دادن به شرکت های مذهبی یا اخلاقی اعتراض به انکار کارکنان بدون هیچ هزینه کنترل تولد.

در یک 7-2 تصمیم دیوان عالی کشور تایید مغلوب ساختن پیشی جستن و مقررات است که به طول و عرض جغرافیایی به کارفرمایان وقتی که می آید به ارائه بدون هیچ هزینه کنترل تولد به عنوان بخشی از مراقبت های بهداشتی خود را برنامه. نیویورک تایمز گزارش می دهد که دولت برآورد نشان می دهد که این حکم می تواند به معنای 70,000 به 126,000 زنان از دست بدهند تولد خود را کنترل پوشش.

قضات اموزش Bader Ginsburg و Sonia Sotomayor تنها آنهایی که به مخالفت.

"ما امروز که این بخش تا به حال قدرت قانونی به هنر و صنعت است که معافیت و همچنین contemporaneously صادر اخلاقی معافیت. ما بیشتر نگه دارید که قوانین promulgating این معافیت ها از رویه نقص" عدالت کلارنس توماس نوشت.

حاکم است و البته یک پیروزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن که دولت به دنبال گسترش نوع از کارفرمایان که می تواند حاضر به ارائه ضد بارداری به عنوان بخشی از مراقبت های بهداشتی خود را پوشش اخلاقی و دلایل مذهبی. والدین می گوید نه از 10 زنان را به دنبال نوعی از کنترل تولد در این دوره از زندگی خود را.

خود را مخالف نظر قضات ستمیر و Ginsburg نوشت: "امروز برای اولین بار دادگاه کست کاملا کنار جبران حقوق و منافع در آن تعصب و غیرت به امن مذهبی حقوق به درجه n ام" و "برگ زنان کارگر به دفع کردن برای خود" در جستجوی کنترل تولد.

در نظر اکثریت عدالت توماس استدلال کرد که وزارت بهداشت و خدمات انسانی "است و عملا لجام گسیخته اختیار برای تصمیم گیری چه چیزی را مانند مراقبت های پیشگیرانه و نمایش" و قدرت "برگ اختیار آن به همان اندازه بدون کنترل در مناطق دیگر از جمله توانایی برای شناسایی و ایجاد معافیت از آن خود نمايند."

زنان ملی مرکز قانون را محکوم کرد حاکم گفت: در بخش "این تصمیم را به طور نامتناسبی آسیب دستمزد پایین کارگران, مردم, از, رنگ, LGBTQ مردم و دیگران که در حال حاضر صورت موانع مراقبت است."

به دلیل ACA ارائه NWLC می گوید نزدیک به 61 میلیون زنان بارداری بدون پوشش خارج از جیب هزینه.

در سال 2014 دادگاه عالی مورد شامل سرگرمی لابی دادگاه حکم داد که خصوصی و نزدیک برگزار می شود شرکت می تواند معاف از ارائه کنترل تولد بر اساس مذهبی و یا اخلاقی زمینه. مغلوب ساختن پیشی جستن admin حکومت تا حد زیادی گسترش می یابد که همچنین اجازه می دهد تا عموم معامله شرکت ها و دانشگاه های بزرگ به استناد خود را مذهبی یا اخلاقی اعتراض در ارائه پوشش پیشگیری از بارداری به کارکنان خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مقررات است و تلاش برای ارائه در یک سال 2016 وعده انتخاباتی به کارفرمایان اجازه می دهد آزادی بیشتر به امتناع از ارائه کنترل تولد پوشش. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کارفرمایان نباید "bullied توسط دولت فدرال به دلیل باورهای دینی خود است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب