اتحادیه اروپا نمی خواهد بازگشایی مرزهای خود به ایالات متحده مسافران


european-union-no-americans
NurPhoto/گتی

دیگر کشورهای بزرگ معاف شامل روسیه و هند و برزیل

اتحادیه اروپا خواهد بود بازگشایی مرزهای خود را به 15 کشور در خارج از 27 عضو در جولای 1 — ایالات متحده نمی خواهد یکی از آنها است.

در لیست 15 کشور است که در حال حاضر قادر به سفر به اتحادیه اروپا و استرالیا و ژاپن و کره جنوبی و چین — که در آن اصلی ویروس آغاز شد — و همچنین 11 نفر دیگر. اتحادیه اروپا خواهد بود reevaluating لیست هر دو هفته اما شرایط آنها مجموعه ای هستند که coronavirus عفونت نرخ باید برابر یا بهتر از اتحادیه اروپا ترک ایالات متحده با غم انگیز یک راه طولانی برای رفتن.

اتحادیه اروپا حدود 116 میلیون نفر بیشتر از ایالات متحده است و در حال حاضر گزارش حدود 1.5 میلیون coronavirus موارد بر اساس آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز. آمریکا نشسته است و در 2.4 میلیون مورد گزارش شده و بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 در جهان است.

با توجه به NPRاتحادیه اروپا دیپلمات گفت که “بسیار بعید” است که چارچوب را تغییر خواهد داد هر زمان به زودی. آن را به هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای تصمیم می گیرید که چگونه آنها را مدیریت لیست کشورهای مجاز برای عبور از مرزهای خود را اما شورای اروپا گفت: آنها را به طور یک جانبه آسانسور محدودیت های مسافرتی در یک “غیر ذکر شده” کشور است. مسافران از دیگر کشورهای بزرگ مانند روسیه و برزیل و هند نیز نمی توان این فهرست است.

اتحادیه اروپا نیز نیاز متقابل کاهش ممنوعیت سفر اجازه می دهد تا یک کشور می شود به این فهرست اضافه شده و تا به امروز در ایالات متحده در حال حاضر میله بسیاری از مسافران از 26 کشور اروپایی (معافیت انگلستان). در اواخر ماه مه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اروپا بود “پیشرفت” و بسیاری معتقد بودند سفر محدودیت خواهد بود برداشته اما هیچ چیز بیرون از آن زمان.

“بهترین برآورد ما در حال حاضر است که برای هر موردی که گزارش شده است وجود دارد در واقع شدند و 10 دیگر عفونت” CDC مدیر دکتر رابرت Redfield گفت: در هفته گذشته حقیقی به احتمال زیاد موارد در ایالات متحده آمریکا

بیش از 15 میلیون آمریکایی در حال برآورد شده برای سفر به اروپا در سال و حدود ده میلیون اروپایی سفر به ایالات متحده آمریکا هر سال برای کسب و کار و تعطیلات. این ممنوعیت ارائه خواهد شد بیشتر اقتصادی اثرات در هر دو طرف بیشتر به طور خاص در حال حاضر سخت-آمار صنعت گردشگری.

دانمارک و ایرلند تصمیم گرفتند از مرز مشترک سیاست و نمی خواهد تحت تاثیر این تصمیم با توجه به بلومبرگ. علاوه بر این شهروندان ایالات متحده با اجازه اقامت در کشورهای اتحادیه اروپا, اروپایی, شهروندان, زندگی در ایالات متحده و همچنین دانشجویان پزشکی حرفه ای و دیپلمات ها هنوز هم مجاز به سفر به اتحادیه اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net