'Cheaper By The Dozen' بازیگران, بازسازی صحنه های از فیلم 17 سال بعد

هیلاری داف/Instagram این ارزان تر توسط دوازده بازیگران آمد و با هم به از نو خلق صحنه های از فیلم برای خیریه

توسط ETELARESANKHABAR در 8 خرداد 1399
Hilary-Duff-recreate-cheaper-by-the-dozen
هیلاری داف/Instagram

این ارزان تر توسط دوازده بازیگران آمد و با هم به از نو خلق صحنه های از فیلم برای خیریه

این COVID-19 همه گیر در ادامه به تحت تاثیر قرار زندگی روزمره ما و "طبیعی" — به عنوان هر کس خواستار آن است چیزی جز یک نیمه سرد عوارض coronavirus است که همه مورد علاقه خود را کست از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد از سال گذشته عملا reuniting برای خیریه که عالی است چرا که نوستالژی خوش آمدید انحراف از زمان hellscape ما زندگی می کنند. بازگشت در سال 2003 یک فیلم به نام ارزان تر توسط دوازده فرود در تئاتر و در حال حاضر 17 سال بعد داستانی بیکر خانواده پیوست در Instagram به از نو خلق کردن برخی از نمادین ترین لحظات از fave خود را خانواده دانلود فیلم از اوایل aughts.

2003 تلنگر به دنبال antics از خانواده ای با 12 فرزند و ستاره دار Piper Perabo, Bonnie Hunt, Steve Martin, Tom Welling, هیلاری داف, Kevin G. Schmidt, Alyson Stoner, مورگان نیویورک شین خویشاوند برنت خویشاوند فارست Landis, Blake Woodruff و یعقوب اسمیت. داف به همراه دو نفر از اعضای اصلی بیکر "ده" (متاسفانه Tom Welling و استیو مارتین شرکت نکردند), دوباره شخصیت خود را بهترین لحظات از فیلم اقدام به عنوان یک نوع ارزان تر توسط دوازده "که در آن آنها در حال حاضر ؟" نشان می دهد و یک چیز قطعی است — هر کس حق دارد به طوری رشد کرده است تا در حال حاضر! به جز هیلاری داف که ظاهرا نه سالخورده در 17 سال است که وحشی و بدتر است.

هیلاری داف Instagram

"تعجب! از بیکر خانواده به شماست. ما همه در این با هم" داف مشترک در Instagram on May 27, 2020, همراه با یک تماس به عمل برای اهدا به هیچ بچه ای گرسنه که کمک می کند تا تغذیه بچه ها در مدرسه و تعطیلی.

پس از همه گیر شروع شد و انواع و اقسام فیلم و تلویزیون کست باید پیوست آنلاین برای امور خیریه. The Lizzie McGuire بازیگران را زوم جدول بخوانید. Josh Gad راه اندازی یوتیوب نشان می دهد به طور خاص را با هم ریختگی های مورد علاقه خود را '80s, فیلم The Goonies و بازگشت به آینده. و دفتر بازیگران کردم دوباره با هم در زوم برای جان Krasinki را "خبر خوب" آنلاین نشان می دهد.

همانطور که جهان به نظر می رسد به طور فزاینده ای جدید و متفاوت از چیزی است که وجود دارد تا آرامش مورد نوستالژی, آیا آن را در '80s در 90s یا aughts. و صحبت کردن که نوستالژی, Cheaper by the Dozen است جریان در دیزنی به علاوه در حال حاضر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب