برای اولین بار سوار: 2020 BMW S 1000 XR یک Sport Tourer است که فکر می کند آن را یک کلوب—و ما نمی تواند استدلال می کنند

این یک شجاع کسی که آچار باز کردن دریچه گاز BMW S 1000 XR. شگرف آن نیروی محرکه belies این واقعیت است که آن را ی

توسط ETELARESANKHABAR در 23 تیر 1399

این یک شجاع کسی که آچار باز کردن دریچه گاز BMW S 1000 XR. شگرف آن نیروی محرکه belies این واقعیت است که آن را یک ورزش تفریحی, موتور سیکلت, نه مستقیم کلوب. با 165 اسب بخار در زیر شما 2020 BMW S 1000 XR خواهد گرد و غبار ترین موتور سیکلت های زیر 1000 cc و تنها واقعا از دست دادن به دیگران در هنگام سرعت شروع به گرفتن واقعا احمقانه است.

BMW Motorrad کشیده است یک ترفند باور نکردنی. از آن موفق به گرفتن بهترین قطعات آن incredible S 1000 RR superbike مسائل آنها را به یک لباس رسمی و در حال حاضر یک دستگاه است که بخشی نجیب زاده بخش سنگین وزن حیوان. دوچرخه برای اولین بار شاهد نور روز را در اواسط سال 2015 به عنوان سال 2016 مدل و عملا بدون تغییر باقی ماند تا این سال است.

The 2020 BMW S 1000 XR.

2020 BMW S 1000 XR. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از BMW Motorrad.

اصلی با اتکا به شدت کمک کننده قطعات از S 1000 RR در حالی که این سال 2020 نسخه کمی بیشتر جدایی. برای مثال جدید 999 سی سی چهار سیلندر موتور نمی آیند با متغیر تغییر بادامک میل بادامک سیستم در عطا RR یا GS با BMW با استناد به هزینه های تولید و پیچیدگی به عنوان دلیلی برای عدم وجود آن است. در عوض XR می شود خود را معمولی cam درایو راه اندازی است که 12 میلی متر باریک در سراسر وسیع ترین نقطه و ادعا کرد 10 درصد سبک تر از سال گذشته است.

گشتاور برای XR 84 ft lbs رسیده در 9250 دور در دقیقه. موتور عملکرد محفظه از طریق تمام الکترونیک جدید بسته است که دارای یک ساکن واحد اندازه گیری برای اولین بار در این دوچرخه است. این بدان معناست که چند سطح کنترل کشش پیچ ABS wheelie کنترل موتور کنترل ترمز در حال حاضر در دستور XR سوار که در حال حاضر نیز برخوردار گزینه از پویا ESA (الکترونیکی سیستم تعلیق تنظیم) نرم افزار از ویژگی های.

The 2020 BMW S 1000 XR.

با جدید الکترونیک, بسته, BMW S 1000 XR دریافت ساکن واحد اندازه گیری برای اولین بار. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از BMW Motorrad.

اولی شده است طرفدار الکترونیکی نظارت/تنظیم تعلیق اما XR را springers چیزی جدید. به عنوان نام نشان می دهد, پویا ESA نرم افزار نظارت بر تعلیق عمل و تنظیم رفتار هر 10 میلی ثانیه است. البته وجود سطوح مختلف از تعلیق تنظیم و حالت های موجود برای سوار از جمله یک دستی تنظیم است که نگه می دارد به عقب شوک تحت تنش زمانی که خود را مسافر می شود خاموش پشت, در نتیجه توقف شوک از بازگشت بیش از حد به سرعت و unbalancing شما...بسیار خوب.

اصلی شاسی باریک و فشرده در همه جا برای بهتر سوار بازخورد. به این منظور از شوک در حال حاضر کار کردن پیوندی-کمتر swingarm ارائه بهتر احساس می کنید به سوار و کمتر وزن بدون فنر.

این همه پیچیده شده در بدنه که دیگر خانه های نامتقارن چراغهای جلو که خیلی متمایز در گذشته است. چراغ را در حال حاضر پر کردن جای خالی که جلو و عقب با چراغ ترمز در عقب-شاخص های اقتصادی

The 2020 BMW S 1000 XR.

نسخه قبلی نامتقارن چراغهای جایگزین شده توسط LED را با اختیاری در طول روز نور در حال اجرا نشان داده شده در اینجا. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از BMW Motorrad.

آیا این همه کار ؟ کاملا. سوار است الهی صاف در جاده ECU تنظیم اگر چه بردن همه چیز به پویا را بسیار سفت و ورزشی ، بیشتر از زمان صرف شده در جاده ها تنظیم و آن را شگفت انگیز است که چقدر وقار مانند یک ماشین بزرگ است تحت ترمز و از طریق بخش اولیه از گوشه.

The 2020 BMW S 1000 XR.

جدید swingarm دور با ارتباط سیستم های موجود در گذشته تکرار از دوچرخه است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از BMW Motorrad.

اولی اتحادش را تغییر صندلی به چیزی از گرد عمیق-ظرف طراحی چیزی است که من هنوز به سقوط در عشق با. شاید من پشت یک لمس بر روی استخوانی طرف یا من به سادگی مورد استفاده قرار گیرد به تملق گفتن صندلی, اما این است که یک منطقه از XR که من ارسال گسترده BMW Motorrad لوازم جانبی کاتالوگ به مبادله.

The 2020 BMW S 1000 XR.

گرد صندلی طراحی ممکن است به دست آورد طعم و مزه برای برخی از سواران. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از BMW Motorrad.

یکی دیگر از گله های کوچک است که پیچ و تاب گرفتن نیاز به روشن کاملا یک راه طولانی قبل از نرم اولیه تحویل قدرت احساس می شود. این طول می کشد برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به, اما شما در نهایت یاد بگیرند که با آن زندگی می کنند بسیار شبیه به صندلی. هنگامی که شما بالاتر در revs تحویل دوست داشتنی است و حتی. فقط فراموش نکنید که XR است superbike-سطح پانچ, آن را فقط ممکن است نگاه مانند آن است.

The 2020 BMW S 1000 XR.

نسبتا بصری به استفاده از داش گرفته شده است مستقیما از S 1000 RR کلوب. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از BMW Motorrad.

قیمت $17,645 های 2020 BMW S 1000 XR منتقل شده goalposts برای ورزش تفریحی, دسته بندی نه تنها به دلیل قدرت و شاسی و الکترونیک و یا بدن اما در راه خود را melded همه چیز را با هم در یک ترکیب هماهنگ. من شک ما را ببینید به روز رسانی برای این دستگاه در چند سال آینده به دلیل آن لازم نخواهد بود. هر کس دیگری نیاز به گرفتن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن