وجود دارد تعدادی از عوامل است که می تواند کمک به (یا از) خواب یک شب بزرگ اما انتقادی در میان آنها کیفیت ورق های خود را. و در حالی که پنبه نسخه های بزرگ هستند ابریشم ارائه می دهد بسیار لوکس تر جایگزین.

در حالی که ما به طور معمول فکر می کنم از ابریشم به عنوان چیزی برای پوشیدن پانسمان تخت ما در ماده یک راه سریع برای ارتقاء تجربه خواب. ابریشم ورق های اندازه گیری در Mommes که ذاتا متفاوت به موضوع شمارش اما مراجعه به وزن ابریشم را بالاتر Momme بهتر است آن را به احساس می کنید بر روی پوست خود را. صحبت از پوست شما وجود دارد به طور طبیعی رخ می دهد اسیدهای آمینه در ابریشم ورق است که کمک خواهد کرد که شما خود را بهبود پوست و موی خود را به عنوان به خوبی به عنوان کمک به جلوگیری از حضور غبار برای کمک به کسانی که مبتلا به آلرژی.

به علاوه الیاف طبیعی کمک می کند تا به طور فعال به تنظیم دمای بدن خود را بنابراین شما نمی تواند بیش از حد گرم در تابستان و یا بیش از حد سرد در زمستان. بالاتر از همه چیز آنها بسیار راحت است. و در حالی که آنها در حال سرمایه گذاری آنها ارائه می شود که فضل می گرداند. در اینجا چهار مجموعه از ابریشم ورق است که به شما کمک کند از خواب بیدار در سمت راست از رختخواب هر روز صبح.

1. ElleSilk ابریشم ورق تخت

گردد از 25 momme درجه 6A ابریشم توت ElleSilk را ورق برخی از راحت ترین و لوکس ملافه امروز در دسترس است. خود را بالا و مواد درجه اجازه می دهد به معنی این ورق ها نرم و تحویل در تمام وعده های ابریشم ورق, اما آن را نیز باعث می شود آنها را با دوام تر. در نهایت این مجموعه را حفظ خواهد کرد شما را در تابستان خنک و در زمستان گرم—و به رخ کشیدن طول عمر به شما برای سال آمده است.

مزایا: بسیار لوکس.

منفی: بسیار گران است.

ElleSilk Bed Sheets

آمازون

خرید در حال حاضر: $930.00

2. توت پارک ابریشم ابریشم ورق

در 22 Momme یا معادل 900-موضوع-تعداد پنبه مجموعه, این ورق از توت پارک ابریشم هستند فوق العاده راحت اما نمی هزینه یک دست و پا. شرکت واردات با کیفیت بالا ابریشم از چین و تولید کننده انواع ورق در اینجا در ایالات متحده است. ورق نصب شده در اینجا می تواند به جای عمیق تشک های تا 17 اینچ قد بلند است.

مزایا: بالا تعداد موضوع احساس می کند که واقعا فوق العاده است.

منفی: آنها تنها در دسترس در رنگ سایه نقاشی با مداد رنگی.

Mulberry Park Silks Silk Sheets

آمازون

خرید در حال حاضر: $525.00

3. Orose ابریشم ورق تخت

با انتخاب گزینه های رنگارنگ این ابریشم ورق از Orose مطمئن هستند که متناسب با انواع سلیقه ها. در 19 Momme (یا 400 تعداد موضوع) ورق خود را احساس می کنم خیلی بهتر از پنبه. این ورق ها نیز می تواند شسته شده در یک نسیم ملایم چرخه و شما لازم نیست که به نگرانی در مورد آنها از دست دادن هر یک از آنها پر جنب و جوش رنگ یا شین در طول زمان است.

مزایا: گزینه های رنگارنگ با یک نرم و صاف احساس.

منفی: نه به عنوان نرم به عنوان برخی از گزینه های دیگر.

Orose Silk Bed Sheets

آمازون

خرید در حال حاضر: $459.00

4. ZIMASILK ابریشم ورق تخت

به عنوان فوق العاده به عنوان ابریشم ورق, آنها قطعا یک سرمایه گذاری است. این مجموعه از ZIMASILK پایین تر مانع از ورود بسیاری دیگر از ابریشم ملافه. در 19 Momme ملافه ارائه مقدار زیادی از راحتی. و الیاف طبیعی عملکرد بسیار سبک وزن ورق است که نمی خواهد قادر به rip کردن. این مجموعه بزرگ که فورا بالا بردن تخت خود را به چیزی که به احساس فوق العاده خوب به خواب.

مزایا: ارزش بزرگ برای کسانی که به دنبال ارتقا از پنبه.

منفی: نه به عنوان بالا به عنوان دیگر گزینه های موجود در این لیست است.

ZIMASILK Silk Bed Sheets

آمازون

خرید در حال حاضر: $409.99

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de