شما می توانید به زودی باز کردن چند اسناد مایکروسافت ورد در iPadOS

در روزهای اولیه از اپل آن را تا حد زیادی دیده می شود به عنوان یک نسخه بزرگتر از آی فون که در آن برای اکثر, آن

توسط ETELARESANKHABAR در 11 اردیبهشت 1399

در روزهای اولیه از اپل آن را تا حد زیادی دیده می شود به عنوان یک نسخه بزرگتر از آی فون که در آن برای اکثر, آن را تا به حال تمام ویژگی ها و قابلیت های آی فون به جز در یک صفحه نمایش بزرگتر. اما در سال های اخیر اپل ساخته شده است و تغییرات مختلف و ارتقاء به اپل است که باید به آرامی آن را تبدیل به یک پتانسیل لپ تاپ تعویض.

تبلیغات

یکی از این تغییرات در آمد 2019 با iPadOS 13 که در آن کاربران مجاز به باز کردن پنجره های متعدد از همان برنامه است. برای کسانی که استفاده از Microsoft Word بر روی iPad خود را وجود دارد برخی از اخبار خوب در این جبهه به دلیل آن را مانند به نظر می رسد مایکروسافت در حال حاضر تست اجازه می دهد تا کاربران را به باز کردن اسناد متعدد بر روی iPad خود را در همان زمان.

برای کسانی که نا آشنا این است که به لطف ویژگی چند پنجره در معرفی iPadOS 13. قبلا اپل اجازه می دهد تا کاربران را به باز کردن برنامه های متعدد در همان زمان با چند وظیفه ای اما با چند پنجره پشتیبانی کاربران می توانند با باز کردن پنجره های متعدد از همان برنامه در یک بار. برای مثال شما می توانید یک سند در Word با و یادداشت های خود را تشریح و از سوی دیگر سند می تواند که در آن شما نوع آن را در کامل است.

که می شود گفت, چند پنجره پشتیبانی از هر دو Word و PowerPoint در حال حاضر در حال تست برای خودیها اما این نباید بیش از حد طولانی که در آن از آن خواهد شد در دسترس برای تمام کاربران.

در زمینه اپل >قرص. بیشتر بخوانید درباره برنامه های iOS اپل و مایکروسافت. منبع: وبلاگ-خودی.دفترtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن