این زندگی جدید COVID-19 کانون

Sean Rayford/گتی من از خوردن لی المللی دبی گردو Spinwheels برای صبحانه روز دیگر از آنجا که تنها خدا می توان

توسط ETELARESANKHABAR در 10 تیر 1399
Life-In-A-COVID-19-Hotspot-1
Sean Rayford/گتی

من از خوردن لی المللی دبی گردو Spinwheels برای صبحانه روز دیگر از آنجا که تنها خدا می تواند قاضی من زمانی که من می توانم پیدا کردن هر بیشتر. من شوهر من پرسید اگر ما تا به حال هر در و او رفت و حفاری تنها به بازگشت دست خالی. من رفتم به میله پروتئین. "شما می دانید که یک روز من قادر خواهید بود به می گویند, هی, ما از Spinwheels و شما می گویند سلام من به برخی از" من به او گفتم به نوعی تضعیف وقتی که من انجام داد. "آره" او گفت: فقط به عنوان متاسفانه. "آره من فقط قادر به ترک." این احمق ارز کوچکی از آن همه: این است زندگی در یک COVID-19 کانون.

زیرا ما نمی توانیم "فقط ترک کنند."

بیش از آخر هفته من خارجه کارولینای جنوبی, بیشترین تشخیص تعداد COVID-19 موارد تا کنون: 1,599. فرمانداران از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات باید گفت که بازدید کنندگان از آمدن به اینجا باید قرنطینه خود را برای دو هفته. و آن را به تعداد زیادی از مردم در حال آزمایش است که به معنی افزایش اعداد است که باعث می شود ما یک COVID-19 کانون. درصد مثبت رای رفته از 13 درصد به 18 درصد و در ده روز آخر می گوید: ABC. و از آنجا که فرماندار ما حاضر به اجرای یکی دیگر از اقامت در خانه سفارش مردم را مجبور به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی و یا نزدیک سواحل, سالن غذاخوری, پارک, بازی بولینگ کوچه ها سالن ها و ورزشگاه آن را اساسا به اهالی کارولینای جنوبی را برای خود انجام دهید.

دکتر جوآن Duvwe مدیر بهداشت عمومی برای S. C. Dept. بهداشت و محیط زیست, کنترل, که باید احساس لعنتی کاساندرا در این نقطه می گوید: "تنها وجود دارد اقدامات فردی که به ما کمک کند مراقبت از یکدیگر."

نه واقعا ما نمی توانیم ترک

A plane sits on the tarmac at a South Carolina airport on March 01, 2020 in Columbia, South Carolina
اسپنسر پلات/گتی

زندگی در یک COVID-19 کانون ما نمی تواند در هر نقطه.

شانس مواجهه با این ویروس در فروشگاه مواد غذایی به ایستگاه گاز و یا هر جای دیگری هستند که من و همسرم تبدیل شده اند به agoraphobic (من احتمالا به خوبی در راه خود را به تبدیل شدن به در واقع agoraphobic اما اجازه دهید فقط لمس نمی کند که یکی از سمت راست در حال حاضر در بالای بقیه همه گیر گلایه. درسته؟). ما استفاده می شود گاهی اوقات بچه ها به پارک ایالتی که در آن پراکنده تعدادی از مردم خورشید و حرکت هوا به علاوه ما ماسک allayed هیچ گونه ترس ما بود. در حال حاضر من خیلی می ترسم حتی به بچه ها اجازه انجام این کار است.

ما می دانیم که برخی بسیار منزوی پارک دولت ما می تواند در بخش های مختلف دولت است. بعید است کسی می تواند در همه وجود دارد. اما در یک COVID-19 کانون شما ببینید این اعداد و مغز خود را آغاز می گردونه. اگر ماشین می شکند ؟ ما در حال رفتن به نیاز به گاز و در نهایت. ما می خواهم که به همه ما مواد غذایی و نوشیدنی برای کل سفر. آن را بیش از حد وحشتناک است. و آخرین بار ما به یک دولت پارک دیدیم که در مجموع حدود شش نفر. یکی از آن شش نفر می خواستم به من بگویید در مورد یک تمساح. او با پوشیدن ماسک. او نگه داشته در آینده من مانند یک انسان زنده تا از هشت پا, دور, من فریاد زد:, "هیچ نزدیک تر!"

او glared در من مثل من در جهان بزرگترین سگ ماده.

من کابوس در مورد او.

بنابراین ما در خانه بماند.

این بدان معناست که در یک COVID-19 کانون شخص دیگری به بیرون رفتن برای ما

ocial distancing signage at the Darlington Raceway as it prepares to re-open tomorrow for the NASCAR Cup Series The Real Heroes 400, the first professional motorsport to resume the season after the nationwide lockdown due to the ongoing Coronavirus (COVID-19) on May 16, 2020 in Darlington, South Carolina.
کریس Graythen/گتی

پس ما در یک COVID-19 کانون ما وابسته به افراد دیگر به خطر انداختن سلامت خود را برای ما به ارمغان بیاورد همه چیز. ما وابسته به مردم تحویل: پست الکترونیکی آمازون تحویل مردم تمام مواد غذایی خدمات تحویل. آنها در معرض خطر خود را و ما می دانیم که آنها در معرض خطر خود را, اما ما می توانیم با تشکر از شما یادداشت ها و همیشه, همیشه, همیشه نکته بسیار خوبی است. این نیست دیزنی جهان. آنها در حال رفتن به قلمرو خطرناک است و باید به اندازه کافی برای جبران کار در یک COVID-19 کانون.

ما با وابسته نیست و فقط تحویل مردمی اما در کل زنجیره ای از مردم ما هرگز نمی خواهد می دانم و هرگز به ببینید که چه کسی در حال به خطر انداختن سلامت خود و سلامت خانواده خود را به مطمئن شوید که شوهر من است و من هرگز به ترک. ما وابسته به خدمات پستی افرادی که در هر روز به مرتب کردن ایمیل. ما وابسته به افرادی که مرتب سازی و بسته و آدرس ما آمازون کالا. ما باید نه تنها کسی است که باعث می شود تحویل خریداران می کشد که کالا را از قفسه کسی که restocks قفسه و هر کسی که نگه می دارد فروشگاه مواد غذایی در حال اجرا است. آنها در حال رفتن به کار در یک COVID-19 کانون بنابراین من لازم نیست به همه جا بروم.

زندگی در COVID-19 کانون به معنی گناه. ما امتیاز ما را نگه می دارد امن است.

یک COVID-19 کانون به معنی پخت و پز

هر چند CDC می گوید که خطر آن از خارج و تحویل بسیار پایین است راست, در حال حاضر, آن را یک خطر است که ما می خواهیم در یک COVID-19 کانون. وجود دارد بیش از حد بسیاری از متغیرها. ما به ندرت بودند افرادی که تحویل پیتزا به هر حال ما معمولا فقط گرم کردن مواد یخ زده — بنابراین بسیاری از چیزهایی که ما می خواهید انتخاب کنید تا به جای بیرون و ما راحت نیست خروج از خانه را به ارتباط برقرار کردن با کسی را خارج و یا از طریق درایو. جهنم ما ترس از درایو-از طریق داروخانه.

بنابراین در یک COVID-19 کانون هر وعده غذایی به پخته شود و تنها با تشکیل دهنده در دست, از آنجا که ما نمی تواند اجرا برای بیشتر از چیزی است که ما در حال از دست رفته. ما باید به فکر از آنچه داریم و آنچه باید خورده شود و قبل از آن بد می رود. ما نمی خواهید به اتلاف مواد غذایی که بیشتر مانند یک مصیبت.

زندگی در یک COVID-19 کانون به معنی سرگرم کننده کودکان خود را در خانه با آنچه شما را در دست داشته. این بدان معنی است که آنها به تماشای زیادی تلویزیون بیشتر از آنها به طور معمول خواهد بود و شما می ترسم از همسایگان خود — که در آن شما می خواهم به طور معمول راه رفتن در اطراف بلوک و بدون نگرانی از آنجا که شما به راحتی می توانید حرکت را از راه شما به پوشیدن یک ماسک صورت در حال حاضر. ما در جهان منقبض شده است بیشتر از همیشه. قبل از اینکه شوهر من حداقل رفت برای مواد غذایی. در حال حاضر او حتی نمی انجام این کار است. ما داروخانه ارائه می شود. به زودی ما تنها مجبور به ترک یک بار در ماه به انتخاب کنید تا یک نسخه که داروخانه را حمل می کند.

اساسا? زندگی در یک COVID-19 hotspot بسته است ، این تنهایی. دیوار فشار دادن در. و می ترسم از آنچه در خارج است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن