این زنان از Instagram یادآوری ما را به سلامت روان ما به طور جدی

انجی Z/Reshot من در سی سالگی من قبل از من مبتلا به اختلال اضطراب فراگير و شروع به مصرف دارو حتی اگر من تلاش

توسط ETELARESANKHABAR در 21 خرداد 1399
Women-of-Instagram-mental-health
انجی Z/Reshot

من در سی سالگی من قبل از من مبتلا به اختلال اضطراب فراگير و شروع به مصرف دارو حتی اگر من تلاش کرده بود با اضطراب تمام زندگی من. معلوم می شود من به تنهایی نیست. نزدیک به یک پنجم بزرگسالان در ایالات متحده آمریکا زندگی می کنند مبتلا به اختلال اضطراب و زنان بیش از دو برابر مردان تشخیص داده می شود. همان می رود برای افسردگی است.

اگر شما در میان بسیاری از زنان که مبتلا به اضطراب یا افسردگی COVID19 ممکن است ramping تا خود را از بیماری های روانی و حتی بیشتر. جهانی همه گیر شده است و جدی تلفات در بسیاری از ما از جمله امور مالی ما خواب, احساسات, و بله, بهداشت روان. اگر شما مانند من هستید شما کمی صرف زمان بیش از حد پیمایش از طریق رسانه های اجتماعی, تلاش برای فرار از واقعیت های قرنطینه که متاسفانه تمایل به ما را مضطرب بیشتر نه کمتر. خوشبختانه من کشف برخی از فوق العاده مثبت زن-ایجاد سلامت روانی حساب را دنبال کنید. من تصمیم گرفتم که اگر من قصد دارم به صرف زمان در حال دیدن سایت های رسانه های اجتماعی من به عنوان به خوبی ممکن basking در مثبت برای کمک به اضطراب من.

مشاهده این پست در Instagram

داشتن دیابت دو برابر یک فرد خطر مضطرب یا افسرده. #type1diabetes نوع من است #autoimmunedisease و #chronicillness که همچنین یک #invisibleillness — به این معنی که شما نمی دانید من "بیمار" با نگاه کردن به من. 🖤 بیماری من است 24/7/365. وجود دارد هیچ معافیت های تعطیلات, کردن روز است. آن است که ثابت و بی امان. بدون انسولین من خواهد مرد. تصور زندگی با آن حقیقت در هر لحظه از هر روز. 🖤 من تا به حال اضطراب قبل از من #type1 تشخیص است. هر چند اضطراب من بدتر شده در امواج به دلیل تقریبا در حال مرگ از من عدم تشخیص و تروما از این. من شروع به مصرف دارو در سی سالگی من. در عرض یک سال, ما اتخاذ چهارم ما کودک بود و من مبتلا به #breastcancer — پس بگویم من مضطرب و تاکید کرد ناخالص گرفتن. این فصل از زندگی من است که در مجموع تاری. 🖤 آن زمان من دو سال برای بیرون آمدن از مه پس از من #ماستکتومی — و من تا به حال به صورت داخلی تروما و کار حتی سخت تر برای مبارزه با من #اضطراب 🖤 من می توانم در یک مقدار زیادی از همه چیز. خواب و ورزش, مجله, درمان, نماز, خوردن, سالم, مکمل و این ریزه قرص سفید 2x در روز است. 🖤 لطفا اجازه ندهید که هر کسی گناه-سفر شما نیاز به دارو است. من سعی کردم تمام چیزهای طبیعی را برای اولین بار و برای بیش از حد طولانی است. آنها به اندازه کافی نیست برای من. دوره. 🖤 اگر شما مضطرب یا افسرده لطفا صادقانه به دکتر خود صحبت کنید. شما نمی توانید تغییر دهید چه شما نمی خواهد مقابله با. سخت ترین بخشی است که نامگذاری این مبارزه است. با انجام این کار شما نه توانمندسازی اضطراب. در عوض, شما ادعا حقیقت خود و در نظر گرفتن که گام مهم به سوی رام وحش. 🖤 نام من راشل است. من یک نوع 1 دیابت سرطان پستان و اضطراب thriver. 🖤 . #anxietyrelief #anxietyawareness #type1lookslikeme #type1strong #whitesugarbrownsugar #adoptivemom #em kaplan #mentalhealthawareness #mondaymotivation #mondaymood

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط راشل Garlinghouse (@whitesugarbrownsugar) در

البته هیچ چیز طول می کشد محل کار خود را با بهداشت حرفه ای برای کشف کردن چه چیزی بهترین را برای سلامت روانی خود را که ممکن است شامل دارو و درمان. وجود دارد تغییرات در شیوه زندگی که در کلینیک مایو توصیه می کند. برای اضطراب, این شامل ورزش و خواب مناسب تکنیک های تمدد اعصاب (فکر می کنم یوگا و مدیتیشن) خوردن یک رژیم غذایی سالم و اجتناب از مواد مخدر و الکل و ترک برخی عادات از جمله سیگار کشیدن و مصرف کافئین است. به عنوان کسی که زندگی با اضطراب پیدا کردم که همه از این شده اند فوق العاده مفید و همچنین مطمئن شوید که من newsfeed خوش بین و حمایتی.

اتمام این متنوع زن-چراغ Instagram حساب هایی که الهام بخش ما بهترین های ما خودشان مراقبت از ذهن ما و قلب:

مثبت حاضر

هنرمند دنی DiPirro سهام در وبلاگ خود که زندگی مثبت در حال حاضر به معنی "در حال حاضر همه ما است چرا که نه این لحظه مثبت را تجربه کنید؟" او افزود که پست های خود را "تلاش برای حمایت از این ایده که زندگی بهترین زندگی اگر آن را زندگی می کردند در حال حاضر" و او با طرح آمریکا برای "مثبت باشد. بود در حال حاضر. این زندگی شما است."

دکتر Thema

دکتر luhn یک وزیر, هنرمند, روانشناس, آموزش, رقصنده و بازیگر که اغلب سهام توییت های خود را. پست های خود را صحبت می کنند به اهمیت ایجاد مرزهای سالم رها از چه کمک نمی کند و در آغوش ما احساسات واقعی به جای کار برای مخفی کردن و یا رد آنها. او گفت: مامان ترسناک "هنگامی که زنان با یکدیگر به اشتراک بگذارید در شفقت و شفافیت آن را تسهیل این نوع درمان است که تنها می آید زمانی که ما از شنیدن حقیقت گفتاری در عشق با کسی که راه می رفت و یک مسیر مشابه است."

برکت تجلی

Dominee Wyrick هیچ غریبه ای به سلامت روان مبارزات زنان. او سهام در سایت "من با مسائل مربوط به خشم و افسردگی و اضطراب و یک مورد شدید از من-یک-درونگرا-do-I-واقعا-باید-برای-ترک-در-خانه-برای-این؟" او Instagram صفحه است مربا بسته بندی شده با بصری جذاب, هنر زوج با خود مراقبتی مشاوره است که شما مشتاقانه در انتظار برای او در پست بعدی.

کشیده شده توسط مریم

مشاهده این پست در Instagram

دو سال پیش من بود قادر به خارج شدن از بستر نقاهت از بدترین روز زندگی من است. ما تا به حال فقط گفته شده ما از دست بچه های ما در 12 هفته و به آنها سمت چپ ما به تنهایی در اتاق امتحان من تبدیل به DeAndre و گفت: از طریق اشک "من نمی خواهم به زنده کنه." درد از دست دادن این ما پنجم و مخرب ترین سقط جنین بیش از حد بزرگ بود من نمی توانستم درک حمل آن به جهان است. وجود احساس درد و رنج بی پایان. من حدودا از طریق هر مرحله از غم و اندوه بارها و بارها برای چند روز آینده. و در نهایت من خسته از wading را از طریق خود من درد من ساخته شده یک انتخاب برای تغییر ، من تصمیم گرفتند برای شفا. امروز من به رسمیت نمی شناسد زنی که مانند او احساس جهان شد پایان دادن به 2 سال پیش. و حتی اگر بدتر از همه چیز پرتاب شده است در من مثل یک تشخیص سرطان سینه 2 ماه بعد از من هرگز به من شفا. انجام این کار به درمان از خیلی تروما و شکستگی به ارمغان آورده است من تا کنون در چنین زمان کوتاه احساس می کنم مثل یک فرد متفاوت زندگی کاملا جدید زندگی است. هر روز حتی روزهایی که من احساس می کنم بیشتر شکسته تر از همیشه, من تصدیق می کنم با قدردانی چقدر من آمده ام. که فقط یک قطعه از داستان من. ما همه ما در سفرهای خود, بنابراین در اینجا یادآوری خود را به مکث و به خودتان اعتبار برای رشد خود را, شفا, و یا هر آنچه در آن است که طنین انداز است برای شما. 💗 ::: #شفا #رشد #سقط #قدردانی #illustration

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط مریم purdie (@drawnbymary) در

مریم Purdie است که یک تصویرگر و طراح که در مواجهه با سرطان پستان. با استفاده از خود را سالم سفر, مری ایجاد پست بعد از پست تشویق زنان از طریق مبارزات خود را با اضطراب و افسردگی و ارزش خود است.

سیاه, روانی, سلامتی

سیاه, روانی, سلامتی, دهکده توسط دکتر نیکول Cammack دکتر دانیل Busby دکتر دانا کانینگهام و دکتر جسیکا هنری را فراهم می کند "فرهنگی حساس منابع آموزشی مربوط به سلامت روان" در میان دیگر خدمات است. دانشگاه جانز هاپکینز گزارش که زنان نیمی به عنوان به احتمال زیاد به دنبال کمک برای افسردگی به عنوان سفیده اما حساب های رسانه های اجتماعی مانند سیاه و سلامتی روحی در حال کمک به مبارزه با ننگ.

Cleo وید

نویسنده و فعال Cleo وید است که به خوبی شناخته شده برای او موجز حرکت شعر. او به اشتراک گذاشته شده "هنگامی که ما واقعی و صادقانه و خام مورد آنچه که ما را از طریق ما قدرت به نوبه خود ما کلمات را به پزشکی و تجارب ما به حکمت است."

مورگان هارپر نیکولز

مورگان هارپر نیکولز اغلب دیده می شود MHN به عنوان یک نویسنده و ترانه سرا و صاحب دو محبوب Instagram حساب از جمله قصه Co. مورگان است که شناخته شده برای توانایی قدرتمند به ترکیب شعر و هنر خبری خود بازتاب تشویق و همدلی است.

زنان همیشه باید بسیاری بر ما صفحات و COVID-19 یکی از بزرگ است. هر چند ما نمی توانید کنترل زیادی از آنچه که ما می توانید تصمیم به تمرکز رسانه های اجتماعی ما پیمایش جلسات در زنان را انتخاب کنید که به بالا بردن و ما را تشویق کنند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب