بهترین مهره کیسه های برای ساخت بادام و بادام زمینی و شیر در خانه

گرفتن ahold خوشمزه بادام یا بادام زمینی شیر است بسیار سخت تر از آن باید باشد. فروشگاه خرید برندها اغلب موفق به

توسط ETELARESANKHABAR در 30 اردیبهشت 1399

گرفتن ahold خوشمزه بادام یا بادام زمینی شیر است بسیار سخت تر از آن باید باشد. فروشگاه خرید برندها اغلب موفق به تصرف آن صاف و غنی فریبندگی. که یا آنها هزینه راه بیش از حد. به عبارت دیگر اگر شما می خواهید برای شروع با بهره گیری از مهره های مبتنی بر شیر به صورت روزانه و سپس شما احتمالا باید فقط آن را به خودتان. برای انجام این کار اگر شما می خواهید برای خرید یک مهره از کیسه.

با وجود نچسب نام مهره کیسه حیاتی و قابل استفاده مجدد ابزار. این یک ریز مشهد گونی معمولا ساخته شده از نایلون است که شما می خواهید استفاده کنید به فشار خرد مهره ذرات از مخلوط شیر خام. هنگامی که شیر را تصویب کرده است از طریق کیسه شما از سمت چپ با خامه شیر مهره است که می توان ریخت و بیش از حبوبات را در قهوه خود را و یا لذت خود را در آن.

بنابراین اگر شما آماده برای شروع ساخت خود را بادام یا بادام زمینی, شیر, اما می خواهم به مطمئن شوید که آن را مانند طعم واقعی مقاله, سپس شما در حال رفتن به می خواهید برای خودتان یک مهره از کیسه. در اینجا چهار نفر از بهترین را انتخاب کنید.

1. Bellamei مهره ساله, کیسه سه بسته

Ballamei سه بسته ویژه هزینه آگاهانه گزینه برای کسی که کنجکاو در مورد ساخت خود را مهره شیر است. اما فقط به خاطر این کیسه بانک شکستن نیست معنا نیست که آنها از بیشترین کیفیت. هر گونی—این مجموعه شامل کوچک (8" x 12") متوسط (10" x 12") و بزرگ (13" x 13"), اندازه—ساخته شده از انعطاف پذیر, خوب, ایتالیایی, نایلون مش. آنها نیز همه دوباره قابل شستشو و با دوام بنابراین شما نمی خواهد نیاز به چند سفارش, مجموعه, حتی اگر شما به راحتی می تواند به استطاعت.

مزایا: کم قیمت مجموعه ای از مهره های کیسه ای که گذشته است.

منفی: هر کس نمی خواهد پیدا کردن اندازه های مختلف مفید است.

Bellamei Nut Milke Bag Three-Pack

آمازون

خرید در حال حاضر: $8.49

2. Scengclos مهره شیر کیسه

Scengclos مجموعه ای از مهره شیر کیسه ای مناسب برای کسی که می خواهد کمی تطبیق پذیری خود را از کیسه. در حالی که تمام مهره های کیسه ای می تواند برای بیش از فقط زور زدن شیر خام این پک سه—که شامل کوچک (8" x 10") متوسط (10" x 12") و بزرگ (14"x14"), اندازه—ساخته شده از محکم بافته شده cheesecloth. با تشکر از این انبوه-هنوز-پارچه های قابل تنفس شما همچنین می توانید با استفاده از کیسه های برای ساخت پنیر و میوه و سبزی.

مزایا: یک مهره از کیسه است که می تواند خیلی بیشتر از فقط زور زدن شیر خام.

منفی: در حالی که متراکم تر از بسیاری از cheesecloth آن را هنوز هم کمتر سنگین تر از نایلون مش.

Scengclos Nut Milk Bags

آمازون

خرید در حال حاضر: $12.95

3. P&F کنف و مهره شیر کیسه

اگر شما در حال ساخت خود را شیر مهره شانس هستند شما در حال حاضر در مورد آنچه می رود به بدن خود را. P&F کیسه است که ساخته شده از طبیعی کنف, نخ, تضمین می کند که شما لازم نیست که به نگرانی در مورد هر چیزی مصنوعی ساخت راه خود را به شیر خود را در این زور زدن روند. نه تنها کیسه های ساخته شده از مواد آلی آن را نیز فوق العاده قوی و شما را به صورت کاملا چند دسته.

مزایا: دوام مهره کیسه های ساخته شده از طبیعی کنف, نخ.

منفی: کمتر متراکم از کیسه های ساخته شده از نایلون مش.

P&F Hemp Nut Milk Bag

آمازون

خرید در حال حاضر: $12.99

4. Ellie بهترین مهره شیر کیسه

در حالی که مهره کیسه است که بخش مهمی از ساخت مهره شیر آن را عنصر کلیدی است. خواهد بود که واقعی آجیل. Ellie را بهترین می آید با یک کیسه پر از بادام بنابراین شما می توانید شروع به ساخت خود را مهره شیر حق دور. به طور طبیعی, کیسه های خود را ساخته شده است با کیفیت بالا, نایلون, که هر دو با دوام و قابل استفاده مجدد. حتی وجود دارد یک کتاب دستور العمل است که کمک خواهد کرد که شما خود را قرار داده و مهره شیر استفاده کنید.

مزایا: یک مجموعه ای است که شامل همه چیز شما نیاز به شروع به ساخت خود را مهره شیر است.

منفی: تنها شامل یک کیسه متوسط.

Ellie’s Best Nut Milk Bag

آمازون

خرید در حال حاضر: $24.97tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im