بهترین مواد غذایی برای سفت, خرد, ترکیب و بیشتر

یک پردازنده مواد غذایی به نظر نمی رسد مانند بسیاری از خارج اما پسر می تواند به نظر می رسد می توان فریب. همه کاره این یابو می تواند مقابله با انواع سختی کارهای آشپزخانه از جمله ریز برش, خرید و آبمیوه. شما می توانید هر چیزی را از نرخهای پایین و ترشیجات به کودک مواد غذایی و بستنی. در واقع پردازنده مواد غذایی به ارمغان می آورد یک معنای کاملا جدید به چند منظوره است.

پردازنده های مواد غذایی مجهز به یک موتور الکتریکی—معمولا جایی بین 500 و 1,00 وات—که قدرت فوق العاده-تیغه های تیز طریق حتی سخت ترین مواد تشکیل دهنده مانند آجیل و یخ. کاسه متفاوت در اندازه و ظرفیت می تواند طیف وسیعی از 2 تا 16 فنجان. بدیهی است که گزینه های بزرگتر برای دسته ای پخت و پز, اما آنها می توانند تا کمی منصفانه از فضای ضد.

همانطور که با هر گونه لوازم آشپزخانه ارزشمند سرمایه گذاری در بالا و کیفیت دستگاه است که در گذشته به جای چیزی که مطمئن شوید که برای رایت کردن سرعت. به شما کمک کند با این همه تصمیم های مهم ما گرد چهار نفر از بهترین پردازنده های مواد غذایی در آمازون برای کمک به ایجاد آسان کار خود را در آشپزخانه دبستان.

1. Breville 12-جام پردازنده مواد غذایی

Breville کشیده هیچ مشت زمانی که آن را آمد به تأمین انرژی این پردازنده مواد غذایی. اکتان بالا طراحی قدرتمند ترین در این لیست و ویژگی های یک شجاع از 1000 وات موتور القایی را که قیمه امیخته با کشمش تقریبا هر عنصر. آن می آید با یک میکرو دندانه دار S-تیغه برای خرد کردن و مخلوط کردن و همچنین به عنوان یک تنظیم برش دیسک که دارای 24 تنظیمات مختلف از کاغذ نازک (0.3 mm) به ضخامت برش (8 میلی متر). با وجود تمام این طراحی نسبتا جمع و جور و نمی کشد تا فضای زیادی بر روی سانتریفیوژ خود را. به لطف بزرگ 5 اینچ گسترده خوراک, شلیک, شما نمی خواهد که به precut بسیاری از مواد تشکیل دهنده و کاسه پلاستیکی می تواند نگه دارید تا 12 فنجان.

Breville 12-Cup Food Processor

آمازون

خرید در حال حاضر: $299.95

2. Cuisinart 14-جام پردازنده مواد غذایی

Cuisinart پردازنده مواد غذایی بسیار شیک ترین در لیست ما است. آن ارائه تمام قابلیت ها و تکنولوژی شما را بدون به خطر انداختن هر سبک امتیاز. قابل توجه ویژگی های طراحی فولاد ضد زنگ براق و پایه را می توان در آرایه ای از رنگ های مرسوم ، طراحی شده توسط یک 720 وات موتور آن می تواند حمله رعد اسا همه شیوه ای از تولید با لمس یک دکمه. آن می آید با یک استاندارد 4 میلیمتر برش دیسک متوسط خرد دیسک و فولاد ضد زنگ سفت/مخلوط کردن تیغه پس از آن نیز مقدار زیادی همه کاره است. در پایان بزرگتر از طیف آن کاسه می توانید نگه دارید تا 14 فنجان.

Cuisinart 14-Cup Food Processor

آمازون

خرید در حال حاضر: $209.99

3. براون 12-جام پردازنده مواد غذایی

اگر شما برنامه ریزی برای انجام پردازش خود را در اوایل صبح اما نمی خواهید برای بیدار کردن بقیه خانواده براون فوق العاده آرام پردازنده مواد غذایی است که این مدل برای شما. آن را می توانید ریز ریز کردن, برش, ماهوت پاک کن زدن و مخلوط کردن در حالی که ساطع بسیار چند دسی بل است. این حتی یک آبمیوه گیری دلبستگی بنابراین شما می توانید تعجب خود را خواب آلود خانواده با OJ. با نصب 600 وات موتور ماشین می تواند ضربه 11 سرعت های مختلف به شما کنترل بیشتر بر عملکرد. با 12 فنجان ظرفیت آن را بزرگترین پردازنده و نه قدرتمند ترین. اما مدل پایین کلید همهمه ممکن است به اندازه کافی برای هر کسی را فراموش اشکالاتی است.

Braun 12-Cup Food Processor

آمازون

خرید در حال حاضر: $189.95

4. KitchenAid 16-جام پردازنده مواد غذایی

مناسب برای آشپز خانه است که به دست کشیدن از تمام آمادگی خود را در یک بار KitchenAid پردازنده مواد غذایی خلال و تاس در مقادیر زیاد. این برنامه شامل یک رفیع 16-فنجان ظرفیت آن را بیشتر شبیه به یک تجاری-سبک ماشین و پردازش قابلیت های برای مطابقت با. حیوان است که مجهز به یک منحصر به فرد “Exactslice سیستم” که اجازه می دهد تا کاربر را به کنترل سرعت و بریدن از اندازه از طریق یک برش قابل تنظیم اهرم. این دستگاه همچنین می آید با یک تیغه چند منظوره dicing کیت قابل تنظیم برش دیسک برگشت ریز دیسک خمیر تیغه و کاردک. البته پس از حمل آن KitchenAid نشان آن را سرد به نظر می رسد بیش از حد.

KitchenAid 16-Cup Food Processor

آمازون

خرید در حال حاضر: $609.99

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>