هوش مصنوعی استفاده می شود که برای تعیین علائم می تواند شاخص های پیشرو از COVID-19

یکی از مشکلات با COVID-19 ویروس است که کسانی که آلوده می تواند گاهی اوقات نمایش علائم است که ممکن است مربوط به

توسط ETELARESANKHABAR در 6 اردیبهشت 1399
یکی از مشکلات با COVID-19 ویروس است که کسانی که آلوده می تواند گاهی اوقات نمایش علائم است که ممکن است مربوط به بیماری های دیگر. برای مثال سرفه یکی از علائم همراه با تب است. این به این معنی است که در یک نگاه, این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است برای گفتن که اگر کسی قرارداد ویروس.
تبلیغات

به هر حال ممنون برای این کار از یک تیم از محققان کلینیک مایو و Nference به نظر می رسد که آنها در حال تبدیل شدن به استفاده از هوش مصنوعی است که کمک خواهد کرد که برای منزوی کردن فنوتیپ مشخصه coronavirus. این به این معنی است که با استفاده از هوش مصنوعی آن قادر خواهید بود به آمده تا با علائم خاص است که نشان می دهد اولین در بیماران آلوده به این معنی که در واقع در حال اجرا یک تست این علائم می تواند یک شاخص است که فرد می تواند آلوده.

به طور کلی توصیه این است که این ویروس می تواند جوجه کشی حدود 14 روز است اما با استفاده از هوش مصنوعی آن را می تواند تشخیص علائم اولیه است که می تواند نشان می دهد تا 4-7 روز قبل از تست. این شامل یک ترکیب خاص از سرفه و اسهال همراه با از دست دادن طعم و مزه و یا بوی عرق کردن بیش از حد.

به گفته محققان "را به عنوان در صفحه اصلی-سرولوژی-بر اساس آزمایشات COVID-19 با حساسيت و ويژگی بالا مورد تایید گرفتن این علائم را تبدیل شدن به طور فزاینده مهم در جهت تسهیل ادامه داد: توسعه و پالایش از بیماری ، EHR-یکپارچه دیجیتال سلامت ابزار ممکن است کمک به رفع این نیاز است."

در زمینه پزشکی. بیشتر بخوانید درباره AI (هوش مصنوعی), Coronavirus Covid-19 و سلامت. منبع: venturebeattinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de