بهترین Cezves برای ساخت قهوه ترک در خانه

تا آنجا که ما عاشق حق بیمه, قهوه, ما اغلب متوجه نمی شوند که آن را قطعا آسان به را است. با ابزار مناسب گرفتن لذیذ-سطح جو در راحتی از خانه خود را می تواند به عنوان ساده به عنوان چند گام کوتاه در آشپزخانه. و یکی از این ابزار است یک جاسوس گلدان—گاهی اوقات به نام ibrik.

سرشار از طعم و مزه و بافت قهوه است که می آید از یک جاسوس است که نسبتا آسان به را است. مقدار کمی از زمین و آب قرار داده شده است به جاسوس خود را هم زده و با هم قبل از آن می رود بر روی اجاق گاز. از آنجا که زمین و آب مخلوط کرده روی حرارت برای ایجاد یک قوی دم که قطعا شما از خواب بیدار در سمت راست. بهترین از همه, بسیار متمرکز جام تنها طول می کشد چند دقیقه به.

ساده اما موثر یک جاسوس را کاملا تغییر خواهد کرد صبح خود را معمول است. در اینجا چهار نفر از مورد علاقه ما شما می توانید در آمازون در حال حاضر به شروع روز خود را با یک افزایش واقعی.

1. جاده ابریشم تجارت, مس, جاسوس

گردد از یک ورق مس درجه بالا این جاسوس را عملکرد نزدیک به کامل فنجان قهوه با کمی تلاش و نگاه بزرگ آن را انجام می دهند. شما می توانید با استفاده از دست-حکاکی قابلمه روی گاز و یا بخاری برقی و دسته چوبی معنی است که شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد آن بیش از حد گرم شدن. به علاوه با 28 اونس ظرفیت شما می توانید به اندازه کافی برای جمعیت.

مزایا: قابل توجه طراحی با ظرفیت ذخیره سازی بزرگ.

منفی: با دست بشویید. فقط بدان معناست که شما نیاز به توجه نزدیک به چگونه شما پاک, پس از آن استفاده کنید.

The Silk Road Trade Copper Cezve

آمازون

خرید در حال حاضر: $39.95

2. ستنیتسا مس جاسوس

این جاسوس باعث می شود برای یک بصری قانع کننده محور برای استفاده در صبحانه به عنوان آن مس پایه مزین با یک طراحی پیچیده. کمی بیش از 20 اونس این جاسوس را فراهم می کند چندین نوشیدنی (با فرض اینکه شما با استفاده از یک استاندارد فنجان قهوه) و یا یکی واقعا جام بزرگ اگر شما نیاز به رسیدن صبح خود را به یک شروع سریع. ارگونومیک دسته چوبی یک احساس و ادراک در دست خود را و آن را آسان به استفاده از اجاق گاز به جام.

مزایا: باعث می شود واقعا قابل توجه از گزینه.

منفی: مشتاق مصرف قهوه ممکن است ترجیح می دهند یک گزینه با یک ظرفیت بزرگ است.

Stanitsa Copper Cezve

آمازون

خرید در حال حاضر: $43.99

3. VelvetPlace مس جاسوس

در یک ارزش بزرگ جاسوس, از, است, ساخته شده از مس (با وجود آن رنگ نقره ای) فراهم می کند و گزینه های هوشمند برای کسانی که به تمرین قبل از فارغ التحصیلی به چیزی بزرگتر. در 7 oz این بزرگ برای یک فرد برای استفاده و آشنایی با تکنیک. این فهرست با الهام از طراحی سرگرم کننده است نگاه در حالی که چوبی رسیدگی خواهد شد و بقیه به راحتی در دست خود را هنگامی که شما آن را خاموش stovetop.

مزایا: هوشمندانه قیمت گزینه برای کسانی که می خواهند به تمرین ساخت قهوه ترک.

منفی: با اتاق را برای تنها یک فنجان قهوه خود را تنها خدمت استفاده فاقد ممکن است برای برخی از.

VelvetPlace Copper Cezve

آمازون

خرید در حال حاضر: $29.99

4. CopperBull کوپر جاسوس

قابل توجه برای خود پایه و دسته بلند این جاسوس از نام تجاری CopperBull برازنده و sturdily ساخته شده به نگه دارید تا برای تمدید استفاده در انواع stovetops. دیگر رسیدگی را فراهم می کند مقدار زیادی از فضای بین کاربر و پایگاه به استفاده از آن با خیال راحت و به درستی در حالی که 15 اونس گلدان باعث می شود به اندازه کافی برای دو فنجان. جزئیات همراه است که قابل توجه گسترده ای پایه را به شما می خواهید به آن را نشان می دهد اضافه کردن یک لمس از شخصیت برای هر آشپزخانه.

مزایا: برای کسانی که عادت به ساخت قهوه ترک جذاب طراحی شده است.

منفی: دو فنجان ظرفیت محدود آن را کمی.

CopperBull Cooper Cezve

آمازون

خرید در حال حاضر: $31.90

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im