این آکادمی پرواز را به شما آموزش چگونه برای نجات یک هواپیما زمانی که همه اشتباه می رود

هواپیما طرفداران وحشیانه بر روی پشت خود را. ناگهان من خیره مستقیم بیش بینی کوچک و دو صندلی هواپیما در امواج اس

توسط ETELARESANKHABAR در 5 مرداد 1399

هواپیما طرفداران وحشیانه بر روی پشت خود را. ناگهان من خیره مستقیم بیش بینی کوچک و دو صندلی هواپیما در امواج است که در حال زوم و نزدیک در نرخ هشدار دهنده. "بازیابی در حال حاضر می گوید:" مربی پرواز را علامت "Greeners" گرینفیلد در یک صدا که به شدت آرام و با توجه به ما ثانیه از پانچ از طریق موج سطحی از کانال انگلیسی.

من سرپیچی غریزه من به مسافت پشت در کنترل و به جای فشار روی بینی پایین حتی بیشتر نسبت به آب است. که به اندازه کافی برای متوقف بال پرواز دوباره من اجازه می دهد به رول آنها را به موازات افق به سرعت کاهش قدرت و سپس بلند کردن بینی از Slingsby aerobatic هواپیما به ابر-نقطه چین, آسمان, افزایش محوری در طول راه.

سبز است به من آموزش چگونه برای نجات یک هواپیما زمانی که همه اشتباه می رود—که به راحتی می تواند اتفاق می افتد اگر تلاطم شکست مکانیکی و یا حواس پرتی منجر به یک خلبان به بال آن. متاسفانه تقاضا برای شرکت هواپیمایی و شرکت های بزرگ هوانورد سریع-فرستاده آموزش, دفاع, کاهش کاهش تعداد چاشنی سابق نظامی آگهی رفتن به عملیات تجاری و افزایش هواپیما اتوماسیون است پیشتر فرصت برای تمرین دست-مهارت های پرواز. همه این عوامل به اضافه کردن یک افت پتانسیل در خلبانی استاندارد.

Ultimate High UPRT

نهایی بالا دست در UPRT پرواز است در یک aerobatic Slingsby T67. نهایی آکادمی

تنظیم کننده همه بیش از حد از این آگاه است. "به طور فزاینده ای شما در حال دیدن خلبانان که ندارم پس زمینه برای ایجاد مهارت در گلایدر ها یا هواپیماهای کوچک—مهارت های که تمایل به بهتر خلبانان با آگاهی بیشتر از نیروهای آیرودینامیکی می گوید:" یک منبع از انگلستان در سازمان هواپیمایی کشوری که می خواهد به ناشناس باقی می ماند. گرینفیلد سابق انگلستان نظامی در حال پرواز نیز به رهبری بریتانیا امپراتوری آزمون آزمایشی مدرسه در حال حاضر اجرا می شود بر اساس UK-نهایی آکادمی. او شده است به دست ناراحت پیشگیری و بهبود آموزش (UPRT) به خلبانان برای دو دهه بوده است.

گرینفیلد نیز کمک قاب جدید حمل و نقل هوایی اروپا تنظیم مقررات و قوانین است که به اثر در اواخر سال 2019. این پیش نویس در پاسخ به حوادث و سوانح است که در آن خلبانان از دست کنترل کاملا airworthy هواپیما. به روز شده در regs نیاز است که تازه ضرب تجاری خلبانان دریافت UPRT در هواپیما قبل از آنها به خود و یا شرکت های بزرگ هواپیمایی ، وضعیت متفاوت است در اینجا در ایالات متحده, که در آن خلبانان تجاری با مجوز اداره هوانوردی فدرال نیاز به یک نسخه اصلاح شده از UPRT گاهی فقط در یک شبیه ساز.

"سیمز فوق العاده برای آموزش در پرواز عادی پاکت می گوید:" Randall بروکس از ما مبتنی بر عملکرد حمل و نقل هوایی راه حل. "اما حتی یک حرکت کامل سیم است که مانند بودن در یک هواپیما و وجود فشار کمتر به یاد بگیرند چرا که هر کس می داند که آنها در حال رفتن برای مردن. زمانی که آنها را ترک معمولی پاکت برخی از چیزهایی را که دیده اند برای انجام خطرناک تر خواهد بود."

Ultimate High UPRT

نهایی بالا دست در UPRT پرواز است در یک aerobatic Slingsby T67. نهایی آکادمی

البته در نهایی آکادمی شامل سه تا چهار ساعت در هوا و تمرین از یک حکومت است که با توجه به Greenfield می تواند به حل هر مشکل است. این قانون گفت: با صدای بلند در حالی که انجام این اقدامات این است که فشار رول قدرت: فشار کنترل استیک رو به جلو برای به دست آوردن بال پرواز دوباره رول سطح و استفاده از قدرت به عنوان لازم است. معمولا اگر این هواپیما از کنترل خارج شده است چرا که با دو بال خود را متوقف اضافه کردن قدرت کمک می کند.

در حالی که آمار تصادف در, به طور کلی روند برای بهتر بروکس اشاره می کند که نرخ در شرکت حمل و نقل هوایی به عنوان خوبی به عنوان کسانی که برای شرکت های هواپیمایی. یکی از دلایل ممکن است که تجاری خلبانان باید تجربه بیشتر و بیشتر به طور منظم آموزش مداوم از برخی از کسانی که عامل در منشور و شرکت های بزرگ بخش. که گفت:, برخی, بزرگتر خصوصی-پرواز گروه ها در حال حاضر خود را ارسال aircrews از طریق UPRT به عنوان به خوبی.

پس از مهارت خود جوش جلسه من متقاعد شده است که چنین تخصصی هوایی دوره های صرفه جویی در زندگی می کند. متاسفانه هیچ الزامی برای در حال حاضر مجوز کسب و کار-جت خلبانان به دوره. امیدوارم نمی کند دیگر غم انگیز تیتر را چنین آموزش اجباری است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن