غیر رسمی حقیقت در مورد غم و اندوه از یک بیوه جوان

ایگور Ustynskyy/گتی COVID-19 دیگر یک هیولا نامرئی تأثیر دیگری در جایی دیگر. آن را در اینجا. نامرئی هیولا تو

توسط ETELARESANKHABAR در 2 اردیبهشت 1399
young-widow-1
ایگور Ustynskyy/گتی

COVID-19 دیگر یک هیولا نامرئی تأثیر دیگری در جایی دیگر. آن را در اینجا. نامرئی هیولا توفنده به زندگی مردم من می دانم. تبدیل Facebook posts شروع. ایمیل های اعلام مرگ یک دوست از راه می رسند. جمعی غم و اندوه در حال افزایش است.

در جامعه ما غم و اندوه است که تا حد زیادی اشتباه گرفته است. آن را بیش از غم و اندوه و بیش از دست رفته صدا از صدا و احساس از سلاح های پیچیده در اطراف شما. این یک عمیقی رویداد زندگی. غم و اندوه می شود بخشی از شما که دل تنگی و عذاب حقیقت من قول می دهم. این فقط یک حقیقت است.

من یک متخصص در غم و اندوه است. اما من و زندگی در غم و اندوه از من شوهر جوان درگذشت دو سال پیش. من یک بیوه جوان است و این غیر رسمی من حقیقت را در مورد غم و اندوه:

غم و اندوه می آید در امواج.

غم و اندوه است که اغلب analogized به امواج است که جزر و مدی. در اوایل روز غم و اندوه را احساس نمی کند مانند یک موج است. آن را احساس می کند مانند یک اقیانوس است که شما در حل و فصل. کسانی که سیلاب فروکش خواهد. و سپس آنها را به آمده به عقب زمانی که شما انتظار آنها را و زمانی که شما نمی هنگامی که یک آهنگ در رادیو و زمانی که هیچ چیز وجود دارد اما سکوت در اطراف شما. امواج همیشه حالا و در نهایت زمان بیشتری را منتقل می کند بین هر موج.

وجود دارد هیچ چیز شما می توانید انجام داده اند متفاوت است.

میخواستم بدونم که آیا من می توانم انجام داده اند چیزی متفاوت به تغییر نتیجه من فرستاده فزاینده به یک سیاه چاله از "اگر" سوال در اولین روز هفته از غم و اندوه. حتی اگر شما می تواند با اطمینان می گویند که شما نمی خواهد از دست داده اند و شخص خود را اگر شما انجام خواهم چیزی متفاوت (که شما نمی توانید زندگی خیلی تصادفی و غیر قابل پیش بینی به همیشه می دانم که شما نمی توانید به عقب در زمان.

سعی کنید برای جلوگیری از مارپیچ که از "اگر"آن چیزی جز طاقت فرسا است. خودتان را از فضا به پرسش "اگر" و سپس خودتان را به فضل برای جلوگیری از درخواست.

آنها می دانستند که شما آنها را دوست داشت.

حتی اگر شما به آنها بگویید که آخرین بار شاید به این دلیل که شما نمی دانید آن خواهد بود که آخرین بار آنها می دانستند. آنها می دانستند که شما آنها را دوست داشت و عشق خود را به تغییر زندگی خود را ساخته و آن را بهتر و شادتر. چون حقیقت من می دانم این است که آخرین کلمات مهم نیست تا آنجا که هزاران و میلیون ها نفر از کلمات صحبت قبل از.

آن را به احساس می کنم مثل جهان سقوط از هم جدا.

آن است...اما آن را بازسازی خواهد شد. آن را نمی خواهد نگاه دقیقا همان; آن را به سوراخ. اما شاید گاهی اوقات آن سوراخ اجازه دهید کمی بیشتر نور است.

اولین خنده خواهد کرد به شما بی حس کردن.

شما احساس گناه می کنم که شما هنوز هم می خنده. شما می توانید. و این عهد به قدرت قلب و روح خود را.

سازمان دیده بان برای اولین تعطیلات/تولد/مناسبت های خاص.

آن را به صدمه دیده است. موارد خاص همیشه می رسند با یک تیغ ریش تراشی اما که یکی از اولین... آن را ممکن است شما احساس می کنید مانند شما را به یک مربع با اندوه اما شما نه. خودتان فضا را یک گام به عقب (یا دوازده گام به عقب اگر شما نیاز دارید)—دائمی نیست.

وجود دارد هیچ درمان غم و اندوه.

به من اعتماد کن. من شده است به دنبال راهی برای درمان غم و اندوه من برای دو سال. تنها درمان است که به اذعان غم و اندوه وجود دارد—در بدترین لحظات و بهترین لحظات و آرام در بین لحظه ها و بپذیریم که داشتن غم و اندوه معنا نیست که شما شکسته یا گیر یا کمتر از. به این معنی که شما انسان هستید; این بدان معنی برای شما عزیزان.

همه غم و اندوه به نظر می رسد متفاوت است.

غم و اندوه به نظر می رسد متفاوت در افراد مختلف وجود دارد و هیچ راه اشتباه به سرند. شاید شما کسی که نمی تواند خارج شدن از رختخواب و یا شاید شما کسی که به میله های خود را در ساعت 5 ورزشگاه معمول و حتی بیشتر به شدت. یا شاید این تغییرات بر اساس روز به روز. این غم و اندوه با این حال به نظر می رسد و آن را مال شما. هیچ کس به شما بگویم که چگونه به آن را انجام دهد. اما شما نمی توانید به هر کسی دیگری چگونه به سرند از دست دادن خود را.

شما ممکن است احساس مانند شما در حال تعریف شده توسط غم و اندوه.

زمانی که شما رنج می برند عمیقی از دست دادن, شما ممکن است احساس به عنوان اگر که همه هر کسی می توانید ببینید. آن را نمی. همه روشن و قطعات از شما هستند هنوز هم وجود دارد. در برخی از راه آنها حتی روشن تر در حال حاضر حتی آسان تر برای دیدن.

شما ممکن است احساس می کنید به اندازه کافی قوی.

قدرت متفاوت به نظر می رسد در روزهای مختلف. چند روز قدرت باز کردن چشم خود را و گرفتن نفس نفس ساخته شده از غریزه و رفلکس به جای شن و عزم و اراده. چند روز قدرت به نظر می رسد مانند انجام همه چیز. در هر صورت شما به اندازه کافی قوی هستند.

ارزش ها تغییر خواهد کرد. روابط بیش از حد.

چه هنگامی که احساس مهم دیگر ممکن است و چه هنگامی که احساس بی اهمیت به نظر می رسد مهم است. این به گسترش روابط بیش از حد. شما می شود شگفت زده شده که نشان می دهد که از بین می رود به پس زمینه. در تنگ نگه دارید به مردم که نشان می دهد تا.

زندگی همیشه خواهد بود تقسیم به "قبل از" و "پس از آن."

بله وجود دارد چیزی است که عمیقا غمگین در مورد این ایده از قبل و بعد در مورد این ایده از یک درد مقعد شقاق در داستان زندگی خود را, به خصوص وقتی که ناشی از از دست دادن. اما مانند اسکار با زمان است که شکاف بین قبل و بعد از شروع به احساس کمتر دندانه دار و خام است.

شما ممکن است غمگین خودتان.

شما ممکن است غمگین فرد قبل از شما بودند, از دست دادن کسی که نمی دانم که غم و اندوه بیش از احساس غم که نمی دانم که غم خیلی سنگین است و آن را به نحوی به رشته تمام قطعات از شما. سرند ، اما به یاد داشته باشید پس از غم و اندوه شما به انجام کارهای باور نکردنی بیش از حد.

جهان نمی خواهد همان نگاه.

که می تواند سخت باشد. اما گاهی اوقات هنگامی که نور بازدید فقط حق که آیا یک غروب یا طلوع آفتاب یا فقط پشت سر هم از نور خورشید و صدا از طریق یک پتو از ابرهای خاکستری شما یک لحظه آرامش — لحظه ای که در آن شما می دانم که شما به تنهایی نیست. نفس کشیدن را به آن لحظات.

من یک متخصص در غم و اندوه است. من فقط یک بیوه زن جوان در تلاش برای آن را کشف کردن. و من امیدوارم که آن را کمک می کند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن