5 بهترین جامعه جراحان ایران در سال 2020

من این سوال را از یک خواننده به نام کلسی در حالی که به عقب: "من شروع به ایرا راث در عین حال, اما من قصد دارم

توسط ETELARESANKHABAR در 25 تیر 1399

من این سوال را از یک خواننده به نام کلسی در حالی که به عقب:

"من شروع به ایرا راث در عین حال, اما من قصد دارم برای یک بار من فارغ التحصیل از کالج. که در آن من باید شروع به دنبال یکی از بهترین و چگونه می تواند به من بگویید که آنها خوب است؟"

سوال بزرگ. نه تنها مهم است که برای شروع به سرمایه گذاری اولیه, اما شما همچنین باید مطمئن شوید که شما انتخاب حق حساب به انجام آن در.

به همین دلیل من قصد دارم به شما نشان دهد که چگونه به ارزیابی یک کارگزاری خوب به عنوان به خوبی به عنوان شما می دهد توصیه های من برای آنهایی که شما باید به باز کردن.

5 بهترین جامعه جراحان ایران از سال 2018

در زیر برخی از مورد علاقه من, جامعه جراحان ایران برای سال 2018 است. هنگامی که شما انجام می شود چک کردن توصیه می شود مطمئن شوید که برای نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن چگونه شما می توانید راه اندازی یک سیستم اتوماتیک بنابراین شما سرمایه گذاری منفعلانه.

1. Vanguard – بهترین وجوه

pasted image 0 532

اینجا را کلیک کنید برای باز کردن یک حساب کاربری

پیشتاز چیزی است که من استفاده از — و آنها فوق العاده کارگزاری با توجه به بودجه کم هزینه و پشتیبانی از مشتری بزرگ. آنها محاکمه و درست گزینه وقتی که می آید به سرمایه گذاری جهان است.

 • هیچ حساب حداقل
 • سرمایه گذاری اتوماتیک
 • ترین وجوه نیاز به یک حداقل $3,000 وجود دارد اما بودجه شما می توانید خرید برای به عنوان کم به عنوان $1,000
 • $20 به حساب هزینه سرویس اما از آن چشم پوشی اگر شما ثبت نام برای خود بیانیه e-delivery service
 • کمیسیون-رایگان ETFs در هنگام معامله در حساب کارگزاری

می خواهید برای بهینه سازی امور مالی شخصی خود را? شما می توانید آنها را حتی بدون ترک نیمکت خود را. اتمام راهنمای نهایی به امور مالی شخصی برای راهنمایی شما می توانید پیاده سازی امروز است.

بازگشت به بالا

2. چارلز شواب – بهترین کلی

pasted image 0 530

اینجا را کلیک کنید برای باز کردن یک حساب کاربری

شواب بسیار معتبر و قابل اعتماد کارگزاری در بالا ارائه یکی از بهترین چک کردن حساب های خارج وجود دارد وجود دارد. به علاوه اگر شما یک حساب جاری با شواب آنها را به طور خودکار لینک در حساب کارگزاری به آن است. بسیار مفید برای سرمایه گذاری به صورت خودکار.

 • هیچ حداقل برای باز کردن حساب
 • بدون هزینه های تعمیر و نگهداری
 • هیچ کمیسیون برای شواب ETFs
 • کم هزینه و بودجه
 • سرمایه گذاری اتوماتیک

باز ایرا راث است یک راه عالی برای بهبود امور مالی شخصی خود را. اما اگر شما می خواهید به آن را به سطح بعدی لطفا من راهنمای نهایی به امور مالی شخصی .

بازگشت به بالا

3. متحد – بهترین نرخ

pasted image 0 528

اینجا را کلیک کنید برای باز کردن یک حساب کاربری

متحد است که یک بانک آنلاین — و آنها را یک انتخاب عالی برای هر کسی که به دنبال ایرا. از آنجایی که آنها در حال حاضر آنها مجبور به مقابله با یک دسته از سربار و عبور از پس انداز خود را بر روی مشتریان خود را.

 • حداقل مقدار باز کردن
 • بدون هزینه های تعمیر و نگهداری
 • کمیسیون معاملات
 • ارائه می دهد بسیاری از دیگر محصولات ایرا مانند ایرا سی دی و ایرا آنلاین پس انداز حساب برای اضافه کردن به حساب کاربری خود.

بازگشت به بالا

بهبود – بهترین ها را برای دست کردن سرمایه گذاری

بهبود یک گزینه فوق العاده اگر شما به دنبال یک بدون درد, دست کردن تجربه سرمایه گذاری. آنها یک robo-مشاور فراهم می کند که مشتریان با ویژگی های مانند خودکار ایجاد توازن برای زمانی که خود را در سهام و اوراق قرضه شروع به منحرف شدن از شما می خواستم تخصیص دارایی. آنها همچنین به شما اجازه تعیین خود را تحمل خطر برای کمک به شما در ساخت یک نمونه کارها بزرگ است که شما برای شما کار می کنند. به طور کلی یک انتخاب عالی اگر شما به دنبال یک robo-استاد مشاور.

 • هیچ حداقل برای باز کردن حساب
 • 0.25% مدیریت هزینه
 • به صورت خودکار ایجاد توازن
 • سرمایه گذاری اتوماتیک
 • هدف-ابزار تنظیم

جایزه: داشتن بیش از یک جریان درآمد می تواند به شما کمک کند از طریق دوران سخت اقتصادی. یاد بگیرند که چگونه به شروع به کسب درآمد پول در کنار با من رایگان راهنمای نهایی برای ساخت پول

بازگشت به بالا

وفاداری – بهترین برای Newbies

راحت و کاربر پسند ارائه می دهد یک تجربه بصری برای هر کسی که شروع به سرمایه گذاری در حالی که ارائه مقدار زیادی از سود سرمایه و ابزار برای کسانی که با تجربه تر در سرمایه گذاری بیش از حد. پلت فرم نیز می آید با هیچ هزینه برای تجارت وجوه خود را و آنها نیز میزبان یک فروشگاه بزرگ بزرگ ETFs. اگر شما به دنبال یک کارگزار برای کمک به شما در تجارت هر چند شما ممکن است به خودتان پیدا کنید زین با یک هزینه برای انجام این کار. به طور کلی این یک محل عالی برای شروع اگر شما جدید به سرمایه گذاری.

 • هیچ حداقل برای باز کردن حساب
 • هیچ هزینه در هر معامله
 • فروشگاه بزرگ از گزینه های ETF
 • 24/7 خدمات مشتری

آماده به خندق بدهی صرفه جویی در پول و ساخت واقعی ثروت ؟ دانلود رایگان راهنمای نهایی به امور مالی شخصی.

بازگشت به بالا

چگونه برای پیدا کردن بهترین جامعه جراحان ایران

کمک در اوایل و تا آنجا که ممکن است مهم است که از هر یک دلار سرمایه گذاری شما خواهد شد ارزش خیلی بیشتر با هم.

برای شروع, شما در حال رفتن به نیاز به باز کردن یک سرمایه گذاری کارگزاری حساب با اعتماد شرکت سرمایه گذاری. فکر می کنم از "سرمایه گذاری کارگزاری حساب" را به عنوان خانه خود و ایرا به عنوان یکی از اتاق ها.

اگر چه این حساب احتمالا داشتن تنها IRA خود را, شما قادر خواهید بود برای گسترش آن را به نگه داشتن حساب های دیگر بعد از آن (به عنوان مثال مشمول مالیات حساب های سرمایه گذاری اضافی یا جامعه جراحان ایران برای همسر و بچه ها).

وقتی که می آید به پیدا کردن یک خوب ایرا, شما نیاز به نگاه در سه حوزه:

1. پایین باز هزینه

شما می خواهید به مقایسه حداقل سرمایه گذاری مورد نیاز قبل از اینکه شما برای باز کردن حساب سرمایه گذاری. برای مثال برخی از سرویس کامل brokerages شما نیاز به یک سنگین حداقل مقدار برای باز کردن یک حساب کاربری.

در حالی که پشت من به نام مورگان استنلی و یک نماینده توصیه می شود حداقل یک تعادل $50,000.

"از لحاظ فنی شما می توانید باز کردن یک حساب کاربری با $5,000," او گفت:, "اما هزینه خواهد شما را بکشند."

این است که چرا شما با استفاده از یک تخفیف کارگزاری. بیشتر نیاز به یک حداقل هزینه از 1000 $تا 3000 $برای باز کردن ایرا — اما گاهی اوقات آنها را چشم پوشیدن از آن اگر به شما در تنظیم خودکار هزینه نقل و انتقال. که ما به ارمغان می آورد به...

2. سرمایه گذاری اتوماتیک

دومین چیزی که شما می خواهید به دنبال ایرا که به شما اجازه می دهد تا شما را به سرمایه گذاری پول خود را.

IWT همه چیز در مورد اتوماسیون. در آن طول می کشد درد از سرمایه گذاری خود را هر ماه و اجازه می دهد تا شما را به قرار دادن یک سیستم مالی را در جایی که می خواهید به شما در کسب پول منفعلانه.

با ایرا به صورت خودکار, انتقال, کارگزاری خود را به طور خودکار و گرفتن پول از حساب جاری خود را هر ماه و این سرمایه گذاری که در آن نیاز به رفتن.

حتی اگر آنها نمی, که خوب است. شما می توانید راه اندازی ماهانه به صورت خودکار انتقال تا پول خود را رشد خواهد کرد شما را بدون نیاز به فکر می کنم در مورد آن (بیشتر در مورد که بعد از آن).

3. ویژگی های خوب

شما همچنین باید بررسی ویژگی های حساب.

شما 24/7 خدمات به مشتری ؟ آنلاین آسان به استفاده از رابط? وجود دارد معتبر fiduciaries آماده پاسخ به هر گونه سوال شما داشته باشد ؟ شما باید قادر به تماس با آنها را بر روی تلفن و توصیه هایی برای افرادی مانند شما برای سرمایه گذاری است.

در حالی که شما کاملا باید صرف برخی از زمان به دنبال ایرا با آن سه چیز این نکته مهم است که شما آغاز شده است.

بله شما می تواند صرف صدها ساعت انجام یک مقایسه دقیق از تعداد کل بودجه ارائه شده فرکانس از پستها و جایگزین-حساب های سرمایه گذاری در دسترس, اما بیشتر پول از دست داده است و از تصمیمی از تصمیم گیری های بد.

فقط انتخاب کنید یکی از سه بالا و شروع کنید.

جایزه: می خواهم به نوبه خود به رویای خود را از کار از خانه به یک واقعیت ؟ دانلود راهنمای نهایی به کار از خانه به یاد بگیرند که چگونه به کار از خانه برای شما کار می کنند.

بازگشت به بالا

چگونه برای باز کردن یک ایرا

همه از این مکان عالی ارائه انواع کمک های مالی به از را انتخاب کنید بنابراین شما نمی توانید به اشتباه با آنها.

ثبت نام بیش از حد آسان است. مراحل زیر را دنبال کنید برای باز کردن یک تا امروز.

توجه داشته باشید: مطمئن شوید که شما شماره امنیت اجتماعی شما آدرس کارفرما و بانک اطلاعات (شماره حساب و مسیریابی تعداد) در دسترس زمانی که شما ثبت نام به عنوان آنها را در مفید آمده است در طول روند درخواست.

 • مرحله 1: برو به وب سایت برای کارگزاری را انتخاب کنید.
 • مرحله 2: با کلیک بر روی "باز کردن یک حساب" را فشار دهید. هر یک از وب سایت های بالا یکی است.
 • مرحله 3: شروع یک برنامه برای یک "فرد حساب کارگزاری."
 • گام 4: وارد کردن اطلاعات در مورد خودتان — نام و آدرس و تاریخ تولد, کارفرما, اطلاعات, امنیت اجتماعی است.
 • گام 5: راه اندازی یک سپرده اولیه با وارد کردن اطلاعات بانکی خود. برخی از کارگزاران شما نیاز به یک حداقل سپرده بنابراین استفاده از یک حساب بانکی جداگانه جهت واریز پول به حساب کارگزاری.
 • مرحله 6: صبر کنید. اولیه انتقال را در هر نقطه از 3 تا 7 روز کامل. پس از آن شما یک اطلاع رسانی از طریق ایمیل و یا تماس تلفنی به شما گفتن شما آماده برای سرمایه گذاری است.
 • گام 7: ورود به حساب کارگزاری و شروع به سرمایه گذاری!

نرم افزار فرایند می تواند به عنوان سریع 15 دقیقه و شما را در راه خود را به یک زندگی غنی.

جایزه: آماده برای شروع یک کسب و کار است که افزایش درآمد خود و انعطاف پذیری اما مطمئن نیستید که در آن برای شروع ؟ دانلود رایگان لیست 30 ثابت ایده های کسب و کار را از امروز شروع کنید.

بازگشت به بالا

چه ایرا و چرا باید من یکی است ؟

یک حساب بازنشستگی فردی (IRA) در یک حساب سرمایه گذاری است که به شما می دهد شگفت انگیز مزایای مالیاتی برای صرفه جویی در دوران بازنشستگی.

دو نوع رایج:

 • سنتی ایرا. این حساب اجازه می دهد تا شما را به سرمایه گذاری قبل از مالیات بر درآمد. شما رول بیش از 401k خود را به ایرا سنتی هر زمان که شما را ترک یک شغل. در حال حاضر هر کسی که کمتر از 70 ½ - سال مجاز است به منظور کمک به ایرا سنتی. هنگامی که شما ضربه که سن شما نیاز به یک حداقل برداشت در هر سال است که یک درصد خاص از وجوه خود را.
 • راث ایرا. این حساب کاربری با استفاده از خود را پس از کسر مالیات پول برای سرمایه گذاری, شما با دادن یکn معامله حتی بهتر سرمایه گذاری خود را به عنوان شما همچنین می خواهید بدون پرداخت مالیات بر سود هر زمانی که شما برداشت بر روی آن. در حال حاضر وجود دارد هیچ محدودیت سنی در ایرا راث — وجود دارد محدودیت درآمد.

در حال حاضر وجود دارد سالانه حداکثر سرمایه گذاری از 6000 $در هر دو حساب ($7,000 اگر شما بیش از 50 سال). ایرا راث در حال حاضر دارای یک محدودیت درآمد $135,000 برای مالیات filers و $199,000 برای زوج های متاهل مشترک تشکیل پرونده. سنتی ایرا هیچ گونه محدودیت.

اما این محدودیت ها اغلب تغییر, بنابراین مطمئن شوید که برای چک کردن IRS سهم محدودیت صفحه به روز نگه دارد.

هر چند مزیت وجود دارد به هر دو جامعه جراحان ایران ما به شدت توصیه شما راث ایرا. این یکی از بهترین سرمایه گذاری شما می توانید به عنوان یک فرد جوان. آن را به سادگی بهترین معامله من برای بلند مدت سرمایه گذاری.

اگر راث Ira شده بود در اطراف در سال 1970 و شما می خواهم به سرمایه گذاری $10,000 در Southwest Airlines شما فقط مجبور به پرداخت مالیات در مقدار اصلی. هنگامی که شما انصراف پول 30 سال بعد از آن شما نمی خواهد که به پرداخت هر گونه مالیات بر روی آن...

...که خوب است چرا که 10.000 دلار را به 10 میلیون دلار.

به طور کلی زمان بهترین دوست شما است وقتی که می آید به خود را ایرا راث. و بیش از بسیاری از سال های بسیاری است که یک معامله شگفت انگیز.

بازگشت به بالا

به یاد داشته باشید به سرمایه گذاری!

یک IWT خوان نوشت: من در مورد یک مکالمه او با دوست خود در حالی که به عقب. دوستان ذکر او شده است می خواهم کمک به او ایرا برای تقریبا 20 سال است.

و پس از آن ... او فرستاده من این ایمیل.

"وای فوق العاده است!" به من گفت. (این IWT خواننده است.)

"آره, اما آن را به سختی افزایش یافته و در همه." من احساس یک احساس غرق شدن.

"شما می دانید که شما مجبور به خرید این بودجه درست است ؟ این به اندازه کافی برای انتقال پول به ایرا, شما باید برای انتخاب تخصیص."

"چه ؟" او گفت:.

RAMIT من دوست شده و قرار دادن پول به یک راث برای بیش از 10 سال و هرگز انتخاب شده بودجه. آن را جلال حساب پس انداز. او از دست رفته از 10 سال از رشد سرمایه گذاری با بهره مرکب. من نمی دانم اگر من بیشتر عصبانی و یا غمگین.

گه مقدس.

او راست. تعداد بسیار کمی از کارشناسان تا کنون شفاف به شما گفتن که شما نیاز به در واقع سرمایه گذاری پول خود را هنگامی که شما یک ایرا راث (شما می توانید این دستورالعمل در فصل 7 از کتاب من).

بدترین قسمت? از $3,000 دوست او "سرمایه گذاری" می توانست به ارزش بیش از 12000 دلار امروز. که $9,000 در زحمت پول — و چون ایرا راث این درآمد می شده اند معاف از مالیات.

pasted image 0 529

شما می دانید من تا به حال به درخواست چگونه دوست خود را احساس زمانی که او آموخته و حقیقت است.

"من احساس می کنم نوع فریب خورده," او می گوید. "من شده اند می تواند در بدست آوردن پول بیشتر برای همه این سال ها و در عین حال هیچ کس تا کنون گفت: من در مورد این گام مهم است."

این است که چرا من شروع به نوشتن IWT. این زن رفت و از او راه برای تحصیل. او رفت تا آنجا که باز کردن یک ایرا راث و حتی کمک هزاران دلار است. اما از آنجا که او را درک نمی کنند کوچک ویژگی های از ویژگی های این حساب های بازنشستگی او از دست داده $9,000 از درآمد معاف از مالیات.

باید او را برخی از مسئولیت نمی دانستند دقیقا چه ایرا راث کار کرده است ؟ البته.

اما آن را نمی باید این سخت است. شما نباید به یک کارشناس مالی به پول خود را درست انجام درست مثل من نباید به درک چگونه یک کاربراتور با این نسخهها کار به درایو ماشین من.

به همین دلیل من نوشت: من در نیویورک تایمز بهترین فروش کتاب امور مالی شخصی — بنابراین شما می تواند استفاده از سیستم مالی و در مدت شش هفته به طور خودکار پول خود را که در آن نیاز به رفتن.

i will teach you to be rich review
دریافت یک کپی خود را در اینجا.

بنابراین به یاد داشته باشید: ایرا فقط یک حساب کاربری. هنگامی که پول خود را در وجود دارد, شما باید برای شروع به سرمایه گذاری در وجوه مختلف به دیدن پول خود را رشد می کنند. من عاشق هدف-تاریخ بودجه برای بسیاری از سرمایه گذاران که شما می توانید پیدا کردن در فصل 7 از کتاب من است.

سرمایه گذاری در ایرا خود به طور خودکار

پیدا کردن بزرگ ایرا برای شروع سرمایه گذاری فقط گام اول است برای صرفه جویی برای آینده خود را. اگر شما واقعا می خواهید برای ایجاد یک سیستم مالی است که به شما کمک کند کسب درآمد منفعلانه شما باید به طور خودکار از امور مالی خود را.

به کمک من ایجاد شده و 12 دقیقه ویدئو در مورد چگونه به انجام دقیقا همان است که. فقط نام خود را وارد کنید و ایمیل زیر به من و شما نشان دهد که چگونه برای ایجاد یک امور مالی شخصی سیستم است که شما را نجات دهد و به شما در کسب پول منفعلانه برای سال آمده است.

بله من ارسال ویدئو!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب