این زرد لامبورگینی Aventador فقط سقوط کرد... یکی دیگر از زرد لامبورگینی Aventador

وجود دارد چند چیز جدی علاقمندان خودرو لذت بردن از بیش از نشان دادن وسایل نقلیه خود را. و اگر آنها می توانند رژ

توسط ETELARESANKHABAR در 27 خرداد 1399

وجود دارد چند چیز جدی علاقمندان خودرو لذت بردن از بیش از نشان دادن وسایل نقلیه خود را. و اگر آنها می توانند رژه در اطراف شهر با مشابه خودکار وسواس دوستان که حتی بهتر است. اما خطر وجود دارد که درگیر با این نوع از showboating چیزی دو لامبورگینی علاقه مندان به تازگی آموخته راه سخت است.

در اوایل این ماه راننده یک لیمو زرد Aventador عقب-یک به پایان رسید تقریبا یکسان لامبورگینی در خیابان های سنگاپور, گزارش, ماشین, بیل های اتحاد جماهیر شوروی. و به عنوان شما ممکن است انتظار می رود از تصادف دو بیش از حد بالا supercars وجود دارد مقدار زیادی از سوی مردم به سند حادثه برای رسانه های اجتماعی است.

این انقباض غیر ارادی ماهیچه القا حادثه محل در یکشنبه 7 ژوئن در اوایل شب ساعت با توجه به محلی حساب. راننده اول زرد Aventador گزارش آمد به توقف در یک نور در Sembawang جاده لحظات قبل از زرد دوم Aventador کشت و زرع مناسب به پشت خود انیمه. که در آن نقطه دو راننده خارج شد اتومبیل های خود را حذف پلاک و مطمئنا تعجب که آیا جهان بود با خنده در هزینه های خود را. مدت کوتاهی پس از آن مقامات رسید و در آن زمان محبوب تقاطع رشد کرده بود تاریک هر دو خودرو تا به حال شده باشه دور.

در حالی که خیابان های سنگاپور مانند بسیاری از شهرهای دیگر در جهانی همه گیر به نظر می رسد کمتر شلوغ تر از حالت عادی هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از تماشاگران در اطراف به ضربه محکم و ناگهانی عکس و تصویری از آنچه که مطمئنا بسیار گران قیمت تصادف. قضاوت توسط پست به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی جلو Aventador به نظر می رسد پایدار یک مقدار قابل توجهی از آسیب از جمله یک شکست تا سپر عقب سه ماهه پانل و منتشر. در یک ویدئو به نظر می رسد که یک آتش سوزی در سرب وسیله نقلیه است که نیاز به قرار دادن با یک نشانی است.

ما می دانیم شما سوال اول: آیا رانندگان می دانیم هر یک از دیگر ؟ که هنوز مشخص نیست اما ما نمی دانیم که $418,000 خودرو شد بیش از یک کمی شبیه به یکدیگر است. در حالی که آنها یکسان نیست دوقلوها هر دو رنگ همان سایه ای از رنگ زرد و سیاه و سفید لهجه تطبیق چرخ و مشابه تغییرات بدن. به علاوه رانندگان به نظر می رسید قابل ملاحظه ای آرام با توجه به آنچه تا به حال فقط رفته پایین.

در حالی که هر دو راننده شد و سریع به حذف صفحات خود را یک Facebook گروه تحت عنوان SG جاده Vigilante که به نظر می رسد با تمرکز بر ساخت خیابان های شهر-دولت امن تر بود قادر به شناسایی هر دو وسایل نقلیه. گروه ثابت ضرب دیده تا جلو خودرو به عنوان خودرو همان بود که درگیر در یک رانندگی بی پروا حادثه دو هفته قبل قطع وسیله نقلیه دیگری در جای دیگر در شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de