جورج فلوید 6-Year-Old Daughter صحبت می کند: 'پدر دنیا را تغییر داد'

L. کریس استوارت Esq/Instagram تصویری از جورج فلوید 6-year-old daughter Gianna رفته ویروسی دلیل خوب در مه 25

توسط ETELARESANKHABAR در 15 خرداد 1399
George-Floyd-daughter-change-world
L. کریس استوارت Esq/Instagram

تصویری از جورج فلوید 6-year-old daughter Gianna رفته ویروسی دلیل خوب

در مه 25, جهان را در وحشت به عنوان مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو بر گردن جورج فلوید برای نزدیک به نه دقیقه — در نهایت کشتن 46 ساله و جرقه یک انبار باروت گفتگو پیرامون خشونت پلیس و نژادپرستی. تمام دنیا است و بسیار ویژه یک دختر کوچک را درک تاثیر dialogue پدر او ایجاد شده است.

در یک کلیپ ویدئویی کوتاه از تظاهرات اخیر در مینیاپولیس فلوید 6-year-old daughter Gianna نشسته بر شانه بازنشسته بازیکن NBA و دوست فلوید را استفن جکسون. به دنبال در اطراف او می گوید: "پدر دنیا را تغییر داد."

لحظه ای است که دلگرم کننده و دلخراش در اندازه نه به ذکر است انسانی. از خارج به دنبال آن آسان است برای دیدن این جنبش و چشم پوشی ، اما کون بزرگ, مادر, Roxie, واشنگتن, خود ارضایی دختر با جهان طوری است که مردم را درک فلوید است که بیش از یک نشانده. او یک فرد واقعی و یک پدر با محبت که در آن.

"من می خواهم همه بدانند که این است آنچه که افسران در زمان" واشنگتن در یک کنفرانس خبری گفتند. "من می خواهم عدالت برای او چرا که او خوب بود. مهم نیست که چه کسی فکر می کند او خوب است."

او گفت: از چهار افسران درگیر در Floyd قتل "در پایان روز آنها را وادار به رفتن به خانه و با خانواده خود را. Gianna ندارد ، او هرگز او را رشد تحصیلات تکمیلی. او هرگز راه رفتن پایین راهرو. اگر یک مشکل وجود دارد و او نیاز به یک پدر نیست که دیگر."

همانطور که برای Gianna او نمی داند که تمام جزئیات از مرگ پدر او. "او گفت:" من آنها را بشنود. من آنها را بشنود گفت من پدر نام و نام خانوادگی.' او نمی داند چه اتفاقی افتاده است" واشنگتن توضیح داد که در طول یک مصاحبه با صبح بخیر آمریکا. "من به او گفتم پدر جان چرا او نمی تواند نفس بکشد."

وقتی پرسید که چه او می خواهد دیگر مردم به دانستن در مورد پدر او Gianna به سادگی پاسخ داد: "خوبه که من او را از دست ندهید." فلوید به عنوان دخترش می گوید آن نوع از پدر که با "تمام طول روز طولانی" -- یک واقعیت واشنگتن تاکید و اضافه "بود که نوزاد خود را. او عاشق دختر کوچک خود را."

اگر چه واشنگتن و Gianna ماند در هوستون که فلوید نقل مکان کرد و به مینه سوتا در سال 2014 به کار به عنوان یک راننده کامیون او باقی مانده یک بخش فعال از دختر خود زندگی است. با این حال تغییر است که او را برانگیخته خواهد شد بدون شک او اطلاع آینده.

در زمان پس از فلوید مرگ یک تحقیق کامل را به قتل او راه اندازی شده است. چهار افسر پلیس دخیل در قتل او شده اند از کار اخراج شدند. چوین افسر که به زانو در گردن او در حال حاضر متهم شده اند و فقط امروز اتهامات آورده بودند در برابر سه نفر دیگر از افسران که شاهد این فاجعه و هیچ چیز را به آن را متوقف کند. اعتراضات جهانی.

و در یک گام مثبت به سوی شکستن خشونت پلیس در برابر جامعه و از بین بردن نژادپرستی نظاممند مینه سوتا بخش حقوق بشر در زمینه حقوق مدنی به اتهام مرتبط با فلوید مرگ در برابر مینیاپولیس اداره پلیس.

خب آره تو راست نوزاد دختر... پدر خود را هم تغییر جهان است. او هنوز هم است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن