اموزش Bader Ginsburg می گوید سرطان او بازگشته است

شانون فینی/گتی دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg شروع شیمی درمانی بر مه 19 دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg

توسط ETELARESANKHABAR در 27 تیر 1399
Ruth-Bader-Ginsburg-cancer
شانون فینی/گتی

دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg شروع شیمی درمانی بر مه 19

دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg که جان سالم به در برد های متعدد عمده بهداشت و درمان عوارض در طول سال از جمله سرطان لوزالمعده در سال 2019 است مبارزه با سرطان یک بار دیگر. در بیانیه منتشر شده روز شنبه, RBG دقیق ترین و بهداشت اخیر مبارزه است که در جریان بوده است برای چند ماه.

با توجه به بیانیه های دوره ای اسکن و نمونه برداری در ماه فوریه نشان داد ضايعات در کبد است. او شروع به شیمی درمانی (جمسیتابین) در مارس 19 و هنوز هم تحت درمان است. به گفته او اکثر اخیر اسکن در جولای 7, درمان در حال کار است آن را به عنوان "نشان داد کاهش قابل توجهی از ضایعات کبدی و هیچ بیماری جدید."

"سلول های بنیادی برای اولین بار essayed ثابت ناموفق است. شیمی درمانی, البته, اما, بازده نتایج مثبت" RBG گفت.

او افزود که او "تحمل شیمی درمانی خوب" و "تشویق" نتایج. و البته به دلیل توانایی های مافوق بشری او قصد ندارم به او اجازه سرطان در راه او کار می کنند. "من ادامه خواهد داد تا دو هفته شیمی درمانی به خاطر سرطان من در خلیج هستم و قادر به حفظ یک فعال روزمره. در طول من نگه داشته اند تا با نظر نوشتن و تمام دادگاه های دیگر کار می کنند. من اغلب گفته من باقی خواهد ماند یک عضو دادگاه تا زمانی که من می تواند انجام این کار کامل بخار. من باقی می ماند به طور کامل قادر به انجام این کار است."

در اردیبهشت 87-سال درمان شد برای خوش خیم کیسه صفرا, بیماری, اما او نمی اجازه دهید آن را در راه او کار وظایف. تابستان گذشته او مبارزه سرطان لوزالمعده تکمیل سه هفته از پرتو درمانی.

Ginsburg روشن ساخته است نیت خود را به ماندن در دادگاه "تا زمانی که من هستم سالم و چالاک ذهنی." Ginsburg که منصوب به دادگاه عالی توسط پرزیدنت بیل کلینتون در سال 1993 یک بازمانده سرطان, بعد از همه.

"وجود دارد یک سناتور, من فکر می کنم آن را پس از من سرطان لوزالمعده که اعلام کرد با خوشحالی که من که قرار بود به مرده ظرف شش ماه" Ginsburg گفت: در مصاحبه با NPR. "که سناتور که نام من را فراموش کرده است و در حال حاضر خود را مرده و من بسیار زنده است."

در تابستان گذشته در یک الهام بخش سخنرانی او در دانشگاه بوفالو او نشان داد که کار او را در این جهان انجام شده است.

"این هیجان انگیز بود برای کمک به پایین آوردن موانع که در عدالت برنان کلمات قرار داده و زنان کمتر در یک پایه' از 'در قفس است.' بسیار تغییر کرده است بهتر از آن. درست است ما نمی رسید نیروانا اما پیشرفت من را دیده اند در طول عمر من باعث می شود من به آینده خوشبین," او توضیح داد. "جوامع ما, ملت و جهان خواهد بود به طور فزاینده ای بهبود یافته به عنوان زنان رسیدن به جایگاه بر حق خود را در همه زمینه ها تلاش بشر است."

ما دعا می کنیم که اموزش Bader Ginsburg به بهبود سریع.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن