استخر پیش ساخته - توجه کنید به آن‌ها 10 سیگنال‌ها

این شرکت یک برند آمریکایی است که محصولات آن در کشور چین تولید و عرضه میشود. زمانی که یک کالا با کیفیت باشد قط

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این شرکت یک برند آمریکایی است که محصولات آن در کشور چین تولید و عرضه میشود. زمانی که یک کالا با کیفیت باشد قطعاً از قیمت بالاتری در مقایسه با کالاهای بیکیفیت برخوردار است. اشخاصی که در این زمینه در حال پرورش ماهی هستند نیاز با بررسی و مقایسه قیمت استخرهای پیش ساخته با استخرهای سنتی به این نتیجه رسیدند که خرید استخر پیش ساخته کمک شایانی به حفظ سرمایه پروژه خواهد کرد؛ اما مهمترین نکتهایی که این افراد در کنار قیمتها بررسی کردند این بود که آیا استفاده از استخر پیش ساخته سلامت ماهیها را با مشکل روبرو نخواهد کرد؟ قبل از خرید حتماً باید مدلهای آن را با هم مقایسه کرد تا در نهایت مطلوبترین گزینه را انتخاب و خریداری کنید. نکته 1- در صورتی که استخر در محوطهای با محدودیت نصب میشود، سمتی که به دیوار یا کناره زمین چسبیده است باید مطابق با محدودیت کنده شود. همانطور که گرانش آب استخر را به پایین میکشد، با توجه به نوع فیلتر شما که ماسه، خاک دیاتومه، پارچه یا هر چیز دیگر باشد، این ذرات را میگیرد. استخرهای پیش ساخته در انواع بسیار مختلفی تولید شدهاند که بیشتر در اشکال هندسی دایرهای، مستطیلی، مربعی، بیضی و ششضلعی تولید میشوند که در ابتدا بایستی سلیقه خود را در این امر دخیل کنید و استخر پیش ساخته محبوب خود را در نظر داشته باشید، سپس با توجه به محل قرارگیری و محل نصب استخر، ابعاد استخر پیش ساخته خود را انتخاب کنید، اغلب افراد در یک نگاه کلی برای نصب استخرهای پیش ساخته زیرزمین خانه و حیاطخلوت و یا حیاط پشتی خانه خود را انتخاب میکنند، این دو محل یکی از بهترین محلها برای نصب استخرهای پیش ساخته است، اما بایستی در نظر داشته باشید که محل انتخاب شده بهمراتب بزرگتر از ابعاد استخر پیش ساخته شما باشد، همواره محل استقرار یک استخر پیش ساخته بایستی ابعادی بیش از یک متر تا دو متر از هر قسمت استخر پیش ساخته داشته باشد تا امکان استفاده و همچنین نصب آن فراهم باشد، پس در نظر بگیرید که قبل از خرید محل قرارگیری استخر پیش ساخته خود را در نظر بگیرید و سپس متناسب به آن استخر پیش ساخته را انتخاب کنید.

This post w as creat ed by GSA  Cont en​t  Generator DE MO!

این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و میتواند جایگزین دائمی استخرهای سنتی باشد، دیوارههای برزنتی و PVC چند لایه و پایههای آهنی گالوانیزه توضیح کوچکی از کیفیت استخر پیش ساخته توکار میباشد که بدون شک در اولین استفاده رضایت شما را در بر خواهد داشت. این فروشگاه انواع مختلف و متنوعی از استخرهای پیش ساخته را در دسترس قرار داده است تا مشتریان عزیز با اطمینان کامل بتوانند محصول مدنظر خود را انتخاب نمایند. با توجه به سفارش مشتری، امکانات دیگر استخرهای پیش ساخته مانند سرسره آبی، روکش استخر، تخت آفتابی و بسیاری امکانات دیگر نیز پس از اجرای کامل انجام میشوند. پمپ تصفیه استخر، قلب سیستم تصفیه استخر است. لولهای که در قسمت ورودی پمپ تصفیه آب متصل شده است را به دریچه خروجی استخر که اغلب پایینتر از دریچه ورودی قرارداد متصل کنید، و لولهای که به دریچه خروجی پمپ تصفیه آب متصل شده است را به دریچه ورودی آب استخر که اغلب در بالای بدنه استخر قرار دارد متصل کنید، سپس با استفاده از بست لولهها را محکم کنید تا آب نشتی ندهد، پس از آن اقدام به پرکردن آب استخر خود کنید، پس از پرشدن پمپ تصفیه آب را به برق متصل کنید و پمپ تصفیه کن خود را تست کنید که آب از آن عبور کند، پس از اطمینان از صحت پمپ باد نوبت میرسد بهقرار دادن نردبان محصول، پس از قراردادن نردبان روند نصب استخر پیش ساخته شما به پایان میرسد و میتوانید از محصول خود استفاده کنید.

بدنه این محصول به گونهای ساختهشده که میتوانید آن را در هر فضای بازی نصب و یا به راحتی آن را جمعآوری کنید. برای کاهش خطر این آسیبدیدگی شما میتوانید از زیرانداز نیز استفاده کنید، دراینرابطه تاتمیهایی توسط بیشتر نمایندگیها و فروشگاههای استخر پیش ساخته ارائه شده است که میتوانید با خرید آنها کف بسیار نرم را برای استخر پیش ساخته خود فراهم کنید، وجود این تاتمیها خطر آسیب دیدگی کف استخر را به صفر کاهش میدهد. پس از انتخاب طرح و ابعاد استخر مورد نظر از طرف نمایندگیها و واحدهای فروش، شرکت سفارش شما را میسازد و سپس کارشناسان و مهندسان را به منظور آماده سازی بستر استخر اعزام میکنند. در رابطه با انتخاب زمین برای نصب و راهاندازی استخر پیش ساخته بایستی در نظر داشته باشیم که آیا قصد دارید تا استخر پیش ساخته را بهصورت روکار نصب کنید یا توکار؟ اما اگر خودتان قصد انجام این کار را دارید بایستی پس از خارج کردن استخر پیش ساخته از جعبه و کارتن خود، پارچه یا بدنه برزنتی محصول را بر روی زمین پهن کنید، سپس ستونهایی که بهصورت فریمی طراحی شدهاند و قرار است به یکدیگر متصل شوند را از داخل بدنه رد کرده و به یکدیگر متصل کنید، اغلب این ستونها و میلهها از جنس آلومینیوم یا فایبرگلاس هستند، پس از آن میلههای عمودی که همان پایههای استخر هستند را به ستونهای افقی بالایی متصل کنید، پس از آن استخر پیش ساخته خود را سرپا کرده و قسمتهای پایینی بدنه برزنتی را به پایهها متصل کنید تا استحکام پایهها بهتر شده و در حالت اصلی خود قرار بگیرد، پس از این مرحله نصب بدنه اصلی استخر پیش ساخته شما به پایان میرسد.

استخر پیش ساخته نیز درست مانند هر محصول دیگری در انواع گوناگون و متفاوتی طراحی و تولید میشود. اما در صورت نیاز گروه تولیدی تجهیزان صنعت قادر به طراحی و تحلیل در نمونه های مورد نظر شما و ساخت استخر فایبرگلاس در محل است. گارانتی و خدمات پس از فروش هر محصولی که مورد استفاده قرار میگیرد از مزیتهای آن محسوب میشود و در فروش بیشتر محصول مورد نظر تأثیر زیادی دارد. اما برای راهاندازی استخر بهصورت روکار بایستی عواملی را در نظر بگیرید که در طول استفاده استخر پیش ساخته شما دچار حادثه نشود و آسیبی نبیند. لازمه اینکه طول عمر استخرهای پیش ساخته افزایش یابد این است که باید از استخر درست استفاده کرد و نباید عواملی که موجب میشود تا طول عمر استخر کاهش یابد را انجام بدهید. استخرهای آماده از جنس فایبرگلاس در بازار امروز در بسیاری از پروژهها جای استخر بتنی را میگیرند. فاکتور سوم قیمتگذاری مربوط به جنس استخر است. به وسیله کام و زبانههایی که روی آن تعبیه شده است به محفظه استخر متصل میشوند و یک قاب مستطیل، مربع یا دایرهای را شکل میدهند. از سوی دیگر برای اجرای استخرهای آماده فایبرگلاس نیاز است که سازه و قوطی کشی استخر با سنگ یا مصالح با کیفیت انجام شود.