قرنطینه ملکه نقد و بررسی بهترین فیلم خانواده: Beetlejuice (1988)

اگر شما هم مانند ما هستید, شما احتمالا گیر کرده در داخل تفکر برخی از کودکی کلاسیک فیلم های شما را بسیار دوست د

توسط ETELARESANKHABAR در 13 اردیبهشت 1399

اگر شما هم مانند ما هستید, شما احتمالا گیر کرده در داخل تفکر برخی از کودکی کلاسیک فیلم های شما را بسیار دوست داشت. یکی از بهترین فیلم خانواده از سال 1980 بود Beetlejuice اما 80 بود خیلی وقت پیش. این فیلم هنوز هم نگه دارید و آن را خوب است برای بچه ها ؟

نقد و بررسی فیلم:

در این ویدئو ما به شما مادر کم با کلمه لعنت شمارش سیگار, سیگار کشیدن, حضور, خشونت, boobies کامل xxx پورنو و جنسی كنايه که 80s خیلی دوست داشتم. ما شامل تمام زمان تمبر زیر را به شما, خانواده, تماشای فیلم است که بسیار آسان تر برای شما! اشتراک مامان ترسناک در یوتیوب.

اولین فیلم روکش. اگر ذهن خود را پر از مدرسه در منزل و شستن دست ها – در اینجا یک یادآوری سریع از آنچه Beetlejuice همه چیز در مورد. در Beetlejuice یک زن و شوهر جوان صاحب یک مزرعه خانه می میرد و می شود ارواح. غیر عادی زن و شوهر و دختر خود را حرکت می کند به خانه و می خواهید برای نوسازی آن است. و ما در حال صحبت کردن نیست جوانا گینز ، ما در حال صحبت کردن بالای, 80s, دکور. زن و شوهر جوان عصبانی است و می خواهید آنها را. این دختر نوجوان احساس وحشت و نگرانی – از آنجا که obvi. او متنفر است او از پدر و مادر کمک می کند تا از ارواح, احضار شیطان, شبح, Beetlejuice حتی اگر همه گفت: نه. معمولی. Beetlejuice ویران کردن و تحقیق و بحث. آن را کردم ؟ خوب.

من نمی توانستم صبر کنید برای به اشتراک گذاشتن این دمدمی فیلم با بچه من است. آن را ممکن است یکی از بهترین فیلم های ترسناک تمام بار اما برای بچه ها. اما وقتی که من نشستم به تماشای آن خاطرات من بودند ، این PG فیلم دارای تم های تیره در مورد مرگ, لعن یک تن از کنایه (خدای من, Beetlejuice, شما یک HR کابوس!), ترسناک مرده هیولا و بسیار استادانه درست شده ان. چگونه فراموش کنم فاحشه خانه?

به طور کلی این فیلم است که بسیار سرگرم کننده است و برخی از بهترین 1980s سینما. چیز های مورد علاقه من در مورد این فیلم ؟ وینونا رایدر ، با توجه به عرف عام رسانه ها پدر و مادر هستند توصیه 13 سال و بالاتر و بچه ها می گویند 10 سال و بالاتر. راستش نشستن با بچه های با ارزش است که شام صحنه ای که آنها آواز خواندن بعد-O. دوست دارم که!

سازمان دیده بان راهنمای:

خوشحال تماشای فیلم!

قرنطینه ملکه نقد و بررسی فیلم مادر پایین در 1980s کلاسیک فیلم شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن با خانواده خود را. این رسمی است که در نقشه راه دقیق بار به سرعت رو به جلو پوشش چشم یا سرفه با صدای بلند بیش از برخی از سوال زبان. هر هفته ما را انتخاب کنید یک فیلم کلاسیک و شکستن چه مناسب و چه مرزی و چه سرگرم کننده برای تمام خانواده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب