از آن زمان به قبول نیست که هر مادر باید به موهایشان

چه اتفاقی می افتد به موهای خود را هنگامی که شما گیر کرده در خانه در طول یک بیماری همه گیر? شما هم اجازه دهید آ

توسط ETELARESANKHABAR در 20 اردیبهشت 1399

چه اتفاقی می افتد به موهای خود را هنگامی که شما گیر کرده در خانه در طول یک بیماری همه گیر? شما هم اجازه دهید آن را رشد مانند تام هنکس در مردود و یا شما می توانید یک قرنطینه را کاهش دهد. یک قرنطینه قطع است, در خانه, مدل موی چرا که شما نمی توانید به رفتن به سالن مو. این هم خوب نیست مدل موی اما چه کسی اهمیت می دهد زمانی که شما گیر کرده در داخل ؟ اشتراک مامان ترسناک در یوتیوب: https://bit.ly/3bBD9VI

تماشا کنید: کوتاه کردن مو با شکست مواجه

بیایید شروع با ناهموار مو. تنها آموزش دیده و حرفه ای می توانید برش مو در یک خط مستقیم. آنها باید با استفاده از یک سطح و یا سحر و جادو از آنجا که آن را غیر ممکن است! فقط به یاد داشته باشید موی خود را نمی ناهموار اگر شما بزرگ سر خود را در یک راه خاص. کج و سر راست!

سپس انگار تکه ای کوتاه کردن مو. این یک doozy. آن را مانند یک نقطه طاس و یا یک دسته از برجستگی های سرعت در جاده ها است. چگونه اتفاق می افتد ؟ یک تکه ای کوتاه کردن مو ممکن است این معنی است که مادر چند وظیفه ای است دوباره. او احتمالا برش و پخت و پز از آنجا که همه ما در حال پخت و پز به طور مداوم در حال حاضر!

تا بعدی ها بد چتری. آنها یا بیش از حد کوچک و بیش از حد کج و یا بیش از حد گسترده است. من می دانم که شما فکر می کنم آن را یک ایده خوب را به بچه خود را چتری پس موهای خود را باقی می ماند از چشمان خود را, اما نگه داشتن در ذهن است که بچه ها در مقابل چهره خود را و چشم خود را در حال رفتن به برای دیدن مدل موی خود را شکست.

این ناتمام. آن را برای تلفن های موبایل مانند یک Robert Deniro, تعلیق, هیجان انگیز, اما آن را نمی. آن را فقط کوتاه کردن مو که هرگز به پایان رسید. شاید بچه شما فقط نمی خواهد بماند و هنوز هم به شما داد و یا شاید ریش تراش برقی درگذشت. یا شاید شما تا به حال به طبخ دوباره. در هر صورت مو به نظر می رسد عجیب و غریب. اجازه دهید آن را هیجان انگیز و تماس ناتمام مدل موی, تعلیق, هیجان انگیز. من goosebumps.

در پایان یک قرنطینه قطع است و فقط یک مدل موی بد و مو رشد خواهد کرد. همه ما در حال انجام بهترین های ما و این همه که مهم است. در واقع کوتاه کردن مو با شکست مواجه خواهد ما را از خنده. نگه داشتن برش mommas!

اقامت متصل به مامان ترسناک:

یوتیوب: https://www.youtube.com/user/ScaryMommyTV

سایت: https://www.scarymommy.com

Facebook: https://www.facebook.com/thescarymommy/

Instagram: https://www.instagram.com/scarymommy/

توییتر: https://twitter.com/scarymommy

Giphy: https://giphy.com/scarymommytinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب