زرافه پادشاه ؟ این 20 میلیون دلار در بورلی هیلز عمارت می آید با خود ارایی طولانی گردن

رفتن یک بار دو بار رفتن در کاملا بدون رزرو. این 1930 بورلی هیلز عمارت—که قبلا ذکر شده برای $20.5 میلیون—در حال

توسط ETELARESANKHABAR در 30 فروردین 1399

رفتن یک بار دو بار رفتن در کاملا بدون رزرو. این 1930 بورلی هیلز عمارت—که قبلا ذکر شده برای $20.5 میلیون—در حال حراج آنلاین همانطور که شما خواندن این.

آیا ما به ذکر هیچ ذخیره ؟

بدون شک وحشت زده و عصبی صاحبان 715 N آلپ رانندگی در glitzy بورلی هیلز آپارتمان 90210, کد پستی, فقط یک قدم زدن کوتاه از بازار مال فروشان درایو در حال خروج از آن به دربان مزایده برای پیدا کردن یک خوب پاشنه بلند خریدار.

آنلاین مناقصه لگد چهارشنبه در 7 شرقی به پایان می رسد و در 7 pm EDT شنبه. انتظار می رود برخی از اضطراب جویدن ناخن.

این خانه تاریخی قطعا توجیه یک رفیع پیشنهاد. ارائه بیش از 10,300 فوت مربع از فضای آن همراه با شش اتاق خواب و هفت حمام و مستقل مهمان خانه در شکوه و به شدت پوشیده شده از درخت نیم هکتار-به علاوه بسیاری در این رابطه از بهترین محله.

در بازار از ماه مه سال 2017, خانه ستاره دار در یک قسمت از براوو تلویزیون میلیون دلار لیست لس آنجلس نشان می دهد. سپس آن را با یک $20.5 میلیون دشنه.

سوابق نشان می دهد که در ماه جولای سال 2018 قیمت کاهش یافته است به $19.25 میلیون و هنوز هیچ خریدار در حال ظهور ژانویه 2019 دیدم بیشتر کاهش قیمت به $18.75 میلیون. آمده سپتامبر سال 2019 آن را به $16.95 قیمت میلیون. در اجرا به حراج شد دوباره ذکر شده با کارگزار جویس ری در Coldwell بانکدار جهانی, لوکس, اصلی $20.5 میلیون.

715 N Alpine Dr Beverly Hills

715 N آلپ دکتر بورلی هیلز. حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

"در اینجا این است که یک از یک نوع ملک یک کار درست از هنر خواهد بود که سخت به تکرار می گوید:" ری. "این ویلا مدیترانه ای شده است دقیق و پر زحمت گردد با حیله گر مواد و پس از اتمام سفارشی در سراسر و آماده است برای برنده شدن پیشنهاد برای لذت بردن است."

خانه خود را ساخته شده بود در سال 1930 و در معرض عمده قبل در سال 2000 زمانی که مهمان خانه اضافه شد.

715 N Alpine Dr Beverly Hills

مجموعه کارشناسی ارشد. حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

از نظر پنهان توسط کوچک, جنگل, درختان, خانه اصلی تنظیم شده است در پشت ظریف چوبی حک شده دروازه. یک جفت از زندگی به اندازه ارایی زرافه ایستاده نگهبان در این زمینه.

715 N Alpine Dr Beverly Hills

اتاق نشیمن. حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

حک چوب و درب جلو شیشه ای منجر به افزایش ورودی سالن انتظار با آن دیدنی مارپیچ راه پله سنگ مرمر پرتغالی کامل با مزین به شکل دراورده آهن نرده.

قدم به اتاق پذیرایی و زل زل نگاه کردن در William Morris دست stenciled تیرهای چوبی و سقف های طاقی. نزدیک است, اتاق ناهار خوری رسمی با کلیسای جامع آن سنگ آهک سقف تحمیل چوبی قوسی درب و چوب های عجیب و غریب طبقه است.

715 N Alpine Dr Beverly Hills

رسمی اتاق نشسته. حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

در این سطح نیز وجود دارد ظریف رسانه اتاق با سقف طاقدار, سفارشی ساخته شده است-فهم و کشویی صفحه نمایش و پروژکتور برای فیلم شب. در نزدیکی یک دفتر/دن با یک شومینه نوار و جادار آشپزخانه مجهز.

715 N Alpine Dr Beverly Hills

آشپزخانه. حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

بدون شک یکی از اصلی ترین ویژگی های جذاب آن است گسترده تحت پوشش پاسیو است که گسترش بیش از دو سطح در عقب خانه است. با جلا سنگ مرمر کاشی کف و بافت چوب سقف آنها اضافه کردن سبک به هر نقاشی با آبرنگ روی گچ سرگرم کننده است.

715 N Alpine Dr Beverly Hills

باز هوایی منطقه ناهار خوری. حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

برای دوستداران شراب یک منحنی سنگ مرمر پله پایین منجر به یک 5,500-بطری انبار که تزئین در سراسر با ظریف برگ اهن های فرفورژه.

715 N Alpine Dr Beverly Hills

شراب اتاق. حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

در طبقه دوم بزرگ کارشناسی ارشد مجموعه ویژگی های یک مور-تاثیر حمام استاد که تقریبا تعریف "بیش از حد بالا." نشسته در مرکز صحنه در زیر ظریف سقفی بزرگ خیساندن وان با پوشش خیره کننده مرمر موزاییک.

715 N Alpine Dr Beverly Hills

استخر و poolhouse. حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

در کمی بیش از حد رشد, زمینه—جویس ری خواستار آن را "با شکوه مادر محوطه سازی"—وجود یک استخر و آبگرم گودال آتش و آشپزخانه در فضای باز با فر پیتزا. این استخر مهمانخانه را تایید کرده است برنامه ای برای اضافه کردن یکی دیگر از داستان.

715 N Alpine Dr Beverly Hills

این درخت ارایی زرافه. حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

شیفته ؟ هنوز هم وجود دارد زمان به منظور بالا بردن یک دست و پا زدن آنلاین پس از, البته, شما ساخته شده است مورد نیاز $100,000 پیشنهاد سپرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به ConciergeAuctions.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de