کشیش می رود ویروسی برای برکت Churchgoers با یک تفنگ سرنگ پر از آب مقدس

سنت آمبروز محله/گتی هنگامی که اجتماعی فاصله مانع میشیگان کشیش از اداره آب مقدس او خلاق آنها می گویند خداوند

توسط ETELARESANKHABAR در 30 اردیبهشت 1399
Priest-spray-holy-water
سنت آمبروز محله/گتی

هنگامی که اجتماعی فاصله مانع میشیگان کشیش از اداره آب مقدس او خلاق

آنها می گویند خداوند با این نسخهها کار در راه مرموز اما هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند که شامل یک کشیش عکسبرداری آب مقدس بر روی churchgoers با استفاده از یک تفنگ سرنگ. و در عین حال در اینجا ما بصورتی پایدار و محکم در این کلاهبردار از سال 2002 بازو — شگفت بیش از این واقعیت است که یک مرد از پارچه به دست memehood به عنوان یک الگوی رفتاری خالق آن قرار داده بودن Supersoaker برای عیسی مسیح.

پدر تیم Pelc سنت آمبروز محله در دیترویت برای اولین بار پینگ اینترنت رادار در آوریل هنگامی که اهل حال لری Peplin عکس به اشتراک گذاشته شده از سرنگ-تفنگ خدمات در Facebook. در حال حاضر Pelc است واجد شرایط اینترنت احساس منحصر به فرد خود را با رویکرد اجتماعی فاصله آب مقدس دولت. و um ما آن را دریافت کنید. ما در حال دعا کردن در حال حاضر است که تفنگ سرنگ و همدلی را تبدیل به یک چیز. و یا اجازه می دهد تا واقعی خواهیم بود پر کردن تفنگ سرنگ با شراب بعد و برکت خودمان. تسبیح انشاءالله!

This Priest Is Going Viral For Shooting Holy Water With A Squirt Gun During Socially Distanced Service
سنت آمبروز محله
This Priest Is Going Viral For Shooting Holy Water With A Squirt Gun During Socially Distanced Service
سنت آمبروز محله

"ایده اصلی این بود برای انجام کاری برای بچه ها از محله" Pelc گفت BuzzFeed. "آنها در مورد آماده شدن برای عید پاک بر خلاف هر از گذشته خود را, بنابراین من فکر کردم چه کاری می تواند ما هنوز انجام است که با رعایت تمام پروتکل های اجتماعی فاصله?"

هنگامی که او آمد تا با ایده او پس از آن به تایید او نمی تواند انجام بیش از آسیب خوب. Pelc اعطا با یک دوست محلی پزشک اورژانس که به او متهور همراه با عمده شخصی تایید شده. "او گفت:" نه تنها این امن این است که سرگرم کننده' و او را با کودکان و نوجوانان" Pelc به اشتراک گذاشته. "او ارائه شده من با تمام حفاظت شخصی من مورد نیاز است. خورشید بود. ما تا به حال خوب مردم در انتخابات. این یک راه از ادامه باستانی سفارشی و مردم به نظر می رسید برای لذت بردن از آن است."

This Priest Is Going Viral For Shooting Holy Water With A Squirt Gun During Socially Distanced Service
سنت آمبروز محله
This Priest Is Going Viral For Shooting Holy Water With A Squirt Gun During Socially Distanced Service
سنت آمبروز محله

جای تعجب نیست که کلیسا Facebook پست در مورد تفنگ سرنگ لحظه دریافت کرده است هجوم توجه در روزهای اخیر با چند نظر بیشتر سوال ایمنی انزال زن آب مقدس در مردم و در میان همه گیر.

به نوبه خود هر چند کلیسا در پاسخ ارائه جزئیات بیشتر در مورد چرا Pelc رفت و در نهایت با تفنگ آبپاش به برکت جماعت خود را.

"تعداد کمی از مردم خواسته اند چرا FR. تیم نمی انتخاب کردن به شکایت یک aspergillum به منظور اداره آب مقدس. با استفاده از یکی او را مجبور به مست aspergillum به ظرف باز از آب که نمی توانست تضمین آب ایمنی" به آنها اشاره کرد و افزود: "با استفاده از یک تفنگ سرنگ آن را تنها نیاز به پر شود یک بار با دست نخورده استریل آب تصفیه شده که او پس از آن پر برکت است. بیشتر به شما اطمینان فرانک مشاوره با یک پزشک برای اطمینان از تمام پروتکل های ایمنی."

حالا که عکس رفته, ویروسی Pelc است که نیاز به انطباق با کمی توجه بیشتر نسبت به او عادت کرده اند به گرفتن به عنوان یک مرد از پارچه. هنوز هم او را درک قرعه کشی (و حتی ذهن خود memehood). او گفت Buzzfeed "من نه اعتراض به آن — کل این ایده از مبارزه با بد یکی خوب است. هنگامی که عیسی مسیح می میرد او نه تنها وضع در اطراف انجام هیچ چیز نیست. او می رود به جهنم و لگد درب در. او واقعا کشتی با شر است. ما همه می خواهم به این باور است که این شیطان است که قوی ترین نیروی در زمین و نه COVID-19."

Pelc ادامه داد: پرداختن به خود نوظهور اینترنت شهرت "من کمی تمایلی. اگر من یک ماسک در این عکس ها من احتمالا نمی تواند به عنوان شاد. اما من کاملا خوشحال بودن نقاب avenger در اینجا."

خوب به غیر از شاید یک نکته. "آن را حتی تا به حال دو بازدید در واتیکان که به نوعی نگران من" اعتراف کرد در حال حاضر memed پاستور "اما من شنیده ام چیزی نشده است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن