اسمیتسونیان آفریقایی آمریکایی موزه تاریخ راه اندازی رایگان و آنلاین ابزار "صحبت کردن در مورد نژاد'

موزه ملی تاریخ و فرهنگ اجازه دهید در موزه ملی تاریخ و فرهنگ آموزش شما در مورد نژاد پرستی و هویت نژادی چه مع

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399
Diverse people banner
موزه ملی تاریخ و فرهنگ

اجازه دهید در موزه ملی تاریخ و فرهنگ آموزش شما در مورد نژاد پرستی و هویت نژادی

چه معنی آن را به ضد نژادپرستانه? چگونه می توانم صحبت کردن با فرزندان من در مورد نژاد پرستی? این بسیار معتبر و بسیار مهم, بسیار به چالش کشیدن سوالات بسیاری از درخواست و اسمیتسونین موزه ملی تاریخ و فرهنگ (NMAAHC) است که در اینجا برای کمک به.

این موزه واقع در نشنال مال در واشنگتن راه اندازی یک جدید پورتال آنلاین به نام صحبت کردن در مورد مسابقه طراحی شده برای کمک به جوامع مورد بحث نژادپرستی هویت نژادی "و راه این نیروها شکل هر جنبه ای از جامعه از اقتصاد و سیاست به گسترده تر فرهنگ آمریکایی" اسمیتسونیان مطبوعات انتشار متحده است. پورتال اصل برنامه ریزی شده برای راه اندازی در تاریخ بعد اما NMAAHC منتقل تاریخ در پاسخ به مرگ جورج فلوید Breonna تیلور و بیشتر — و همچنین در پاسخ به این کشور تظاهرات.

"پس از افتتاح موزه, No. 1 سوال از ما خواسته است که چگونه به بحث در مورد مسابقه به خصوص با کودکان است. ما می دانیم چقدر دشوار است برای شروع گفتگو. اما در کشور هنوز مبارزه با میراث برده داری, Jim Crow قوانین و سفید برتری ما باید این سختی مکالمات اگر ما هر گونه امید چرخش صفحه و شفا. این پورتال جدید این است که یک گام در این جهت می گوید:" اسپنسر خدمه موقت مدیر موزه ملی تاریخ و فرهنگ در انتشار.

آنلاین پورتال است که عاری از هزینه است و نیازی به ثبت نام و یا ثبت نام برای استفاده ارائه می دهد ابزار دیجیتال, آنلاین, تمرین, تصویری, دستورالعمل مقالات علمی و بیش از 100 چند رسانه ای, منابع, مناسب برای, مربیان, والدین و مراقبان و افراد متعهد به برابری نژادی.

"پورتال ارائه می دهد ثروت از منابع اطلاع رسانی و راهنمای بحث و گفتگو—انجمن نقش تمرینات پرسش های هدفمند و بیشتر" خدمه می گوید. "ما امیدواریم که مردم را از استفاده از این سایت برای تبدیل شدن راحت تر در مورد درگیر شدن در صادقانه گفت و گو و خود بازتاب."

صحبت کردن در مورد مسابقه نیز شامل تحقیقات منتشر شده از کارشناسان برجسته فعالان مورخان و رهبران فکری در مسابقه انصاف و شمول از جمله برنه براون Kimberlé ویلیامز Crenshaw, رابین DiAngelo جولی اولسن ادواردز جری کانگ, Ibram X Kendi اینید لی Audre Lorde بورلی دانیل Tatum, اسقف دزموند توتو و تیم عاقلانه.

بازدید کنندگان متوجه خواهد شد که فاز اول این پورتال شامل هشت نفر از جمله "بودن ضد نژادپرستانه" "تعصب" "جامعه ساختمان" "مبانی تاریخی از نژاد" "نژاد و هویت نژادی," "مراقبت از خود" "هویت های اجتماعی و سیستم های ظلم و ستم" و "سفیدی است."

"با انتشار پورتال جدید امروز, موزه با هدف کمک به افراد و جوامع فاستر سازنده بحث در یکی از این کشور چالش برانگیز ترین موضوعات: نژادپرستی و آن خورنده تاثیر" خدمه می گوید.

صحبت کردن در مورد مسابقه فوق العاده مفید و آموزنده ابزاری است که هر کسی مشتاق به آموزش خود را در مسابقه می تواند — و باید — با استفاده از.

"به زاد نژادپرستی است یک انتخاب رادیکال در این صورت از تاریخ نیاز به یک رادیکال گیری مجدد از آگاهی ما" Ibram Kendi می نویسد در چگونه به یک زاد نژادپرستی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب