بازنشستگی جامعه ساکنان کشیدن MAGA حامیان

@davenewworld_2/توییتر این روستا در فلوریدا است که عمدتا جمهوری خواه جامعه ویدئو های به اشتراک گذاشته شده د

توسط ETELARESANKHABAR در 8 تیر 1399
seniors-protest-trump-supporters
@davenewworld_2/توییتر

این روستا در فلوریدا است که عمدتا جمهوری خواه جامعه

ویدئو های به اشتراک گذاشته شده در توییتر نشان می دهد صحنه هایی از روستاهای بزرگ و بیشتر از همه-سفید بازنشستگی جامعه در فلوریدا که در آن یک سبد خرید گلف رژه پر از تهمت و حامیان آنها با برخی از ملاقات های آتشین معترضان که می خواستند آنها را به می دانم که مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار و همه چیز او می ایستد شد بسیار استقبال نمی وجود دارد.

در این ویدئو مردم با تهمت پیراهن علائم و تزئین چرخ دستی گلف دیده می شود رانندگی در گذشته معترضان — هر دو طرف پرتاب توهین در هر یک از دیگر. در یکی ارز, یک مرد برگزاری یک نشانه است که بار خوانده شده "را امریکا عاقل دوباره" yells "که در آن شما سفید هود؟" در پاسخ به رانندگی یک ماشین گلف با نشانه های مطلب "برگ برنده 2020" و "امریکا برای اولین بار" yells بازگشت "سفید قدرت!"

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد این ویدئو در توییتر یکشنبه, نوشته,, "با تشکر از شما به افراد زیادی از روستاها. چپ رادیکال هیچ چیز دموکرات ها سقوط خواهد کرد در پاییز. فاسد جو [بایدن] است. شما به زودی ببینید!!!" او پاسخ آمد قبل از ساعت 8 صبح و صبح و حذف شد حدود 11 a. m. بله در وسط کشور-تظاهرات گسترده ای در مورد سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس علیه مردم سیاه و خواستار مؤتلفه مجسمه ها و پرچم ها برداشته شود رئیس جمهور را بازتوییت کرد یک ویدیو که گفت: "سفید قدرت است."

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن/توییتر

در یک نظرسنجی اخیر از نیویورک تایمز و سینا کالج, 61 درصد از رای دهندگان گفت: آنها مخالف از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و نژاد در حالی که فقط 33 درصد گفت: آنها تایید شده است.

مردم بسیار در اینجا برای همه چیز معترضین ایستاده:

این کاربر توییتر که نوشته شده این فیلم شنبه, @davenewworld_2 گفت میامی هرالد در این ویدئو گرفته شده در طول یک ماه ژوئن 14 رویداد در دریاچه سامتر فرود بازار میدان بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن ،

"همیشه وجود دارد یک تقسیم اما ما coexisted," کریس استنلی رئیس جمهور از روستاهای دموکراتیک باشگاه گفت: واشنگتن پست در ماه فوریه. "وجود خواهد داشت برخی از خوشخو و عقب اما همسایگان خود بودند دوستان خود. شما می خواهم که شام با جمهوری خواهان به دلیل نبود یک معامله بزرگ است. ... این روزها بخش در کشور نشان می دهد تا بهترین ها را در روستاها به دلیل در حال حاضر جمهوری خواهان آنها نمی گلف دیگر با شما و یا شما نمی خواهید به گلف با آنها."

روستاها یک 120,000-فرد و جامعه در نظر گرفته شده است یک مغلوب ساختن پیشی جستن دژ در شهرستان از رئیس جمهور انجام شده نزدیک به 70 درصد در سال 2016 انتخابات. "این افراد را در اینجا هستند جسارت به دلیل وجود بسیاری از آنها گفت:" اد McGinty یک روستا ساکن و صریح ضد مغلوب ساختن پیشی جستن قاره. "و آنها واقعا سعی کنید برای ارعاب دموکرات که حتی چوب سر خود را بالای آب."

زمان خواهد شد بگویید چگونه فلوریدا رای در نوامبر اما آن را با طراوت برای دیدن بیشتر و بیشتر مردم به ایستادن برای آنچه آنها باور دارند که در.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن