یوتیوب دارای یک مجازی رایگان اردوگاه تابستانی برنامه با بیش از 1200 ویدئوها

MoMo Productions/گتی اگر بچه شما در حال حاضر خسته از همه گیر تابستان YouTube مجازی اردوگاه تابستانی است که

توسط ETELARESANKHABAR در 5 تیر 1399
youtube-summer-camp
MoMo Productions/گتی

اگر بچه شما در حال حاضر خسته از همه گیر تابستان YouTube مجازی اردوگاه تابستانی است که به نگه داشتن آنها را مشغول و سرگرم

پدر و مادر در همه جا در حال تنفس یک آه بزرگ امداد در حال حاضر که فاصله-یادگیری در کلاس به پایان رسید و تابستان است در اینجا. اما دقیقا چه چیزی شما را در طول یک بیماری همه گیر تابستان ؟ خانواده تعطیلات کمپینگ سفر و حتی playdates هنوز مخاطره آمیز و لغو برای بسیاری از خانواده ها پس از آن جای تعجب نیست که پدر و مادر در حال تقلا برای اجتماعی-فاصله-دوستانه تابستان و سرگرمی برای برخی از در حال حاضر حوصله بچه ها. و یوتیوب است که در اینجا برای کمک به با گسترده مجازی اردوگاه تابستانی است که چیزی برای هر کس.

جدید YouTube برنامه شامل بیش از 1200 فیلم در سرگرم کننده و آموزشی افراد به معنی چیزی است که بستم هر رنگ مورد علاقه.

و در حالی که شما ممکن است تردید به خود اجازه می دهد kiddos به صرف یک تکه بزرگ از تابستان خود را در مقابل از یوتیوب (که آنها صرف زمان کافی وجود دارد در حال حاضر آنها نیست؟) نگران نباشید — این نیست فقط فیلم های آموزشی. در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از نشستن پشت و تماشای نوع ویدئوها (مانند بنیادی کلاس های واقعیت مجازی تور یک سفینه فضایی و یک فیلم مستند در منشاء نژاد در ایالات متحده فقط به نام چند) همه آنها را بسیار واقعی ارزش آموزشی. اما اکثر این فیلم ها در واقع بر اساس در آموزش بچه های خود را و مهارت و یا هدایت آنها را از طریق فعالیت است. وجود دارد این است که چگونه به کراوات گره, نحوه نوشتن اسلم شعر چگونه به خواندن موسیقی و نواختن گیتار به همراه یک بچه, یوگا, اردوگاه, معاصر, رقص, کلاس ریاضی مبتنی بر دوره های پخت و پز, و خیلی بیشتر.

از اردوگاه صفحه یوتیوب کودکان و نوجوانان می توانید بنیادی هنر, ورزش, یا ماجراجویی دسته بندی و سپس کشف از وجود دارد. خانواده ها نیز می توانید دانلود اردوگاه های مرتبط با تخته یکنوع بازی شبیه لوتو و عبور کردن کلاسیک تابستان فعالیت های آنها به عنوان تکمیل آنها را با هم.

و کسانی که فقط فیلم های که در دسترس هستند در حال حاضر. اردوگاه یوتیوب در حال انجام است در حال حاضر و گذشته بعد از دو هفته با فیلم های جدید در حال نورد از هر روز هفته. این بدان معناست که اگر برای برخی از دلیل وجود دارد هیچ چیز در حال حاضر در جریان است که منافع بچه خود را فقط به آن چند روز. با این گسترده ای از انواع محتوا وجود دارد مطمئن می شود چیزی است که چشم خود را گرفتن و توجه span زودی.

این است که چگونه شما در حال رفتن به بچه های خود را به انجام کاری سرگرم کننده در تابستان امسال در حالی که همچنین یادگیری یک تن از مهارت های مفید و ایمن ماندن. این دقیقا یک جایگزین واقعی اردوگاه تابستانی, اما در عصر Coronavirus ما تمام آنچه را که ما می توانید دریافت کنید.