لطفا متوقف ساختن جوک در مورد 'فرد مرد زن دوربین تلویزیون' آزمون

Scaty مامان و اولیویه DOULIERY/گتی مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی ساخته شده دور لاف زدن در مورد چگونه "شناخ

توسط ETELARESANKHABAR در 10 مرداد 1399
Support-Trump-Supporting-Racism-1
Scaty مامان و اولیویه DOULIERY/گتی

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی ساخته شده دور لاف زدن در مورد چگونه "شناختی وجود دارد" چرا که او در گذشت "فرد مرد زن دوربین تلویزیون" آزمون. بسیاری از جهان رفت "چی؟" تکواندو است که او حتی صحبت کردن در مورد ؟

اما بسیاری از ما می دانیم دقیقا آنچه که او صحبت کردن در مورد. ما می دانیم که این چیزی نیست به لاف زدن در مورد و یا به حداقل رساندن. و این چیزی نیست به شوخی در مورد.

آزمون و نتایج آن — در حال دردناکی واقعی برای بسیاری از مردم و خانواده خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن راهپیمایی در اطراف در مورد این فقط یک مثال دیگر از ظلم و ستم و در کل عدم وجود حتی یک اونس از همدلی است. و قبل از اینکه شما پرش بر روی ارابه موسیقی را به نور خود خودشیفتگی obliviousness لطفا به یاد داشته باشید که این چیزی است که بسیاری از خانواده ها در حال خنده کردن در مورد. در واقع برای بسیاری از ما با شنیدن رئیس جمهور بحث در مورد این آزمون در چنین گاه به گاه braggadocious راه این است که یک پانچ-به-این-دل و روده یادآوری این واقعیت مواجه هستیم.

برای کسانی که آشنا نیستند با این آزمون آن است که به مونترال شناختی ارزیابی است که معمولا به عنوان مکا آزمون. آن استفاده می شود برای تشخیص شرایط پزشکی مانند آلزایمر, پارکینسون, ALS و اسکیزوفرنی در میان چیزهای دیگر.

با توجه به واشنگتن پست "این آزمون به طور گسترده ای استفاده می شود به دلیل اختصار و اثربخشی به عنوان یک ابزار غربالگری برای خفیف به زوال عقل. آن ساخته شده است حدود 30 سوال طراحی شده به منظور ارزیابی اولیه مهارت های شناختی مانند حافظه کوتاه مدت دیداری, زبان و گرایش."

مغلوب ساختن پیشی جستن مباهات در مورد عبور از این آزمون تنها نشان می دهد که او ممکن است کسانی که یکی از آن شرایط است. آن را نشانی از هیچ چیز برای نشان دادن هوش هیجانی آگاهی و قطعا کسانی که مهارت های لازم برای اجرای یکی از قدرتمند ترین در جهان سازمان ملل. تمام این نشان می دهد که چگونه عاری از شفقت او است.

چرا که برای بسیاری از مردمی این آزمون و اسب سوار از راه صحبت کردن در مورد آن است نشانگر یک ضربه نقطه عطف در زندگی خود و خانواده های خود زندگی می کند به دلیل آن را تایید آنچه که آنها ممکن است گمان می برند در حالی که برای. یعنی که آنها فقط گرفتن "فراموشکار" یا "لغزش" آنها برای مقابله با آلزایمر و یا زوال عقل است.

"این نه به معنای اندازه گیری ضریب هوشی یا فکری مهارت در هر حال" زیاد Nasreddine متخصص مغز و اعصاب که در این آزمون گفت: واشنگتن پست. "اگر کسی به خوبی انجام آنچه در آن معنی است که می توان آنها را رد کرد برای اختلال شناختی است که همراه با بیماری هایی مانند آلزایمر و سکته مغزی یا اسکلروز متعدد. که در آن است."

کارشناسان نگران هستند که این آزمون را شناسایی با مغلوب ساختن پیشی جستن و در رسانه ها می تواند به آزمون به ویژه هنگامی که بسیاری از مردم در حال حاضر تمایلی و یا شرمنده به آزمون.

"یکی از سوالات این بود به منظور جلب یک ساعت در یک زمان خاص و من خیره در دایره و نمی توانند بفهمند که در آن کوچک دست می رود" جی Reinstein گفت: واشنگتن پست. "من یک مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد. ... و من می توانم در قرعه کشی یک لعنت ساعت. من احساس بسیار نا امید شرمنده."

من دیده ام الگوهای رفتاری و شنیده جوک. جهنم من حتی دیدم تی شرت. و من آن را دریافت کنید. مغلوب ساختن پیشی جستن است به طوری افتضاح و مباهات خود در مورد "acing" این آزمون بسیار حساس و نفرت انگیز است که آن را تقریبا بیش از حد آسان است. جوک عملا نوشتن خود را. اما لطفا. لطفا. فکر می کنم قبل از اینکه شما سهوا میلیون ها نفر از مردم بی گناه و خانواده های آنان ناخواسته punchline خود خشم.

تهمت و نفرت انگیز است. او خودخواه و نادان و کاملا نا مناسب برای دفتر. اما کسانی هستند که این آزمون و دریافت تغییر زندگی تشخیص داده و به عنوان یک نتیجه – هیچ کدام از این چیزها. آنها از مردم واقعی است. افرادی که led full زندگی می کند. افرادی که واقعا باهوش و مهربان اما باید تبدیل به قربانیان باطل بیماری است. افرادی مانند پدر من است.

در حال حاضر بیش از 5 میلیون آمریکایی زندگی می کنند مبتلا به آلزایمر است و ششم-علت مرگ و میر در ایالات متحده است. تا سال 2050 تعداد افراد مبتلا به آلزایمر در ایالات متحده انتظار می رود افزایش به بیش از 14 میلیون نفر است. این اعداد سرسام آور هستند و آنها حتی نمی تعداد تمام اعضای خانواده است که به طور مستقیم تحت تاثیر این بیماری است.

اما به عنوان Reinstein گفت: واشنگتن پست "یک آزمون تعریف نمی کند و تغییر نمی کند زندگی من است."

صحت کلمات صحبت شده است. آزمون تعریف نمی کند یک فرد یا زندگی خود را. "نه گذراندن" تست معنا نیست که یک فرد نیست هنوز هم پر از عشق و مهربانی و محبت است. و تهمت لاف زدن در مورد "acing" این آزمایش به این معنی نیست که هوشمند است و مهربان و دانا و یا حتی که او "شناختی وجود دارد," او ادعا کرد. همه آن را تایید می کنند که تشخیص داده نشده مبتلا به آلزایمر, زوال عقل یا پارکینسون – و نشان می دهد که او به عنوان بی عاطفه و متکبر که ما برای سال شناخته شده.

اما لطفا استفاده نکنید خود را hatefulness به عنوان بهانه ای برای شوخی در مورد این بیماری بسیار جدی و یا باعث درد بیشتر برای آن دسته از مردمی که در برخورد با آن است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن