85 نوزادان در یک County Texas تست مثبت برای COVID-19

کاترین Delahaye/iStock/گتی 85 نوزادان در تگزاس آزمایش مثبت برای COVID-19 همانطور که دولت در تلاش برای جلوگی

توسط ETELARESANKHABAR در 28 تیر 1399
baby-covid
کاترین Delahaye/iStock/گتی

85 نوزادان در تگزاس آزمایش مثبت برای COVID-19 همانطور که دولت در تلاش برای جلوگیری از ویروس

این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش در آمریکا و با وجود قبلی باور است که کودکان تا حد زیادی در امان از این ویروس تعدادی از جدی آمار به نور آمده برای به چالش کشیدن این فرض. پس از فلوریدا گزارش شده است که یک سوم از کودکان در حال تست برای coronavirus مثبت دریافت تست یک شهرستان در تگزاس به تازگی اعلام کرد که 85 نوزادان با سن کمتر از یک آزمایش مثبت برای ویروس.

در تگزاس که تبدیل به یک COVID-19 hotspot دولت Nueces شهرستان شاهد افزایش هشدار دهنده در COVID-19 مواردی که تگزاس تریبون خواستار است و آن را یکی از "سریعترین رشد شیوع بیماری در دولت است." در تگزاس Nueces شهرستان که در آن بيشماري کورپس کریستی واقع شده است, آنت رودریگز مدیر بهداشت عمومی برای کورپس کریستی Nueces تعداد فقط اعلام کرد (از طریق بی بی سی) که 85 نوزادان زیر یک آزمایش مثبت برای ویروس.

"این بچه ها حتی خود را به حال اول تولد است. لطفا به ما کمک کنید جلوگیری از گسترش این بیماری" رودریگز اعلام کرد.

Nueces شهرستان معاینات پزشکی Adel شاکر مشترک با تگزاس تریبیون در هفته گذشته است که نوزاد کمتر از شش ماه آزمایش مثبت برای COVID-19 و مدت کوتاهی پس از درگذشت. "این چیزی است که هر کسی می تواند آماده به چهره حتی با بهترین برنامه" شاکر گفت: در آن زمان.

بسیار کمی شناخته شده در مورد این کودکان به همین دلیل بسیاری از تست شد و یا اگر آنها برگزاری نمایشگاه COVID-19 علائم اما واکنش است و همان...بیشتر تماس از مقامات محلی خواسته شهروندان به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله. "این یک بیماری همه گیر است که می تواند بر هر یک از آنها را در هر زمان" رودریگز گفت.

در حال حاضر تگزاس انتهایی فلوریدا و کالیفرنیا برای بسیاری از COVID-19 موارد به عنوان دولت در تلاش برای مهار این ویروس. فرماندار تگزاس گرگ ابوت در نهایت با صدور ایالت ماسک قیمومیت و تعطیل قبلا باز موسسات مانند میله اما کاخ سفید Coronavirus نیروی کار تعیین شده تقریبا نیمی از تگزاس' 254 استان ها به عنوان "مناطق قرمز" — منطقه ای که در آن حداقل 10 درصد از COVID-19 تست مثبت باشد — و تگزاس بیمارستان ها به سرعت پر ظرفیت و در حال اجرا از تخت ICU.

روبرتا شوارتز, معاون اجرایی رئیس جمهور در هوستون متودیست می گوید بورسی که "هر روز و یا هر روز دیگر ما در حال تبدیل واحد دیگر از این بیمارستان به COVID واحد است. آن را به آرامی گرسنه از دیگر خدماتی است که ما ارائه می دهیم."

نمایندگان وزارت امور خارجه شیلا جکسون لی و خواکین کاسترو با ارسال نامه ای به فرماندار راهب بزرگ, اصرار او را به اجازه می دهد, استان ها و شهرستانها برای بازگرداندن stay-at-home سفارشات در صورت نیاز.

"تگزاس در حال حاضر که در آن باید مربوط به مبارزه با Covid-19. بنابراين بايد دفتر خود را به اقدام فوری برای برگشتن تلاش برای بازگشایی دولت به سرعت که آمد با نادیده گرفتن CDC دستورالعمل" در این نامه اعلام کرد (از طریق سی ان ان). "ما نیاز به ارائه به مقامات محلی به محلی استان ها و شهرستانها به انجام چیزی است که در بهترین منافع خود را در جوامع است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن