هنگامی که شما و دوستان شما مخالفم در مورد اجتماعی فاصله

Nuthawut Somsuk/گتی روز دیگر من اسکرول کردن Facebook و دیدم یک پیام است که بخوانید, اگر شما کسی که با پلیس

توسط ETELARESANKHABAR در 18 خرداد 1399
Friends-Disagree-About-Social-Distancing
Nuthawut Somsuk/گتی

روز دیگر من اسکرول کردن Facebook و دیدم یک پیام است که بخوانید, اگر شما کسی که با پلیس تماس بگیرید به گزارش اجتماعی فاصله و سپس دوستی ما به پایان رسیده است.

یکی دیگر از Facebook اچ نوشت: در مورد چه کسی سوار گذشته خانه او و فریاد زد و از او به خاطر بچه ها او را بازی می کردند در خارج خصوصی خود را در حیاط پشت بدون دیگر دوستان.

واضح باورهای ما در مورد چگونه به مقابله با COVID-19– اجتماعی فاصله آنچه که ضروری و اگر شما باید مجبور به پوشیدن ماسک یا نه — در حال تقسیم ما. تمام طول می کشد برای تایید این یک سفر سریع به رسانه های اجتماعی شهر است.

اما در حالی که شما می توانید بلوک و یا unfriend یا مستقیم چشم پوشی افراد آنلاین چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما یک دوست نزدیک — این که آیا آن کسی که شما را شناخته ام و تقریبا تمام زندگی خود را و یا یک فرد شما را ملاقات سال گذشته و شما فقط با کلیک — با یک بسیار متفاوت دیدگاه در چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر?

شما می توانید تنگ شود و می دانم همه چیز در مورد شخص دیگر. و جهنم شاید شما مخالف در گذشته در مورد چیزهایی مانند دیدگاه های خود را در مدرسه در منزل, سیاست, و آنچه شما در نظر بگیرید میکرو-خیانت — و توافق کرده اند که به موافق و مخالف خود را گرفته جریمه سنجش برای صبحانه و هم بزرگ است.

اما این? این احساس شخصی — از آنجا که بدون توجه به آنچه در سمت باورهای خود را در سقوط و در حال حاضر شما احساس خطر می کنند. برخی احساس می کنید سلامت خود و یا عزیزان خود را در حال تهدید از آنجا که مردم نمی گرفتن اجتماعی فاصله جدی است. آنها نا امید به عنوان جهنم است زیرا آنها می خواهند به احساس امن و می خواهید این کابوس به پایان برسد. دیگران احساس آزادی های فردی هستند که در معرض تهدید و این تمام چیزی است که یک تئوری توطئه به طوری که آنها در اعتراض به امتناع از پوشیدن ماسک و هنوز هم برگزاری اجتماعات بزرگ.

و در نور است که من آمده ام به این باور شما واقعا نمی دانم کسی تا زمانی که شما جان سالم به در جهانی همه گیر با هم.

من یک دوست نزدیک که شکستن قلب من در حال حاضر. او را نگه می دارد صحبت کردن در مورد چه چیزهایی واقعا که بد همه نگران کننده است بی ارزش و پزشکان در حال رسیدگی به این همه اشتباه است چرا که "آنچه واقعا کشتن این همه COVID-19 بيمار هستند هواکش آنها بودن است."

دوست من زندگی در لس آنجلس ذهن شما.

می گویند ما دوستی است که درد و رنج کتمان حقیقت است. به جای تمایل به صحبت کردن چک در هر یک از دیگر, او خم جهنم در حال تغییر ذهن من با وجود این واقعیت من به او گفتم هدف اصلی من این است که به نگه داشتن خانواده سالم و مطمئن شوید که من قادر به آن را در پول به آنها غذا. به جای آوردن من شادی او پیام های در حال ساخت من احساس مضطرب و عصبانی است.

من اجازه دهید او را می دانم که من تنها می تواند رسیدگی گرفتن حدود یک ساعت و نیم از حقایق یک روز که تمام اضطراب من اجازه خواهد داد که به منظور برای این بیماری همه گیر به ابر روز من.

او همیشه احترام وقتی که من باز کرد تا به او در گذشته است. او همیشه درک و از من خواست آنچه که من مورد نیاز است. من سعی می کنم به نقطه سرزنش او برای رابطه تیره و تار اما من میگم COVID-19 است و از بین بردن بیش از اقتصاد ما. آن را به برخی از روابط با آن است.

مامان ترسناک مشورت دکتر شریل زیگلر, ثبت نام روانشناس و بازی درمانگر که به ما برخی از راهنمایی های مفید در مورد چگونه به حرکت خود دوستی در این مضطرب زمان.

ابتدا تشخیص دهند که اعتقادات ما درایو رفتار ما و تصمیم به ماندن اجتماعی دور – به ویژه از عزیزان ما – برای همه سخت است آن را به عنوان "عقل به هر چیزی که ما انجام داده ایم قبل از. معمولا به عنوان روش های تابستان ما بیشتر apt به گرفتن همراه با دوستان و بیشتر اجتماعی اما در این سال ممکن است متفاوت باشد," او گفت: از طریق ایمیل.

بسیاری از مردم صحبت کردم برای شروع به احساس اثرات اجتماعی فاصله در حال حاضر آنها در حال antsy و تنها کمی. همه ما در حال تلاش برای کشف کردن زمان مناسب به اجازه رفتن از اجتماعی فاصله قوانین بیت به بیت. زیگلر توضیح میدهد: "به عنوان انسان ما به احتمال زیاد برای گرفتن راهنمایی و مشاوره از خود ما منابع قابل اعتماد هنگامی که دوستان شما در حال انجام چیزی متفاوت فقط می دانم که آنها به احتمال زیاد احساس اعتبار خود را از منبع و استدلال بیش از است که درست است که ارزش آن نیست."

این بدان معنی نیست که شما نباید چوب به دل و روده خود احساس اگر شما آماده برای رفتن به دیدن دوستان و یا خانواده به سادگی از آنجا که شخص دیگری آن را انجام می دهند. فقط انرژی خود را ذخیره کنید و نمی مبارزه با آنها را اگر آنها می خواهند به آن را انجام دهد چرا که به عنوان زیگلر می گوید شما نمی خواهید به تغییر ذهن خود را با انجام این کار.

زیگلر میگه باشیم که fو یا چند هفته آینده قصد دارد به مردم بیشتر در خارج از خانه و مردم به احتمال زیاد برای شروع اجازه گارد خود را. ما نیاز به آماده به سختی گفتگو با اعضای خانواده و دوستان در مورد آنچه که ما راحت هستند.

ممکن است آن را سخت به می گویند اما شما در اشتباه به اجازه کسی می دانم که شما نمی خواهد رفتن به خود را جمع آوری و یا شما تنها راحت دیدن آنها را اگر آنها به شما اجازه می دانم که چگونه بسیاری از مردم دیگر آنها شاهد بوده ام و یا جایی که آنها بوده ام در دو هفته گذشته و شما خوب خود پاسخ دهد.

هنگامی که تاکید, نمی, متن توصیه زیگلر. "پیام کوتاه می تواند غیرشخصی و هنگامی که ما تحت استرس هستند, ما تمایل به از دست های ظریف از پیام ها و قربانی می تواند به توليد ، اگر شما پیدا کردن که شما در حال ارسال پیامک از یک دوست در مورد چیزی شبیه به برنامه و شما ناراحت هستند با تصمیم خود را انتخاب کنید تا به تلفن و تماس با آنها را," او می گوید.

دیگر نکته مفید است که به درک احساسات خود را. با تماس گرفتن با حالت عاطفی خود را قبل از داشتن یک گفتگو با دوستان, شما می توانید بهتر درک چه چیزی باعث شما ممکن است و هدایت و گفتگو به دور از کسانی که همه چیز. آن را نیز ممکن است کمک به شما آرامش اگر اختلافات بوجود می آیند.

ما نیاز به محبت بیشتر از همیشه در حال حاضر. "همدلی و شفقت به طور کلی بهتر از استدلال و یا سرزنش کسی که برای نمایش خود می گوید:" زیگلر و اضافه کرد که ما همه در اوج هشدار و بدن ما مکانیسم های دفاعی آماده حمله به هر کسی که مخالف با ما.

یک سوال بزرگ چرخش در اطراف در ذهن بسیاری از در حال حاضر است که آیا ما باید برای خداحافظی به دوستان که در همان صفحه ما وقتی که می آید به خرید و فروش با COVID-19?

زیگلر می گوید: شما نمی — مگر اینکه شما می خواهید ، وجود دارد راه برای صحبت کردن با دوستان و یا اعضای خانواده است که می تواند به حداقل رساندن ساینده فعل و انفعالات. برای مثال شما می توانید می گویند "تماس با من برای گردهمایی بعدی. من قصد دارم به آن فکر کنید و ببینید اگر من راحت با آرامش ما موقعیت اجتماعی فاصله پس از آن. امروز من فکر می کنم ما خواهد ماند اما با تشکر از شما برای دعوت."

اگر آنها دفاعی و یا سعی کنید برای تغییر ذهن خود را زیگلر نشان می دهد گفت: چیزی شبیه به "" من فقط به عنوان مورد حفاظت از شما و خانواده خود را به عنوان من معدن و نمی خواهید کسی به معرض شود." این نهاد مسئولیت را بر روی شما و آنها خواهد شد (امیدوارم) دریافت نقطه خود را در سراسر و نمی شود آنها را به اجبار به استدلال می کنند.

به یاد داشته باشید ما فقط باید کنترل بیش از چگونه ما پاسخ می دهند و عمل می کنند به این. این یک دنیای جدید برای همه و ما را به تعیین که ما می بینیم هنگامی که ما آنها را ببینید و تنظیم خود ما حد و مرز است.

اگر ما دوستان که در حال تلاش برای متقاعد کردن ما ما زیاده یا باید از دست زدن به کارهای متفاوت, شما می توانید به آنها بگویید که شما در حال انجام چه بهترین برای شما و خانواده خود را با حقایق شما.

در صورتی که نمی سهولت وضعیت و شما هر دو احساس تاکید کرد هر زمان شما ارتباط آن ممکن است بهترین به کنار دوستی و دوباره آن را بعد از آن و یا اجازه رفتن از آن در دسترس نباشد.

آخرین چیزی که ما نیاز دارید در حال حاضر یکی دیگر از احساسی نبرد به مقابله با.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب