جی کاتلر نوشته های روز مادر ادای احترام به Kristin Cavallari میان طلاق

Jason Kempin/گتی آیا این نشانه آن است که Kristin Cavallari و جی کاتلر خواهد ماند ؟ ما فقط می توانیم امیدوار

توسط ETELARESANKHABAR در 22 اردیبهشت 1399
jay-Cutler-Kristin-Cavallari-mothers-day
Jason Kempin/گتی

آیا این نشانه آن است که Kristin Cavallari و جی کاتلر خواهد ماند ؟ ما فقط می توانیم امیدوار باشیم تا

Kristin Cavallari خود قرار داده است به عنوان یک مادر برای اولین بار در زندگی خود حتی از طریق مبارزات مشهور که مامان-خجالت آنلاین. به همین دلیل حتی در وسط طلاق خود را از شوهرش هفت سال جی کاتلر این جای تعجب برای دیدن این دو هنوز هم حمایت از یکدیگر در پدر و مادر واحد.

کاتلر ارسال شده شیرین روز مادر پیام برای Cavallari در Instagram بیش از آخر هفته. در کنار یک عکس از Cavallari با سه بچه خود را همه با هم در ساحل, او نوشت: "روز مادر را به تمام مادران. این 3 آنهایی که کمی برداشت خوب است."

کاتلر و Cavallari سهم سه فرزند هم از 10 سال رابطه: دو پسر 7 ساله کمدن و 5 سال Jaxon — و یک دختر 4 ساله Saylor.

در لاگونا بیچ ستاره اعلام کرد در پایان ماه گذشته که آنها جدا ارسال دلخراش بیانیه ای به رسانه های اجتماعی.

"با غم و اندوه پس از 10 سال ما با هم آمده اند تا به یک نتیجه گیری به طلاق" Cavallari نوشت: در کنار یک عکس شیرین از خودش و کاتلر راه رفتن بازو در بازو با هم. "ما چیزی جز عشق و احترام برای یک دیگر هستند و عمیقا سپاسگزار برای سال مشترک, خاطرات ساخته شده و فرزندان ما افتخار است. این فقط وضعیت دو نفر رو از هم جدا. ما از هر کس به حریم خصوصی ما احترام بگذارند همانطور که ما حرکت در این زمان دشوار در خانواده ما است."

اما برای طرفداران که از نزدیک زیر این جفت ارز را تقسیم کاتلر را روز مادر پست مطرح شده برخی ابرو. در حالی که هر دو طرف باید ماند تا حد زیادی سکوت خود را در مورد طلاق وجود داشته است برخی از سرنخ که آن را نه به عنوان دوستانه به عنوان بیانیه خود ساخته است به نظر می رسد. تنها چند ساعت پس از طلاق خود را ساخته شده در مکان های عمومی, Cavallari حذف "همسر" از او Instagram bio. به زودی پس از آن, کلیپ های مطرح از Cavallari دادن ازدواج مشاوره به یک فن که برای آن خواسته و در فروشگاه خود را افتتاح در شیکاگو: "این کار را نکنید." در حقیقت بسیاری از تعجب در صورتی که نشانه ای از آنچه که تا قبل از طلاق اعلام شد.

اما کاتلر را روز مادر پست به نظر می رسد به عنوان یک نشانه آن است که او و Cavallari در حال حرکت رو به جلو با بچه های خود را' بهترین منافع خود در قلب است که ما تنها می تواند امید برای.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب