آکسفورد Coronavirus واکسن نشان می دهد ‘بسیار امیدوار کننده’ نتایج و امن ‘


Close-Up Of Cropped Hands Inserting Syringe Into Vial
دانیل Chetroni / گتی

واکسن نشان نمی دهد هر گونه عوارض جانبی خطرناک تا کنون

یک واکسن تهیه شده توسط دانشگاه آکسفورد در انگلستان نشان “امیدوار کننده” نتایج اما دانشمندان درگیر می گویند آن را بیش از حد به زودی به می دانم که اگر آن را به محافظت از مردم گسترده تر است. اضافی محاکمه در حال حاضر در جریان است به درک اگر تزریق کمک می کند که بدن به آنتی بادی ها و سلول های T که می تواند در مبارزه با کروناویروس خواهد شد که نتایج مشابه.

با توجه به نتایج منتشر شده در مجله لانستاوایل مرحله آزمایشی نشان داد این واکسن به نام ChAdOx1 nCoV-19 است “امن باعث عوارض جانبی کمی و باعث پاسخ ایمنی قوی.” واکسن ساخته شده است از یک ویروس است که باعث سرماخوردگی در شامپانزه ها و سپس خود را برروی آن مهندسی مجدد بنابراین به عنوان به نه باعث آسیب در انسان و آن را به بیشتر از یک coronavirus ساختار. این به این معنی واکسن شبیه coronavirus و اجازه خواهد داد که بدن سیستم ایمنی بدن به یاد بگیرند که چگونه به مبارزه با آن. وجود دارد ده ها تن از آزمایشات اتفاق می افتد در سراسر جهان — پیدا کردن یکی که با این نسخهها کار از اهمیت حیاتی است.

مطالعه trialed 1,077 افراد سالم بین مارس 23 مارس 21 یافت و شرکت کنندگان در ساخت آنتی بادی ها و سلول های سفید خون است که می تواند در مبارزه با COVID-19. به تاریخ به واکسن نشان نداده هر گونه عوارض جانبی خطرناک اما 70 درصد از مردم گزارش یک تب و یا سردرد.

استاد سارا گیلبرت از دانشگاه آکسفورد انگلستان گفت: “هنوز کارهای زیادی باید انجام شود قبل از ما می توانیم تایید اگر ما واکسن کمک خواهد کرد که مدیریت COVID-19 همه گیر اما این نتایج اولیه برگزاری قول می دهم.”

پروفسور اندرو Pollard نیز بخشی از این گروه تحقیقاتی گفت BBC: “ما واقعا خوشحال با نتایج منتشر شده امروز که ما شاهد هر دو خنثی سازی آنتی بادی ها و سلول های T. آنها بسیار امیدوار کننده است و ما بر این باورند که نوع واکنش است که ممکن است در ارتباط با حفاظت. اما سوال کلیدی هر کس می خواهد به دانستن این است که آیا واکسن, کار, آن را ارائه می دهد حفاظت و… ما در یک بازی انتظار.”

دولت بریتانیا در حال حاضر دستور 100 میلیون دوز از این واکسن استفاده کنند.

به عنوان دادگاه ادامه دارد و بیش از 10000 نفر در بریتانیا خواهد شد که شرکت در دور بعدی و همچنین به عنوان یک بزرگ دادگاه مربوط به 30000 نفر در ایالات متحده 2000 در آفریقای جنوبی و 5000 در برزیل.

به گفته بی بی سی این واکسن در صورتی ثابت می شود موثر در بزرگتر محاکمه ممکن است در دسترس در پایان این سال, اما نمی توان به طور گسترده ای در دسترس تا بعد از آن در سال 2021. بهداشت و درمان کارگران و دیگران تلقی کارگران ضروری خواهد بود برای اولین بار در خط به دریافت واکسن به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در معرض خطر مانند افراد مسن و کسانی که به خطر انداخته اند.

در ایالات متحده در حال حاضر وجود دارد 3.9 میلیون مورد گزارش شده و 143,000 مرگ و میر ناشی از ویروس است. در سطح جهان بیش از یک دوره 24 ساعته نزدیک به 260,000 جدید کروناویروس موارد — یک رکورد جدید — گزارش شده در روز شنبه و 7,360 جدید مرگ و میر گزارش شده است. این بالاترین یک روز افزایش از ماه مه با توجه به جانز هاپکینز.

HT/ایسنا

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات و مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>