'پلیس' لغو شده است پس از 31 سال در هوا

برترین شبکه پس از 31 سال و 33 فصل پلیس رسما لغو در میان اعتراضات گسترده بیش از مرگ جورج فلوید در دست یک افس

توسط ETELARESANKHABAR در 21 خرداد 1399
cops-tv-show
برترین شبکه

پس از 31 سال و 33 فصل پلیس رسما لغو

در میان اعتراضات گسترده بیش از مرگ جورج فلوید در دست یک افسر پلیس و شماری دیگر حوادث پلیس خشونت پلیس کشیده شد از هوا. در حال حاضر شبکه خود را اعلام کرده است که نشان می دهد به طور دائم لغو شد پس از 31 سال است.

"پلیس در برترین شبکه و ما لازم نیست که هر زمان یا در آینده قصد دارد آن را به بازگشت" شبکه سخنگو گفته سرگرمی هفتگی.

پلیس شروع به پخش در سال 1989. از آن 33 فصل و تا به حال فیلم برداری بیش از 1100 قسمت. نشان می دهد در اصل پخش فاکس اما در سال 2013 آن را نقل مکان کرد به اسپایک تلویزیون بود که بعد rebranded به عنوان برترین شبکه. از آن پخش شده است وجود دارد که تا کنون پس تا آن کشیده شد از هوا فلوید پس از مرگ در مه 25.

نشان می دهد به مدت طولانی مورد بحث بوده است. یک سال 1994 مطالعه نشان داد که پلیس بینندگان بودند به مراتب بیشتر احتمال دارد به معاشرت سیاه و قهوه ای مردم با جرم و جنایت خشونت آمیز نسبت به افراد سفید. و دو مطالعه جداگانه در سال 2004 نشان داد که نشان می دهد نژادی اریب و به شدت به تصویر کشیده پلیس به عنوان یک نبرد بین پلیس و غیر سفید جنایتکاران. شرکت سازندگان جان و مورگان لنگلی همیشه رد این گفته آنها هدفمند شامل ترکیبی متنوع از هر دو افسران و عاملان در نشان می دهد.

حقوق مدنی سازمان حمایت, رنگ, تغییر, است که یک دیرین منتقد پلیس منتشر شد, بیانیه ای در خبری که نشان می دهد لغو شد.

"برای بیش از 30 سال پلیس است miseducated عمومی و نرمال بی عدالتی" رنگ تغییر معاون رئیس جمهور Arisha تخم گفت. "جرم تلویزیون تشویق عمومی برای پذیرش هنجارهای بیش از حد پلیس و نیروی بیش از حد و رد اصلاحات در حالی که حمایت از دقیق رفتار از بین می برد که زندگی مردم سیاه و سفید. پلیس چراغ راه هل دادن نگران پیامدهای برای نسل از بینندگان است."

تخم نیز نامیده می شود به مشابه را نشان می دهد برای لغو می شود و همچنین با تمرکز ویژه بر روی A&E را زنده PD, است که دارای یک فرمت مشابه به پلیس شده است و پخش در روز جمعه و شنبه شب در شبکه پس از سال 2016. فقط در ماه گذشته, A&E تمدید این سریال برای 160 قسمت بیشتر اما هفته گذشته قسمت کشیده شد از هوا اعتراض و افزایش تماس برای پلیس اصلاحات و defunding.

"در حال حاضر از آن زمان برای شبکه های دیگر به لغو مشابه مضر را نشان می دهد" دریچه گفت. "ما از A&E به لغو زنده PD بعدی. در یک لحظه زمانی که هر کس می خواهد به اعلام است که سیاه و سفید زندگی می کند توجه ما باید برگزاری این شرکت پاسخگو برای قرار دادن اقدامات به کلمات با یک صنعت کامل تعمیرات اساسی است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب