15 کتاب برای Tweens و نوجوانان هستند که تمایلی خوانندگان

مامان ترسناک و آمازون گرفتن برخی از بچه ها به عنوان خوانده شده می توانید مانند یک مبارزه مداوم. بچه ها من 1

توسط ETELARESANKHABAR در 23 اردیبهشت 1399
books-for-teen-Reluctant-Readers
مامان ترسناک و آمازون

گرفتن برخی از بچه ها به عنوان خوانده شده می توانید مانند یک مبارزه مداوم. بچه ها من 10 و 13 سال و نه یکی از آنها چیزی است که من تماس بگیرید یک خواننده حریص. خواندن طرفدار خودم هستم گاهی اوقات حسادت از دوستان که قادر به به اشتراک گذاری کتاب با بچه های خود را و یا لذت بردن از یک خانواده بخوانید-a-thon در یک بعد از ظهر بارانی. اما که فقط قصد ندارم به اتفاق می افتد در اطراف در اینجا.

بچه ها من تمایلی خوانندگان در بهترین حالت. هنوز هم آنها را بخوانید که باعث و وجود دارد حتی برخی از کتابهایی که از آنها شکایت در مورد خواندن بنابراین من فرض کنید من تماس بگیرید که یک پیروزی است.

با تشکر برای من شگفت آور, معلم, اچ — که دارای یک توئین و خودش — و برخی از توصیه های از خود من تمایلی خوانندگان در اینجا چند تراکم بالا فراتر از استاندارد بزرگ Nate و Diary of a Wimpy Kid, که به نظر می رسد مورد علاقه حتی تمایلی ترین خوانندگان. این کتاب کودکان و نوجوانان می تواند به عنوان خوانده شده به تنهایی و یا شما می توانید جزئیات با هم به عنوان یک خانواده و بسیاری از آنها بخشی از یک سری بنابراین اگر بچه خود را می یابد و یکی از آنها, شما به احتمال زیاد باید چند گزینه های بیشتر پس از آن.

آمازون

این سری پر از مسخره, داستان و عکس خنده دار, نقاشی در مورد antics از اندی و تری خود را در خانه. این کتاب عالی برای بچه ها که در حال آماده به حرکت فراتر از تصویر کتاب به فصل کتاب اما نیاز به چند عکس برای شکستن خواندن.

2. اسب شاخدار نجات جامعه توسط آدم Gidwitz (نویسنده) و دن Santat (تصویرگر)

آمازون

هر کودکی که عاشق تک شاخ عشق ورزیدن این سری است. این نشان مبتدی فصل کتاب مناسب برای کودکان و نوجوانان که آماده برای برخی از مستقل تر خواندن اما نیاز به تعامل بصری در طول راه.

3. یک داستان تاریک و گریم توسط آدم Gidwitz (نویسنده) و حاتم علی (تصویرگر)

آمازون

نوشته شده توسط همان نویسنده به عنوان اسب شاخدار نجات جامعه این سری است که یک همدم خوب برای کودکان و نوجوانان که به هیولاها و جادوگران بیش از تک شاخ.

آمازون

نوشته شده توسط سابق NFL در حال اجرا پشت رشاد Jenhings این سری بر antics از 11 سال بازی های آنلاین لیوینگستون و دوستان خود را. هر یک از این مبتدی فصل کتاب را می توان به عنوان خوانده شده به عنوان بخشی از این مجموعه یا به عنوان به تنهایی کتاب است.

آمازون

ما خواندن این کتاب هم به عنوان یک خانواده است و فوق العاده در حال حرکت داستان در مورد از دست دادن و چه چیزی باعث می شود یک خانواده است. این کتاب که برای نوجوانان و یا به عنوان خوانده شده با صدای بلند برای خود tweens.

6. اژدها در یک کیسه با Zetta الیوت (نویسنده) و ژنو B (تصویرگر)

آمازون

به نام "نفس هوای تازه" توسط Kirkus بررسی این برنده جایزه کتاب فصل مناسب برای بچه ها که عشق سحر و جادو. آن زمان برای اینکه "یک فصل-کتاب های فانتزی با محیط شهری آرایه ای از قهوه ای پوست, سحر صاحبان و دوست داشتنی سیاه و سفید شخصیت خوانندگان خواهد ریشه و همدردی با."

آمازون

این یکی دیگر ما به عنوان خوانده شده با هم به عنوان یک خانواده است. این کتاب برنده جایزه شده است در مقایسه با کلاسیک مانند استوارت کوچک و وب سایت شارلوت برای آن پیام شیرین و جذاب داستان یک اسیر گوریل و دوستان خود را.

آمازون

این رمان گرافیکی به اشتراک گذاری درس های تاریخ در جذاب راه سرگرم کننده است. و چون آنها از رمان های گرافیکی آنها خواهد شد درخواست تجدید نظر به کودکان و نوجوانان که عشق را ترجیح می دهند این نوع خواندن به فصل کتاب است.

9. آخرین روز تابستان توسط Lamar Giles (نویسنده) و Dapo Adeola (تصویرگر)

آمازون

راهنمايی عموزاده اتو و Sheed فانتزی خود را به کار sleuths. با تابستان آینده به پایان برسد و فقط در اطراف گوشه آنها به دنبال آخرین هورا از ماجراجویی و سرگرم کننده هنگامی که آنها را ببینید یک مرد مرموز می رسند به شهر. خود را سرحال مهارت های کارآگاهی سر می برد و نیازی به گفتن نیست, وحشی antics نتیجه. یک مبتدی کتاب فصل این کتاب فوق العاده است برای tweens و یا حتی جوان که تمایلی خوانندگان اما عشق یک داستان خوب.

10. جادا جونز سری با کلی سار جونز (نویسنده) و ونسا برانتلی-نیوتن (تصویرگر)

آمازون

این در اوایل فصل کتاب مراکز چهارم-گریدر جادا جونز از او به عنوان معاملات با دوستان و چالش های دیگر که یک tween. این کتاب رنگ تصاویر و فصل کوتاه کمک تمایلی جوان بین خوانندگان انتقال از تصویر کتاب به فصل کتاب است.

11. بچه های جدید توسط جری کرافت

آمازون

این رمان گرافیکی موفق به کسب یک تن از جوایز از جمله مدال نیوبری Coretta اسکات کینگ نویسنده جایزه و Kirkus جایزه برای خوانندگان جوان' ادبیات – و دلیل خوب است. این مربوطه به موقع و معتبر نگاهی به مبارزات بودن بچه جدید در مدرسه. آن را مناسب برای tweens و نوجوانان.

12. سواران کم در فضا توسط کتی Camper (نویسنده) و رائول سوم (تصویرگر)

آمازون

این برنده جایزه رمان گرافیکی به شرح زیر Lupe ایمپالا, El Chavo Flapjack و Elirio مالاریا سه نفر از دوستان که عاشق کار بر روی ماشین. این کتاب یک ماجراجویی سرگرم کننده داستان دوستی پاشیده با علم حقایق است. این کتاب همچنین شامل یک واژه نامه به طوری که بچه ها می توانید نگاه کردن اسپانیایی کلمات و علم استفاده می شود در سراسر کتاب.

آمازون

گزینه های بی پایان هستند با این سری کتاب. بچه ها یاد بگیرند در مورد شخصیت های تاریخی ورزشی, ستاره های پاپ و فرهنگ آیکون در این کتاب است. آنها ساده و نسبتا کوتاه به طوری که آنها نمی پایمال تمایلی خوان.

14. حرز توسط りなきてぃ Kibuishi

آمازون

این رمان گرافیکی سری ماجراهای امیلی که در می یابد جادویی حرز در بزرگ خانه پدر بزرگ. آن را بزرگ برای tweens و نوجوانان.

آمازون

این کتاب پرفروش می گوید داستان از شش کلاس متحد که دارای نارساخوانی. متحد است که سخت در خودش و در تلاش به جا و به کمک بخواهید. متحد مبارزات با مدرسه ممکن است با طنین برخی تمایلی خوانندگان و همه بچه ها می تواند به درک این کتاب موضوع که "ذهن های بزرگ همیشه فکر می کنم به طور یکسان."

خواندن مبارک!

ما ممکن است کسب درآمد از هزینه های خرید های ساخته شده از طریق لینک در این صفحه و سایت های وابسته. همه نظرات خود ما هستند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن