فکر کردن در مورد گرفتن دست خود را در به تازگی اعلام کرد وان پلاس 8 و 8 نرم افزار ؟ ما می دانیم که برخی از شما نمی توانید صبر کنید برای دریافت دستگاه و unbox آن را برای خودتان اما خبر خوب این است که اگر شما گیر در خانه در حال انتظار برای آن را به می رسند و یا اگر شما به سادگی کنجکاو در واقع شما می توانید پیش بروید و با استفاده از واقعیت افزوده به unbox تلفن.

تبلیغات

در پست های ساخته شده بر روی وان پلاس مرجع تخصصی OnePlus نشان داده است که کاربران هم اکنون می توانید تجربه unboxing گوشی خود را با استفاده از AR. با توجه به پست “ما با استفاده از ساده AR تکنولوژی را به یک تجربه مجازی از محصولات جدید ما به جامعه است. ما در حال راه اندازی دو آر فیلتر ما Instagram کانال. یکی برای وان پلاس 8 و دیگر برای 8 Pro. این فیلتر یک شیرین راه اندازی به شما کمک کند عملا unbox OnePlus سری 8 در هر مکان و در هر زمان.”

اما به نظر می رسد که این شرکت در حال انجام بیش از فقط کاربران اجازه می دهد به unbox دستگاه تقریبا. آنها همچنین اعلام کرده اند که آنها را به دنبال میزبان یک مسابقه که در آن با استفاده از unboxing فیلتر کسانی که آمده تا با راه حل های خلاق ترین در واقع می تواند پایه یک شانس برای برنده شدن در این دستگاه از خود اگر چه این مسابقه به نظر می رسد تنها در دسترس کسانی که در هند زندگی می کنند.

که می شود گفت, وان پلاس است که برای اولین بار به استفاده از AR به نمایش گذاشتن دستگاه های خود را. هنگامی که اپل راه اندازی شد 2020 iPad Pro, آنها همچنین معرفی ویژگی های جدید است که به کاربران اجازه نمایش این تبلت در جداول خود را با استفاده از تکنولوژی AR به عنوان به خوبی.

در زمینه تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره واقعیت افزوده (AR), وان پلاس و وان پلاس 8. منبع: 9to5google

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de