J. K. Rowling معمولی کاهش یافته است یک فصل جدید کتاب برای کودکان و نوجوانان آنلاین

سمیر حسین/گتی J. K. Rowling قطره تعجب جدید فصل کتاب به Ickabog آنلاین رایگان وقتی که می آید به COVID-19 همه

توسط ETELARESANKHABAR در 7 خرداد 1399
jk-rowling-new-book
سمیر حسین/گتی

J. K. Rowling قطره تعجب جدید فصل کتاب به Ickabog آنلاین رایگان

وقتی که می آید به COVID-19 همه گیر دنیای جادوگری واقعا کشیده طریق. از هری پاتر در صفحه اصلی پورتال را به صورت هفتگی قرائت هری پاتر و سنگ جادو, ما واقعا دست باید آن را به J. K. Rowling امپراتوری برای ساخت قرنطینه زندگی کمی آسان تر به تحمل است. پس در او سخاوتمندانه ادبی, قدم به قدم, پرکاری بریت نویسنده فقط اعلام کرد که او را به نوشتن یک بچه فصل کتاب به نام این Ickabog برای ده سال گذشته است و در نهایت انتشار آن را (به صورت رایگان) آنلاین.

در سایت رولینگ اعلام کرد که او برای اولین بار شروع به نوشتن کتاب "در متناسب و شروع می شود" در حالی که او "بین پاتر کتاب." در نهایت او کنار گذاشتهشدن کتاب نوشتن که "اولین پیش نویس این Ickabog بالا رفت و به اتاق زیر شیروانی که در آن باقی مانده است برای نزدیک به یک دهه. بیش از بار من آمد به آن فکر می کنم به عنوان یک داستان است که متعلق به دو جوان کودکان, چون من می خواهم به عنوان خوانده شده به آنها را در شب زمانی که آنها کوچک."

اما زمانی که این بیماری همه گیر ضربه او فکر می کردم که بچه ها گیر در مستندات ممکن است می خواهم به خواندن و یا به Ickabog به عنوان خوانده شده به آنها را بیش از حد.

"چند هفته پیش در شام من آزمایشی مطرح ایده گرفتن از Ickabog را از اتاق زیر شیروانی و انتشار آن به صورت رایگان برای کودکان در مستند. من در حال حاضر نوجوانان بودند ملموسی مشتاق بنابراین طبقه پایین آمد بسیار گرد و خاکی جعبه و برای چند هفته گذشته من غوطه ور در یک جهان داستانی من فکر کردم من می خواهم را وارد کنید هرگز دوباره" رولینگ نوشت.

این Ickabog (که رولینگ ساخته شده روشن است که یک هری پاتر spinoff) است که برای کودکان سن 7 تا 9 به عنوان خوانده شده برای خود و یا برای پدر و مادر به عنوان خوانده شده برای کودکان جوان تر و اگر چه رولینگ توصیف کتاب به عنوان "یک داستان در مورد حقیقت و سوء استفاده از قدرت" — که او به خوبی آگاه بازدید بسیار نزدیک به صفحه اصلی برای بسیاری از ما — او می گوید آن را ندارد "در نظر گرفته شده به عنوان خوانده شده به عنوان پاسخ به هر چیزی که در جهان اتفاق می افتد در حال حاضر. تم بی انتها هستند و می تواند به هر عصر و یا هر کشور است."

رولینگ ارسال خواهد شد فصل جدید هر روز هفته از امروز مارس 26th, تا جولای 10th, و نه تنها این کتاب الکترونیکی رایگان یک COVID-19 درمان برای خوانندگان جوان اما رولینگ متعهد است که همه نویسنده حق امتیاز از این Ickabogزمانی که منتشر خواهد شد را به گروه ها و به خصوص تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

او همچنین مصرف ارسال از بچه هنرمندان برای نشان دادن این کتاب. بله واقعا.... اگر بچه خود را در هنر انتخاب شده است, از آن خواهد شد به نظر می رسد در ماه نوامبر سال 2020 چاپ کتاب و کتاب صوتی به فرمت های. پدر و مادر می توانند آثار هنری و خواندن دو فصل اول از این Ickabog در وب سایت رسمی شرکت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن