سوفی ترنر تعطیل دیدگاه کسی که می پرسد اگر ما می توانیم صلح اکنون "

سوفی ترنر/Instagram راه سوفی ترنر در پاسخ به یک دیدگاه است که یک درس برای همه ما در allyship در چند هفته گذ

توسط ETELARESANKHABAR در 19 خرداد 1399
sophie-turner-blm-protest-instagram
سوفی ترنر/Instagram

راه سوفی ترنر در پاسخ به یک دیدگاه است که یک درس برای همه ما در allyship

در چند هفته گذشته ما دیده می شود و بیشتر و بیشتر مشهور صدا پیوستن به مبارزه برای عدالت نژادی و پایان دادن به خشونت پلیس. در پی جورج فلوید مرگ تظاهرات شده اند در حال انجام در سراسر کشور برای نزدیک به دو هفته در حال حاضر و نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت. یکی از افراد مشهور که به تازگی به عضویت در , بازی تاج و تخت , بازیگر سوفی ترنر که با حضور در یک تظاهرات مسالمت آمیز در رودبار کالیفرنیا با جو جوناس در کنار او.

در آن تظاهرات شرکت کنندگان گذاشته با دست خود پشت سر خود را به همان موقعیت فلوید بود در زمانی که او کشته شد مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین. آنها همچنین در زمان زانو و شعار "نه عدالت بدون صلح است." ترنر مشترک تعدادی از عکس ها از این رویداد به او Instagram.

اما زمانی که ترنر ارسال شده کسانی که در عکس وجود دارد مقدار زیادی از طرفداران نادان در نظرات از جمله کسی که نوشت: "منظورم این است که آنها دستگیر شده و متهم به قتل پس عدالت soooo می تواند ما را به صلح در حال حاضر؟"

این دیدگاه با اشاره به چوین و سه نفر دیگر از افسران که در حال حاضر زمانی که فلوید درگذشت. چوین شده است به اتهام قتل درجه دوم و سه نفر دیگر به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم. هیچ یک از تحصیل محکوم شده اند. اما این اعتراضات نیز در مورد خیلی بیشتر از این یک حادثه خشونت و این چیزی است که ترنر در زمان به نظر به آموزش پیروان خود در مورد.

"این فقط در مورد آن 4 پلیس این است که در مورد Breonna تیلور این است که در مورد Trayvon Martin, این است که در مورد اریک گارنر این است که در مورد نژادپرستی نظاممند است که مردم با آن مواجه اند برای صدها و صدها سال," او نوشت. "این است که در مورد تغییر سیستم. عدالت انجام خواهد شد که جامعه ما نشان دهنده اعتقادات است که ما همه برابر است. تا آن زمان باید وجود داشته باشد هیچ صلح است."

و این که چگونه شما متحد. مردم سفید توجه است.

ترنر شده است صوتی در مورد حمایت از او برای زندگی مهم جنبش است. پیش از آن در هفته او نوشته شده یک لیست از منابع و صدای همه ما باید دنبال و با آن آشنا شود.

در حال حاضر این است که چگونه شما با استفاده از پلت فرم خود را برای خوب است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب