غرور ماه می آید و می رود اما پیوند میان همجنسگرایان و لوکس است که برای همیشه لطفا برای

آنچه در آن است با ما همجنسگرایان و طراح ما همه چیز ؟ چرا ما اینقدر احمقانه با Louis Vuitton Bandoulières و هرم

توسط ETELARESANKHABAR در 12 تیر 1399

آنچه در آن است با ما همجنسگرایان و طراح ما همه چیز ؟ چرا ما اینقدر احمقانه با Louis Vuitton Bandoulières و هرمس Vide-Poches? چرا برخی از ما را مشاهده کنید مناسب برای رابطه جنسی اجاره پول گوچی یا Pucci یا Goyard? چرا ما تا لوکس-وسواس?

در به دنبال جواب این سوال من را شروع با یک تصویر لحظهای از خود من ژنده پوش-به-سگ تاریخچه: من در threadbare پس از جنگ اقتصادی از 1950s انگلستان, تماشای پدر و مادر من چیزهای مقوا در داخل کفش کهنه در ما دو اتاق خواب زیر شیروانی. ملال انگیز بود mot--du jour. اضافه کردن به بدبختی بود تحقق است که من یکی از آنها را. یک poof. در آن زمان تجربه گی می تواند تلخ. انتظارات وخیم شد. "آنها را تهدید و مورد ضرب و شتم گفت: پدر من به عنوان او صادقانه تلاش برای تغییر مسیر زندگی من است. "بسیاری تا پایان در مجنون تیمارستان یا زندان. برخی خودشان را می کشند." حقیقت وحشتناک است که میآید کاملا صحیح بود. او با دقت توصیف زندگی بسیاری از همجنسگرایان قدیم است. ما واقعا به حاشیه رانده شده.

Designer Willi Smith poses for a portrait.Best of New York - Spring 1990 Ready to Wear and Sportswear Advances, New York - 22 Sep 1989

Willi اسمیت یک لیست بزرگ, گی, مترادف, طراحان, عکس در سال 1989 Fairchild بایگانی/Penske Media/S

Coco Chanel یک بار گفت: "زندگی من نیست لطفا من, بنابراین من ایجاد زندگی من است." این کاملا بیانگر وضعیت مواجه شده نسل من. ما با استفاده لوکس و سبک به عنوان سدی در برابر یک دشمن جامعه است. ما استفاده از آن برای ایجاد زندگی ما است. سبک ما بود رنگارنگ ما گذرنامه به اختراع مجدد بیشتر شمول و همه در اطراف fabulosity.

بنابراین من شروع دیوانه وار اسکن افق برای زرق و برق. و من به سرعت کشف کردند که با ساز و برگ سمت راست شما می توانید گرفتن در کانون توجه و تکان شدید و سخت آن را در جهت خود را. شما می توانید دوباره اختراع تبدیل و خود به نمایش بگذارد. اگر لباس ارتباطات غیرکلامی و سپس لوکس می گوید: "من کسی."

پس از تبدیل شدن به یک مصرف کننده مشتاق La Mode, من دوست دارم به طوری که بسیاری از همجنسگرایان قبل و پس از عهد کرد که برای رفتن یک گام بیشتر: من تصمیم به نفوذ در این جهان مرموز و به حک کردن یک حرفه ای تو رفتگی در دیوار برای خودم. یک حرفه ای در لوکس موند به وضوح یک راه عالی برای رسیدن به امنیت مالی. بسیاری از مترادف طراحان—Valentino, Jean Paul Gaultier, Patrick Kelly, YSL, Armani, Dior, Willi اسمیت گالیانو Mugler, Balenciaga, ورساچه—هستند و یا عجیب و غریب بودند. و برای طبقه کارگر گی مانند خودم یک کار در خرده فروشی همواره ارائه دسترسی مستقیم به جهان از سبک و لوکس—و یک کارت تخفیف!

Fashion designer Donatella Versace (L) and Simon Doonan attend the launch of Versace's men's wear collection at Barney's New York Madison Avenue in New York City.New York

نویسنده در یک پنجره در Barneys با Donatella Versace (نمی گی) در سال 2008 Fairchild بایگانی/Penske Media/S

من افتخار نیم قرن در صنعت (قبل از تبدیل شدن به یک نویسنده, من برای یک دهه یا دو معروف ترین پنجره-کمد در جهان!) به تازگی به توقف زمانی که محبوب من Barneys غرق شد و توقیف. من از دست لمس و احساس از محصولات جدید و من از دست gorgeously متنوع و ظالمانه جریان از همکاران. ما صرف میلیون ها با هم, های عشق ما از طراحی و خلاقیت با یکدیگر و با ما لوکس-وسواس مشتریان.

این شد که تا کنون نتیجه: هیچ شواهدی از عجیب و غریب مردم بیعت لوکس در طول تاریخ هر چند نه همیشه در یک راه خوب است. امپراتوران روم کالیگولا و نرون هر دو ازدواج خزانه داری-busting اسراف با شایع پان-انحراف جنسی و سادیسم است. نرم افزار Nero (AD 58-64) یاد شده است برای زنده سوزاندن اسیران به ارائه نور محیط برای مجالس. کالیگولا (AD 37-41) ویژه کشیده تا به عنوان زهره و ساخته شده خود را به عظیم شناور پوشیده از سنگ مرمر-کاخ کامل با لوله کشی. و پس از آن وجود دارد Heliogabalus (AD 218-222) که برخی از مورخان با استناد به عنوان یکی از اولین بار در جهان بسیار قابل رویت نما مردم بود به طوری لوکس-وسواس که او بنا به گزارش خفه سابق عاشقان با تن گلبرگ گل سرخ.

این رابطه رسیده screeching نقطه در طول سلطنت خورشید پادشاه لویی چهاردهم. لوئیس عاشق باروک fripperies و تجملات اما نسبت به خود OTT گی برادر فیلیپ دوک اورلئان او محروم-مو-پیراهن مینیمالیستی. فیلیپ مدیر هنری ورسای, طراحی و نگهداری یک گرش از لوکس حواس او را پرت در نتیجه نگه داشتن فرانسوی aristos تحت کینگ شست. و حتی زمانی که او سوار به نبرد فیلیپ همواره slathered در bijoux, plumes و maquillage.

فیلیپ دوک اورلئان پوشیدن کامل نبرد لباس شاهانه یا فاخر در یک نقاشی توسط Pierre Mignard

این سنت ادامه داد: از طریق انقلاب صنعتی و فراتر از آن. قرن 19 نسبتا shimmered با گی shopaholics و لوکس شد ترویج دین توسط امثال اسکار وایلد که اعلام کرد "زیبایی شناسی بالاتر از اخلاق است." وایلد نهایی ایجاد شد decadently شوم بیماریهای مبهم Dorian Gray نفیس که زندگی تعریف شده توسط "گستاخ لوکس و پر زرق و برق و جلال."

به عنوان قرن 20 افراشتند که همجنس باز, از جان گذشته برای دریافت یک تکه از عمل, مهاجرت به شهرهای بزرگ به دنبال جدید قلمرویی از سبک. از خیابان پارک به Riviera به Palm Beach, moneyed رقابت نخبگان به خارج لوکس یکدیگر است. هدف آنها این بود که برای حفظ وضعیت خود را در یک وضعیت به طور فزاینده ای آگاه جامعه است. و که در آن بودند gays? ما تعبیه شده خودمان را از طریق هر روزنه و طراحی لباس و تزئینات خانه coiffing coiffures و فروش یک ظاهر طراحی شده و szhooshing.

در طول قرن 20th مصنوعی, در یخبندان, سرعت, شبیه سازی ما خود نمایی منجر به ورود metrosexual. در حال حاضر در اوایل قرن 21, آلت, کیرخوری فقط به عنوان لوکس-وسواس اگر نه بیشتر از آن. اگر شما من را باور نمی یاد آخرین باری که شما را دیدم NBA یا لیگ برتر تیم, ورود برای یک بازی festooned با logoed washbags و wheelies. آن را نگه دارید در میان غیر ورزشکاران ، و اینکه آیا آنها آن را می دانم یا نه همه آنها به دنبال ما جاده آجر زرد.

در زمان نوشتن دیوان عالی کشور ساخته شده تاریخی حاکم به کارگر حمایت شهروندان از تجاوز+ رنگین کمان. با توجه به این که ما با ازدواج ما و حقوق ما دیگر حمایت ها کمتر و کمتر به حاشیه رانده خواهد شد و ما از دست دادن که با شیفتگی لوکس ؟ ما هنوز هم احساس می کنم مجبور به سرفه کردن خمیر ما در Versace روپوش و کفش سفید?

Simon Doonan and Jonathan AdlerFashion Group International's Night of Stars Gala, Arrivals, Cipriani Wall Street, New York, USA - 24 Oct 2019

Doonan چپ و شوهر جاناتان آدلر در مد گروه بین الملل شب با ستاره ها جشن و سرور در ماه اکتبر 2019 کلینت Spaulding/WWD/شاتر

دل و روده من است که در واقع فقط من پرادا فانی-بسته به من گفتن ندارد. من فکر می کنم ما همیشه یک احشایی قدردانی لوکس و بیشتر به طور خاص برای طراحی. ما در آن وضعیت تایید جنبه, اما, اندازه, ما همچنین درک زیبایی شناسی بصری کدها و تفاوت های ظریف. که درک ممکن است توضیح دهد که چرا بسیاری از تجاوز+ مردم شناخته شده برای خود را منحصر به فرد خلاقیت است. آن است که ما در ژنتیک? احتمالا. به قول شوهرم, جاناتان آدلر "هر گی به یاد اولین برخورد با یک Rigaud شمع و اولین Pratesi یورو شم."

من می گویند که نگه دارید تا. خود را نگه دارید گوچی اسلاید های کاشته در جهان از لوکس. نگه داشتن طراحی و ایجاد و تصور و خرید. نتیجه این است که بیش از فقط adorning افسانه خود را با خودشان و کمک به طراحان معروف شدن: شما در حال حمایت از نه تنها خرده فروشی بلکه حیله گر صنعتگران جهان است. ماهر الگو-برش از ساعت ساز های کفاشان جهان—بزرگ سنت بافی, چاپ, برنزه و خیاطی است که بازگشت به رنسانس—تکیه بر خود را با شکوه, گی, حمایت. بنابراین غذا دادن به اقتصاد است. خود را باز کیف و manbags و فروشگاه!

سیمون Doonan نویسنده کتاب های بسیاری از جمله چگونه به خودتانمنتشر می شود این پاییز آینده توسط Phaidon. او برنده معتبرترین جایزه CFDA کار خود را به عنوان مدیر خلاق برای Barneys New York. او در حال حاضر یک قاضی در امی نامزد دریافت جایزه NBC سری ساخت آن. سیمون در نیویورک زندگی می کند با شریک زندگی خود را به ceramicist و طراح جاناتان آدلر و نجات-mutt Foxylady.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن