سال آینده در ژنو موتور نمایش در حال حاضر لغو شده است با توجه به Covid-19

2020 Geneva International Motor Show یکی از عمده خودکار وقایع لغو شد به دلیل شیوع کروناویروس. و در حال حاضر سا

توسط ETELARESANKHABAR در 10 تیر 1399

2020 Geneva International Motor Show یکی از عمده خودکار وقایع لغو شد به دلیل شیوع کروناویروس. و در حال حاضر سازمان تصمیم گرفته اند به جلو و پلاگین در نسخه سال آینده از این کنوانسیون به عنوان به خوبی.

حتی اگر glitzy رویداد سالانه است که نه برای دیگری نه ماه گروه قرار داده است که سالانه نشان می دهد با هم آن را احساس تا به حال هیچ چاره ای جز لغو 2021 قسط گزارش CNBC. سازمان همچنین اعلام کرد که آنها قصد فروش کل عملیات.

کمیته و شورای بنیاد "سالن بین المللی de l'Automobile" اشاره کرد عدم علاقه نشان می دهد به عنوان دلیل اصلی برای لغو آن. گروه مورد مطالعه شرکت کنندگان و متوجه شد که اکثریت گفت: آنها احتمالا نمی خواهد شرکت در سال آینده و ترجیح می دهند که آن را می شود به تعویق افتاد تا سال 2022 با توجه به آزادی مطبوعات.

در همان بیانیه سازمان اعلام کرد قصد خود برای فروش کل خودرو به صاحبان Palexpo مرکز کنفرانس در ژنو که در آن رویداد سالانه برگزار می شود. آنها به نام فروش خود را در "ارجح راه حل" گفت که آنها باور دارند که آن را به اطمینان حاصل شود که نشان می دهد زندگی می کند.

تصمیمات آمده به عنوان شرکت های خودرو شروع به ارزیابی مجدد چگونه آنها را به صرف پول در تبلیغات و بازاریابی در یک پست-Covid-19 جهان است. در گذشته رویدادی مانند نمایشگاه ژنو نشان داده و فرصت را برای خودروسازان به پرده جدیدترین و هیجان انگیز ترین وسایل نقلیه و امکانات در اسراف تنظیمات. اما با عظیم فرد در جمع های نا امن بودن زمان برندها باید با تکیه بر کوچک کردن سایت حوادث و آنلاین آغاز بکار به جای.

"بخش خودرو است که در حال حاضر از طریق یک مرحله دشوار است و شرکت کنندگان نیاز به زمان برای بهبود یافتن از اثرات این بیماری همه گیر" سازمان در بیانیه ای گفت. "آن را به دور از خاص است که در جریان وضعیت سلامت خواهد مجوز این سازمان از یک رویداد جذب بیش از 600 ، 000 بازدید کنندگان و 10000 روزنامه نگاران بهار آینده."

در این سال نمایشگاه ژنو به راحتی یکی از بزرگترین وقایع در خودرو, تقویم لغو شد در ماه فوریه روز قبل از آن مجموعه ای برای باز کردن پس از دولت سوئیس ممنوع تجمعات بیش از 1000 نفر به دلیل جهانی و همه گیر. در این ماه از دیگر عمده خودکار رویدادها مانند نیویورک نمایش خودکار دیترویت خودکار نمایش شده اند به نام. آن باقی مانده است دیده شود که آیا کسانی که حوادث را به دنبال خواهد داشت ژنو نشان می دهد منجر شود و خود را لغو 2021 نسخه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن