چگونه خود را برای تنظیم تولد طرح در طول COVID-19

Prostock-استودیو/گتی برای بسیاری از زنان باردار خود "تولد طرح" همه چیز است. اغلب ما وارد کار و تحویل تجربه

توسط ETELARESANKHABAR در 20 اردیبهشت 1399
change-birth-plan-1
Prostock-استودیو/گتی

برای بسیاری از زنان باردار خود "تولد طرح" همه چیز است. اغلب ما وارد کار و تحویل تجربه با امیدها و انتظارات خاص و رویاهای چگونه آن را برای رفتن. اپیدورال... بدون مواد مخدر... صفحه اصلی تولد... تولد بیمارستان... هل دادن در یک تخت در یک چمباتمه زدن و یا در یک استخر... هر یک از ما دارای افکار و تنظیمات قوانین حتی از ما چگونه می خواهید را به بچه ها ما به جهان است. برخی از ما می خواهید تنها ما مهم ديگر وجود دارد; دیگران را همراهان و یک عکاس حرفه ای.

در پایان همه ما می دانیم که مهم ترین چیز (واقعا تنها چیزی که اهمیت) است که مادر و نوزاد بی خطر هستند. اما در مواجهه با یک ضرب المثلی "چنگال در جاده" در تولد ما طرح می تواند سخت باشد. پذیرش است که ما در واقع نیاز به مواد مخدر و یا پذیرش آن آن را به عنوان معلوم c-بخش سفارش و یا پذیرش که کودک آمد بیش از حد سریع و ساخت آن به بیمارستان در زمان هرگز حتی اتفاق افتاده—همه از این تغییرات غیر منتظره در "تولد برنامه" می تواند دشوار برای مادر به قبول. به دلیل این است که مهم ترین چیزی که او همیشه در حال رفتن به انجام. او ایجاد یک زندگی جدید زندگی او را احساس درون خود را برای ماه, لگد زدن و نورد در اطراف و پاسخ به صدای او. او را از خواب این لحظه, در این روز, از این ساعت, از او کوچک بود و او آن را می خواهد برای رفتن به یک راه خاص است.

و رک و پوست کنده زمانی که ما کار بدن ما با فوق العاده تجربه دلهره آور از تولد انسان دیگر ما باید مسئول چگونه از آن می رود dammit.

همانطور که همه ما می دانیم که چگونه زندگی و کار می کند. بچه ها زود می رسند. و یا آنها را نقض. و یا وجود دارد کاهش در ضربان قلب. و یا مادر نمی متسع شود. یا او را از دست می دهد بیش از حد مایع.

یا همه گیر جهانی اتفاق می افتد.

امروز و برای چند ماه گذشته COVID-19 مجبور است زنان در سراسر جهان برای تنظیم تولد خود را برنامه. زنان در حال زایمان در بیمارستان بدون شرکای خود را وجود دارد. دیگران در حال تعویض به خانه تولد. و برخی از آنها در جلسه نوزادان خود را در یک قرنطینه اتاق که در آن هر کس می پوشد ماسک و هیچ کس می توانید ببینید.

COVID-19 در حال تغییر است و همه چیز از جمله تولد برنامه و این منصفانه نیست. اما این واقعیت در حال حاضر به منظور نگه داشتن مادران و نوزادان امن و سالم است.

Talitha فیلیپس doula, که با این نسخهها کار در Claris سلامت در L. A. ارائه می دهد برخی از کلمات از مشاوره در این زمان بحران. "در حال حاضر شاید بیش از همیشه این مهم است که زنان درک تولد سیستم آنها پله به این که آیا آن را یک بیمارستان مرکز تولد و یا محیط خانه," او می گوید ترسناک مامان. "من را تشویق هر مادر و شریک به طور کامل تحقیق و انجام مشق شب خود را به طوری که آنها می توانند مدافع برای مراقبت از خود و نوزاد خود را."

که به معنی دانستن بیمارستان فعلی سیاست در مورد COVID-19. برخی از آنها هنوز هم اجازه می دهد تولد همکاران و برخی از آنها نیست. برخی از آنها تنها اجازه می دهد شرکای تا زمانی که کودک متولد شده است و دوباره تا تخلیه دیگران اجازه می دهد همکاران به اقامت تمام وقت. برخی از بیمارستان ها اجازه می دهد بازدید کنندگان دیگر را ممنوع اعلام کرد هر کسی غیر ضروری از آینده. برخی از بیمارستان ها را حفظ استاندارد تعداد روز برای زنان پس از زايمان به باقی می ماند بستری در حالی که دیگران در حال تخلیه زنان زودتر اگر آنها به نظر می رسد سالم به منظور به حداقل رساندن خود به بیمارستان قرار گرفتن در معرض.

فیلیپس می گوید: این بسیار مهم است برای زنان به درک سیاست های فعلی در هر کجا که آنها برنامه ریزی برای زایمان به کمک به جلوگیری از غیر منتظره پریشانی در طول کار.

او همچنین می گوید: زنان باردار باید از خود بپرسید این سوالات مشابه آنها همیشه باید در هنگام تدوین طرح تولد و حتی در طول این بیماری همه گیر. سوالاتی مانند: چه چیزی برای شما مهم است ؟ که باید بخشی از این روند ؟ که آرام بخش حضور? توصیف محیط ایده آل — روشنایی بوی داغ حمام ؟ آیا شما احساس امن تر کارگر به عنوان زمانی که ممکن است در خانه و یا در یک محیط بالینی?

همچنین همانطور که در حالت عادی غیر pandemic بار فیلیپس تشویق زنان و شرکای خود را به تحقیق و فکر را به موضوعات دیگر مانند نظارت بر جنين زايمان و موقعیت های القایی مداخلات و نوزاد داروها به عنوان این نیز مسائل که بوجود می آیند و ممکن است انتخاب های صورت گرفته را به سرعت.

خواهد هر زن گرفتن برای تولد در ایده آل خود را تنظیم ؟ نه متاسفانه نیست. اما این بدان معنا نیست که زنان نباید هنوز تدوین و فرموله کردن طرح خود را—که واقع بینانه است و بهترین سناریو مورد.

همچنین به عنوان یک doula Talitha فیلیپس می گوید: بخش دیگری از کار او این است که برای اطمینان از زنان از حقوق خود می دانند. "مادران باید بدانند که سیاست بیمارستان و پزشک اولویت را به طور خودکار از بین بردن حقوق بیمار و آنها باید آگاه در مورد حقوق خود," او می گوید. "بیشتر تحصیل یک مادر است که بیشتر اعتماد به نفس او در مرور لحظه های شبیه به این." و یکی دیگر از فیلیپس " و " کمک به مادر "به یاد داشته باشید هدف نهایی از برگزاری نوزاد خود را در آغوش او. تغییرات موقت به عنوان خسته کننده به عنوان آنها ممکن است نفی نمی هدف نهایی."

بنابراین در این بی سابقه بحران جهانی که ما هرگز در طول عمر ما چه بهترین گزینه برای زنان در حال حاضر ؟ خانه تولد بهتر از بیمارستان تولد? در حال تولد خانه امن است ؟

How To Adjust Your Birth Plan During COVID-19
Camila Cordeiro/StockSnap

این ACOG (کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان) مدعی است که "امن ترین مکان برای شما را به هنگام تولد است که هنوز یک بیمارستان بر اساس تولد مرکز یا معتبر مستقل تولد مرکز." اما ACOG می گوید: "هر زن حق دارد به را انتخاب کنید که در آن او را به هنگام تولد. این مهم است که به هر گونه خطرات احتمالی که ممکن است شما را و یا نوزاد خود را با سلامت در معرض خطر به خصوص در حالی که وجود یک خطر بالا برای گرفتن COVID-19. بحث خود را با ob-gyn و یا سایر مراقبت های بهداشتی حرفه ای در مورد تولد خود را طرح و از هر گونه نگرانی."

Talitha فیلیپس می گوید: او می داند که چرا زنان در حال بازجویی برنامه های اصلی خود را و در حال حاضر تعجب می کنم اگر آن را امن برای رفتن به بیمارستان در حال حاضر. "من فکر می کنم یکی از مهم ترین ملاحظات در این زمان هر دو برای مادران و شرکای خود شامل انگیزه. آنها تصمیم گیری از ترس یا اعتماد به نفس ؟ برای مثال آنها با توجه به القاء و یا برنامه ریزی شده c-بخش طوری که آنها می توانید سعی کنید به کنترل زمان کار ؟ آنها انتخاب یک یا خارج از بیمارستان تولد به سادگی از آنجا که آنها می ترسند از جایگزین ؟ اگر این تصمیمات رانده ترس آنها ممکن است منجر به بهترین نتایج ممکن است."

بهترین راه برای تصمیم گیری یک مادر می تواند احساس اعتماد به نفس در, فیلیپس می گوید: با تحقیقات مناسب به طوری که گزینه های آنها ساخته شده بر روی اعتماد به نفس و دانش و نه ترس — یک ضریب اطمینان این ACOG قطعا موافق با.

برای مثال: "به هر کسی با توجه به زایمان در خانه یا مرکز تولد تولد مصاحبه های مختلف, ماما, پرسیدن سوال سخت و بیان هر گونه نگرانی یا ترس" فیلیپس می گوید. "با صحبت کردن با چند متفاوت ماماها و زنان را ببینید که کدام یک مناسب است. و درخواست بسیاری از پرسش ها کمک می کند تا القای اعتماد به نفس در دانستن اینکه آیا این قابل دوام است و گزینه خوبی برای او. سوالات ممکن است شامل: "چه مدت شما انجام شده است تولد? آیا شما در برخورد با خونریزی شانه ديستوشی, احیا, برای یک نوزاد است ؟ آنچه که خود را به بیمارستان انتقال امتیاز ؟ آنچه که خود را به اورژانس انتقال امتیاز ؟ چه سزارين رای دادن?'"

او همچنین می گوید این مهم است که زنان یاد داشته باشید که چگونه فوق العاده قوی و توانمند و قادر هستند هر کجا که آنها به هنگام تولد. "مهم نیست که چگونه بسیاری از مردم در اتاق با شما به عنوان شما را به تولد شما به تنهایی نیست. افرادی هستند که عشق و اعتقاد در شما و شما باید همه چیز شما نیاز به از طریق این" او می گوید.

Talitha مشترک با مامان ترسناک که یکی از مشتریان او به تازگی روشن به زایمان در خانه تجربه آن موفق بود چرا که مادر بود "تحصیل کرده و توانمند" در انتخاب او. این مادر همچنین به حمایت از او OB/GYN که درک او تصمیم گیری و توافق به عنوان پشتیبان او پزشک باید او تا پایان نیاز به یک بیمارستان انتقال و یا القای.

"او در آغوش هر تصمیم با آرامش ساخته شده است در پشتیبانی از تیم مورد نظر او و به پایان رسید تا با دقیق تولد که او می شده است, توصیف از روز من او را ملاقات کرد در اوایل بارداری — صلح آمیز, آرام, آرامش بخش محیط احاطه شده توسط کسانی که معتقد و پشتیبانی خود را در هر مرحله از راه" گفت: فیلیپس.

شخصا به عنوان کسی که تا به حال سه سنتی تجربه تولد در بیمارستان با OB/GYNs و اپیدورال فکر زایمان در خانه می فرستد و اضطراب من از طریق سقف. من قطعا می خواستم کشت از پزشکان و پرستاران درست در کنار من و کودک من در مورد چیزی را اشتباه رفت. اما من هم هرگز به هنگام تولد در طول یک بیماری همه گیر. شوهر من در کنار من را از طریق تمام کار تحویل و بازیابی. او وجود دارد که نه تنها برای فرزندان ما اولین لحظات بلکه اول خود را حمام, اولین عکس های جلسه آزمون و تغییرات پوشک تا زمانی که ما مرخص شدهاند. فکر انجام آن به تنهایی و دلخراش است.

بنابراین تا آنجا که من نمی تواند درک فکر صفحه اصلی تولد برای خودم به دنبال در جهان امروز و چه در بیمارستان ها هستند تا در برابر من می تواند با همدلی بسیاری از زنان که در حال ایجاد تغییرات آنها نیست در اصل پیش بینی آنها به عنوان آماده سازی خود را در "تولد برنامه" در این زمان از COVID-19.

چون مثل به معنای واقعی کلمه هر چیز دیگری در جهان از آموزش و پرورش برای سفر به, خرید, در, هدف, تولد یک نوزاد در حال حاضر تحت تاثیر این ویروس. و مادران به سادگی انجام آنچه مادران فراموش—ساخت بهترین تصمیم گیری آنها می توانند برای خود و فرزندان خود را.



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im