بهترین نان ذرت مکزیکی پرس برای ساخت رستوران با کیفیت چیپس از ابتدا

ترتیلا یا "کیک کوچک" آن را به عنوان ترجمه از اسپانیایی می توان به حدود 10000 سال قبل از میلاد هنگامی که مردم م

توسط ETELARESANKHABAR در 20 خرداد 1399

ترتیلا یا "کیک کوچک" آن را به عنوان ترجمه از اسپانیایی می توان به حدود 10000 سال قبل از میلاد هنگامی که مردم مکزیک را Sierra Madre کوه شروع به ساخت چهار نان نازک از زمین ذرت. این فرایند پر زحمت ماهر مورد نیاز ذرت مکزیکی سازندگان به شکل خمیر و سپس پت آن را کاملا به دور دیسک تنها با استفاده از دست خود را. آن را خسته کننده و وقت گیر به حداقل می گویند. خوشبختانه امروز شما می توانید خرید یک سرور اختصاصی نان ذرت مکزیکی را فشار دهید برای کمک به شما را به مکزیک اصلی از ابتدا.

نه تنها در خانه چیپس طعم راه بهتر از خود فروشگاه خرید همتایان اما آنها همچنین آسان به را است. همه شما نیاز دارید این است که برخی از تخصص آرد ذرت به نام masa harina چند لیوان آب و یک قابل اعتماد ترتیلا ساز. برای کمک به شما انتخاب بهترین کیفیت مطبوعات ما سرپرستی چهار نفر از این نان ذرت مکزیکی سازان در آمازون است که شما را در خدمت خود کیک کوچک در هیچ زمان.

1. KooK 8 اینچ چدن ترتیلا مطبوعات

Kook 8 اینچ ترتیلا پرس ساخته شده است از محکم آهن و قادر است از گردونه خارج پشته حتی چیپس و بدون لغزش در سراسر شمارنده و یا کمانش تحت فشار است. مطبوعات خودی خود ساده است به جمع آوری و قبل از چاشنی با بذر کتان آلی بنابراین شما می توانید شروع به ساخت چیپس به عنوان به زودی به عنوان آن می رسد. آن را حتی می آید با تطبیق کاغذ آستر را به مطمئن شوید که شما چیپس هرگز چوب به مطبوعات است. در حالی که آن را نه کلاسیک طراحی دسته و پایه تصفیه شده بیش از زمان برای اطمینان از مطبوعات است ساده و آسان برای استفاده است. در علاوه بر این به چیپس های چند منظوره تدبیر نیز می تواند مورد استفاده برای ایجاد empanadas, کوفته یا arepas.

مزایا: آن سنگین چدنی ساخت و ساز خواهد شد آزمون زمان ایستاده.

منفی: در 7.25 پوند آن را سنگین ترین فشار در این لیست خواهد شد و برخی از عضلات به مانور.

KooK 8-Inch Cast-Iron Tortilla Press

آمازون

خرید در حال حاضر

2. Norpro 6 اینچ ترتیلا ساز

Norpro ایجاد شده است خلاقانه لوازم آشپزخانه از سال 1973 و این نان ذرت مکزیکی ساز کامل نمونه. خروج از نوعی آهن 6 اینچ با فشار گردد از آلومینیوم سبک و راهنمایی مقیاس فقط 1.5 پوند است. برای بافت بقیه چدن مدل در این لیست وزن بین 5 و 7 پوند. به عبارت دیگر این فشار قوی و با دوام, اما همچنین آسان به بلند کردن. وقتی که می آید زمان به مطبوعات رسیدگی عالی اهرم و راحت نگه دارید اما شما نیاز به اعمال تلاش بیشتر با این فشار از شما را با یک مدل سنگین تر. (نقره ای براق پایان همچنین باعث می شود برای یک طراحی خوب بیانیه.)

مزایا: این, مرد زن نما, سبک وزن طراحی شده است و از کاری که با سهولت به فروشگاه.

منفی: در 6 اینچ, آن را کوچکترین مطبوعات در این لیست است. اگر شما پس از بزرگتر چیپس انتخاب کردن برای مدل های دیگر.

Norpro 6-Inch Tortilla Maker

آمازون

خرید در حال حاضر: $21.45

3. سنگین آهن ترتیلا مطبوعات

جعلی از سخت به عنوان ناخن آهن این 8 اینچ ترتیلا مطبوعات یادآور محاکمه و درست مدل های قدیم است. آن را به یک شکل سنتی و فقط به اندازه کافی وزن در پشت آن (5 پوند) برای تبدیل یک دور توپ خمیر را نازک نان ذرت مکزیکی. در بالا از آن تخت فشار دادن صفحات به اندازه کافی بزرگ برای جلوگیری از هر خمیر از ریختن از طرف اگر شما نمی توانید توپ خود را به طور مستقیم در این مرکز است. از آنجا که آهن به طور طبیعی نچسب مطبوعات است هر دو آسان برای استفاده و آسان به تمیز می کند.

مزایا: این hardwearing مطبوعات طراحی شده است برای رسیدگی به استفاده روزانه.

منفی: شما نیاز به فصل مطبوعات و خرید خود را کاغذ آستر.

Heavy Cast Iron Tortilla Press

آمازون

خرید در حال حاضر: $32.99

4. Tortillada حق بیمه آهن ترتیلا مطبوعات

این بالا پایان ترتیلا مطبوعات مشخص است با یک طراحی قرار می دهد که تاکید بر قابلیت و دقت است. آن را دستکاری شده از با کیفیت بالا و آهن است و هر دو جامد و قابل اعتماد است. پس از آن وزن موثر 7 پوند و نه تلاش زیادی مورد نیاز است برای ایجاد کاملا حتی چیپس. شما به سادگی جای خود را به خمیر توپ در صفحه—تعجب آن را قبل از چاشنی—و اجازه دهید فشار کار سحر و جادو خود را. بهترین بخش ؟ شما همچنین می توانید یک جایزه کتاب دستور غذا با 50 دستور العمل های مختلف برای چیپس بنابراین شما می توانید تبدیل به یک استاد واقعی.

مزایا: اگر شما تحت تاثیر قرار با این فشار نام تجاری نیز ارائه می دهد 6 اینچ و 10 اینچ مدل.

منفی: دوباره سنگین تر مدل ها بیشتر مشکل حمل و نقل و ذخیره کنید.

Tortillada Premium Cast Iron Tortilla Press

آمازون

خرید در حال حاضر: $42.99tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب