Netflix بکشد 'کف گدازه' است که بچه های خود را' جدید نشان می دهد مورد علاقه

نیاز به برخی از هیجان انگیز, احمقانه, خانواده, سرگرمی ؟ سر به Netflix و صف طبقه گدازه وقتی که می آید به محت

توسط ETELARESANKHABAR در 10 تیر 1399
the-floor-is-lava-netflix

نیاز به برخی از هیجان انگیز, احمقانه, خانواده, سرگرمی ؟ سر به Netflix و صف طبقه گدازه

وقتی که می آید به محتوا کمک می کند که ما در مقابله با این بیماری همه گیر و همه این زمان اضافی ما تا به حال به در خانه صرف این سال است که با ارائه مانند Netflix بکشد. از ببر پادشاه به عشق کور استکه OG از سرویس های آنلاین جریان بوده است یک نجات دهنده زندگانی واقعی و مناسب برای جفت شدن شراب ما در حال حاضر نوشیدن حتی در weeknights. اما آنچه در مورد خانواده ها با بچه ها ؟ این نشان می دهد که رفته ویروسی در قرنطینه نیست دقیقا شده ترین خانواده پسند ارائه شده — تا به حال با Netflix جدید, ضربه, طبقه گداخته است.

نشان می دهد که دقیقا به مانند آن را برای تلفن های موبایل. این یک ریف در آن بازی همه ما به عنوان بچه ها که در آن ما وانمود طبقه گدازه و تا به حال به حرکت در اطراف اتاق از خانه بدون دست زدن به آن با استفاده از مبلمان و اسباب بازی و لباس و هر آنچه در آن زمان به نگه داشتن یک مانع بین بدن ما و طبقه. Netflix بکشد سری چاله تیم از سه برابر یکی دیگر از آنها به عنوان تلاش برای حرکت استادانه درست شده که در آن مجموعه طبقه است که به معنای واقعی کلمه گدازه (و که منظور ما از این آب شده است که رنگی زرد و نارنجی و قرمز و ساخته شده چلپ چلوپ و fizz در اطراف شرکت کنندگان).

وجود دارد چند چیز است که این نشان می دهد بسیار سرگرم کننده به تماشای. برای یک اثر از روشنایی و مانع در واقع به نوعی شما را فکر می کنم شاید که واقعی گدازه. به نظر می رسد فوق العاده شوم به هر حال حتی اگر شما می دانید آن است در واقع هر چیزی مضر است. این اثر یافته است drama هر زمان که یک مسابقه فالز — ویرایش هوشمندانه نشان می دهد آنها در حال سقوط به مایع و سپس کاهش قبل از نشان دادن آنها شنا راه خود را به طوری که آن را به نظر می رسد که یک بار کف گدازه هم تیمی سقوط به اعماق آنها برای همیشه از دست داده.

پس از آن وجود دارد راه مجموعه های ایجاد شده به مانند واقعی اتاق در خانه. تاپیک زیر زمین که در آن شرکت کنندگان باید به مقیاس اشکال-پوشش دیوار اتاق خواب که در آن یک منبع امنیت است که به سرعت در حال چرخش چهار پوستر تخت است که باعث می شود شما سرگیجه و حتی سازمان دیده بان. نشان می دهد تولید ارزش بسیار بالا و این باعث می شود آن را بیشتر سرگرم کننده به تماشای — به خصوص برای بچه ها که لذت در دیدن مردم و جست و خیز را بدون توجه به شرایط.

اما در جایی که کف گدازه واقعا می درخشد در چقدر احمقانه است. در حال حاضر همه ما نیاز به برخی از کم ریسک, سرگرم کننده, سرگرمی. مامان-و-نوجوان تیم به طور چشمگیری پرتاب بدن خود را بر روی مبلمان در تلاش برای ضرب و شتم یک هاکی تیم و یک گروه از جوانان شبان در چیست اساسا یک غول مانع است ؟ این فقط آنچه را که دکتر دستور داد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن