وانیل یخ لغو 4th جولای کنسرت پس از مواجهه با واکنش

مانی هرناندز/گتی وانیل یخ است که با داشتن یک چهارم جولای کنسرت آخر هفته در Austin, تگزاس با وجود این دولت ر

توسط ETELARESANKHABAR در 12 تیر 1399
vanilla-ice-throwing-concert
مانی هرناندز/گتی

وانیل یخ است که با داشتن یک چهارم جولای کنسرت آخر هفته در Austin, تگزاس با وجود این دولت رکورد جدید COVID-19 عفونت

بدیهی است که چیز زیادی متفاوت از وانیل یخ حماسه ضربه Ice Ice Baby در صدر نمودار و لعنتی بیرون از جعبه بوم در سراسر جهان در 30 سال پیش در این تابستان. در سال 1990 مردم مجبور بودند برای برقراری ارتباط در فرد یا در یک "ثابت" کامپیوتر خیلی خیلی تنها در مدرسه و اصطلاح "COVID-19" بود که در دهه های دور از فرموله شده است. و با وجود این واقعیت است که این کشور در حال تجربه یک تعداد رکورد جدید کروناویروس عفونت های رپ می خواهد به طرفداران خود یک استراحت کوچک از آن همه با reliving گذشته در قالب یک چهارم جولای کنسرت آخر هفته — در نظر گرفتن محل در یکی از این کشور در زمان virus نقاط.

این خواننده رپ که نام واقعی است رابرت متیو ون جابجا یک برنامه ریزی عملکرد در 3 ژوئیه در Austin تگزاس در یک "رستوران" به نام زمرد نقطه Bar & Grill. در حالی که بارها در دولت دستور داده شده است به عنوان یک نتیجه از افزایش عفونت در تگزاس ظاهرا با توجه به این واقعیت است که ایجاد شده است به عنوان یک طبقه بندی "رستوران" نشان می دهد که از لحاظ فنی مجاز به رفتن.

این رویداد لقب استقلال روز رجعت حزب ساحل و رویداد پروموتر مایک وید گفت: Austin Chronicle که نشان می دهد ظرفیت خواهد بود 2,500. این تگزاس تریبیون گزارش داد که از چهارشنبه شب تنها 84 بلیط فروخته شده بود. و وانیل قصد ندارد اجازه می دهد COVID-19 همه گیر و یا آنچه که او دوست دارد به اشاره به عنوان "تاج ظروف سرباز یا مسافر" به راه خود رویداد بزرگ است.

رپر مشترک یک ویدیو در Instagram در پنجشنبه آشکار به همین دلیل او حاضر به "توقف همکاری و گوش دادن" را به کارشناسان بهداشت و انصراف خود را نشان می دهد.

"موسیقی جهانی به اطراف. آن مردم را خوشحال می کند. من فکر می کنم همه ما می تواند استفاده از برخی از شادی با این همه تاج ظرف غذا اتفاق می افتد," او نوشت.

او ادامه داد: به توضیح است که او در حال شکل گرفتن "همه چیز جدی" با این ویروس اما "ما نمی توانیم زندگی در یک حباب" او گفت:. "ما 100 درصد توان تمرین های اجتماعی فاصله و هر کس باید ماسک و مسئول باشد. آن را خارج از محل برگزاری با مقدار زیادی از اتاق. آن را در چهارم جولای در دریاچه با آتش بازی بسیار بهتر در دنیای واقعی از جهان سایبر" او ادامه داد.

در پست دیگری در این هفته او ذکر شده همه دلایل او نتواند در 90s. "من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت به این. 90s بهترین بودند. ما نمی coronavirus و یا تلفن های همراه و یا رایانه," او گفت: "ما تا به حال 5.0 را در فیلمهای, Beavis and Butthead, Wayne, جهانی, کریس تاکر و جکی چان. و Mortal Kombat است که هنوز هم بهتر از دو هفته اما ما در خارج از خانه ما رقصید ما اختراع خانه احزاب در 90s. گذشته از دهه" تکمیل پست با هشتگ #IMissThenineties.

در حالی که بسیاری از سهم خود را در غربت و دوست دارم به صرف تعطیلات آخر هفته مهمانی داریم در یک قسمت از MTV را به عمل خرد کردن یا اسیابواقعیت این است که مردم در حال آلوده — و در حال مرگ — از این ویروس در نرخ هشدار دهنده.

از روز شنبه حداقل 125,000 آمریکایی درگذشت, به عنوان یک نتیجه از COVID-19 و 2.697 میلیون نفر آلوده شده اند. با توجه به این ویروس عمدتا از طریق قطرات تنفسی و وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسن کارشناسان همچنان به حفظ آن اجتماعی فاصله و پوشیدن صورت پوشش ما هستند بهترین شرط بندی در مسطح منحنی. به عنوان اجتماعی فاصله نزدیکی غیر ممکن است در یک کنسرت, شما ممکن است بخواهید به تجدید نظر resurrecting the 1990s این تعطیلات آخر هفته و گوش دادن به یخ یخ بابy در iTunes به جای.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب