این دیده بان جمع آوری صرف 3 سال ساخت لوکس اتاق به اندازه امن برای ساعتهای

این مسائل دیده بان جمع رویاهای ساخته شده از: به دست آوردن تقریبا هر گاه شمار خواسته های قلبی خود را و ساخت یک

توسط ETELARESANKHABAR در 11 تیر 1399

این مسائل دیده بان جمع رویاهای ساخته شده از: به دست آوردن تقریبا هر گاه شمار خواسته های قلبی خود را و ساخت یک محل خاص به خانه همه آنها را بنابراین شما می توانید لذت بردن از نگاه کردن به آنها را هر زمان که شما می خواهید. نکته این است که برای عباس Y. بهبهانی این رویای یک واقعیت است.

او اذعان می کند که او صاحب حدود 1000 ساعت اشاره کرد که او واقعا در فهرست همه آنها را هنوز او را نگه می دارد به معنی به اطراف به آن است. او همچنین چندین سال را صرف کار با امن و تماشای ویندر شرکت Buben & Zorweg برای ایجاد یک اتاق در خانه خود را که در آن به تماشای "زنده" و که در آن او می تواند صرف زمان لذت بردن از آنها.

Abbas Y. Behbehani's Watch Room

عباس Y. بهبهانی در سازمان دیده بان خود را اتاق علی AlYousifi

"که در زمان تقریبا سه سال کامل است به اندازه کافی بزرگ به خانه همه از من ساعت و در برخی از موارد صفحه نمایش می تواند پیکربندی مجدد با زیر شلواری است که می تواند نگه دارید و بیشتر پس از آن است که قابل ارتقا می گوید:" بهبهانی. اتاق بزرگ است پنجره, اسکلت بتنی با safe درب (با یک درب چوبی) برای ورود.

Behbehani's Vacheron Constantin Watches

بهبهانی را ساعت vacheron Constantin ساعت علی AlYousifi

سفارشی طراحی شده برای او هنگامی که او برای اولین بار شروع به ساخت خانه خود را در کویت, این منطقه حدود 14 x 6 متر مربع (حدود 150 x 64 متر مربع) و کامل است با یک ناحیه یک کتابخانه و اتاق را برای برخی از ارزش خود را ساعت. این ساعت نمایش داده می شود از طریق سازمان دیده بان راک و انواع دارندگان و همچنین صدها نفر از زیر شلواری. بهبهانی می گوید او این ایده را از یک آگهی برای Buben & Zorweg که او را دیدم در Robb Report. "من فقط رفتن به آنها را ساخت من, امن, اما پس از آن که پیشنهاد من ایجاد یک اتاق ویژه. این یک ایده عالی بود و این خیلی خوب است که برای استراحت در. دوستان من می خواهم به می آیند و خواب در اتاق" او جوک.

Behbehani's A. Lange & Söhne Watches

بهبهانی را, A. Lange & Söhne ساعت علی AlYousifi

و که نمی کند ؟ اتاق خانه را به یکی از بزرگترین مجموعه های من تا کنون دیده اند از Patek Philippe, vacheron کنستانتین, Audemars Piguet, رولکس ساعت و مارک های دیگر است. همه از این ساعت بهبهانی صاحب هستند که طلای سفید یا پلاتین و بسیاری از آنها در محدوده زمانی معین تم آبی مورد علاقه خود را رنگ. او حتی تا به حال تعدادی از ساعت های ویژه برای او ساخته شده است, از جمله یک زن و شوهر از Patek Philippe ساعت است که به رخ کشیدن آبی یاقوت کبود و هری وینستون اپوس 9 با آبی یاقوت کبود.

Behbehani's Custom Patek Philippe Watches

بهبهانی سفارشی ساخته شده Patek Philippe watches علی AlYousifi

"سازمان دیده بان مورد علاقه من است Patek A5971 تقویم دائمی با شماره گیری آبی و یاقوت کبود آبی گودی و جای. این است تنها با این رنگ و درمان با یاقوت کبود در جای. من هنوز نقشه های اصلی که برای تماشا می گوید:" بهبهانی اشاره کرد که او خریداری شده است که یکی در سال 2006. او همچنین تا به حال آبی یاقوت کبود-با پوسته ناتیلوس ساخته شده برای خودش. خود را مورد علاقه های دیگر عبارتند از یک پلاتین اسکلت Audemars Piguet رویال بلوط و سفارشی ساعت vacheron Constantin جهان تایمر در پلاتین.

Behbehani's Audemars Piguet Watches

بهبهانی را Audemars Piguet علی AlYousifi

بر خلاف بسیاری از جمع که نگه داشتن ساعت های خود را قفل شده است و تا بهبهانی را دوست دارد به پوشیدن خود را. "من بیش از حد بسیاری از, بنابراین من نمی توانم آنها را می پوشند اما من سعی می کنم" او انگلیسی دوبله. "من آنها را خرید زیرا من آنها را دوست دارم; من نمی خواهم به آنها را به فروش برساند. برای من آنچه مهم است این است که آن را به یک طراحی ساده و قابل خواندن است. من نمی خواهم عوارض هستند که بیش از حد دشوار و یا گیج کننده به نگاه. این عارضه باید در داخل و نه در خارج."

Behbehani's Vacheron Constantin watch

بهبهانی را ساعت vacheron Constantin ساعت مچی علی AlYousifi

بهبهانی همچنین می گوید که او لزوما جزئی به مارک یا مارک های گران قیمت. "من فقط خرید آنچه من عشق من پوشیدن Seiko اگر من آن را به اندازه کافی." او همچنین اشاره می کند که او به ندرت اگر تا کنون به فروش می رساند ،

پس چه چیزی باعث شور و شوق خود را? بهبهانی می گوید که او واقعا نمی شوید که چرا او با وسواس ساعتهای اما فکر می کند آن را ناشی از دوران کودکی خود را. رشد بهبهانی می گوید: پدر و عموهای شد همه در ساعت, واردات, کسب و کار, بنابراین او احاطه شده توسط تماشای در سن جوانی و شروع به سفر به Baselworld با پدر خود در سال 1985.

"من در سراسر ساعت; من می خواهم به پدر من مغازه بعد از مدرسه هر روز و با او بماند تا زمانی که به پایان رسید کار" به یاد عباس. "در ابتدا من خرید, ساده, ساعت, شاید با یک تاریخ بر روی آنها. اما این اولین بار من یک پیچیده دیده بان شد در اوایل 1980s. من تو را دیدم یک عکس از یک تقویم دائمی از Audemars Piguet. من نمی دانم که چگونه آن کار می کرد اما من دوست داشتم تصاویر و زمانی که آنها توضیح داد که چگونه آن کار می کرد و من آن را خریدم."

Behbehani's first Audemars Piguet purchase and his first high-complication watch

بهبهانی اولین Audemars Piguet خرید و اولین عارضه دیده بان علی AlYousifi

که برای اولین بار Audemars Piguet تقویم دائمی دیده بان با شماره گیری آبی گذاشته پایه و اساس برای عشق خود را از عوارض. او می گوید که به این روز و 35 سال بعد, تقویم دائمی است که هنوز هم مورد علاقه خود را از عوارض.

Behbehani's Patek Philippe Astronomical Watch

بهبهانی را Patek Philippe فصل دیده بان علی AlYousifi

در حال حاضر بهبهانی است جزئی به Patek Philippe اما عشق تا به حال به رشد در او. "در ابتدا من نمی خواهم نگاه تجاری به دلیل آن به نظر نمی رسد مدرن به اندازه کافی برای من اما بیشتر من شروع به مطالعه آن بیشتر من آن را دوست داشت," او می گوید و اشاره کرد که او بیشتر Patek Philippe watches در مجموعه در حال حاضر بیش از هر نام تجاری دیگر. "این نوع مانند یک آهنگ را می شنوید برای اولین بار و شما را دوست ندارند اما بیشتر به شما گوش دادن به شعر بیشتر به شما آن را دوست دارم."

وجود دارد که کردم دور ؟ پلاتین ناتیلوس برای اولین بار سری. "من عمل نمی به اندازه کافی سریع و در زمان من گفت: من می خواستم آن را خیلی دیر شده بود. در حال حاضر من سعی می کنم به خرید هر Patek من می خواهم به عنوان سریع که من می توانم."

Mixed group shot of Behbehani's watches

مخلوط شات گروه از بهبهانی را به تماشای علی AlYousifi

به عنوان مستقل ساعت ساز, لودویک Ballouard, Kari Voutilainen, Gröenfeld ساخت و رویال و Greubel Forsey در میان دیگران اند و توجه خود را. "برای من, آن را نیز در مورد افرادی که در پشت نام تجاری. اگر آنها مردم خوبی هستند و من دوست دارم به تماشای من آن را خرید."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن