من نمی Outdoorsy اما من عجیب و غریب راحتی در اشکالات در طول قرنطینه

حسن نیت ارائه میدهد از خاخام Yael Buechler من احتمالا یکی از حداقل outdoorsy مردم در اطراف. و در عین حال به

توسط ETELARESANKHABAR در 3 تیر 1399
comfort-in-bugs-1
حسن نیت ارائه میدهد از خاخام Yael Buechler

من احتمالا یکی از حداقل outdoorsy مردم در اطراف. و در عین حال به نحوی این قرنطینه من را ترک کرده است با شیفتگی — شاید یک زودگذر — برای بی مهرگان. من که کسی را به جای ماندن در داخل در شب های تابستان به خنثی کردن پتانسیل رابط با پشه در عین حال من خودم را به معنای واقعی کلمه آوردن حشرات و کرم ها به قرنطینه اقامت (همچنین شناخته شده به عنوان خانه پدر و مادر).

در تلاش برای کاهش میزان روزانه زباله که خانواده تولید شد من تصمیم گرفتم برای شروع vermicomposting (کمپوست با کرم). من حفر کردن یک کپی از کرم, کرم زباله که من استفاده می شود که تحقیق در مورد یک مدرسه پروژه های علمی در آن موضوع و به کار ایجاد یک بن کرم. من فکر کردم این پروژه خواهد بود سرگرم کننده برای بچه های ما و من قادر به انجام برخی از کوچک شکل دادن به جهان و حومه سبک, اگر, شما ممکن است.

ما کرم قرمز کاملا به حال بازگشت به خانه. در این میان یکی از شلوغ ترین روز در محل کار — با سختی فرصتی برای خوردن میان بازگشت به عقب زوم — من کشف توده ای از آمازون جعبه در سالن انتظار در خانه. به عنوان من نگاه نزدیک در کف من متوجه کرم خزنده در همه جا. کرم ها وارد شده بود یک روز در اوایل و آنها تا به حال به وضوح نه دوست ماندن در تنگ جعبه مقوایی! کافی است برای گفتن این مخلوقات را دریافت نمی کنند استقبال گرم توسط پدر و مادر من.

I'm Not Outdoorsy, But I've Found Strange Comfort In Bugs During Quarantine
حسن نیت ارائه میدهد از خاخام Yael Buechler

این کرم بسیار نرم و صاف ورود تمام موجود در فنجان پلاستیکی با یک مهر و موم شده درب. آنها وارد "خواب" را برای چند روز و من حفظ چشم و نزدیک در ظرف مطمئن شوید که همه آنها باقی مانده است در آن زمانی که آنها از خواب بیدار شدم.

این مخلوقات فازی من شد در شخص همکاران. این یک پاداش اضافه شده است که بر خلاف من کودک نو پا قبل از زمان چرت زدن آنها نمی نیاز به خاموش در زوم تماس. آنها آرام و انیمیشن, همه در یک ظرف غذا به شیوه بسیار برای من لذت. بچه ها من آنها را مشاهده می کنید هر از چند گاهی اما من فکر می کنم من خیلی بیشتر مجذوب شده توسط آنها.

I'm Not Outdoorsy, But I've Found Strange Comfort In Bugs During Quarantine
حسن نیت ارائه میدهد از خاخام Yael Buechler

سه روز پس از این کرم هر یک تبدیل به جنین (نه یک کلمه به طور معمول استفاده می شود در واژگان من) من بی سر و صدا و با موفقیت منتقل و آنها را به خود مشبک زیستگاه. من بسیار افتخار از این قرنطینه موفقیت. به تاریخ پنج با موفقیت به عنوان پروانه ها. و مثل بچه های من هستند با بهره گیری از خربزه برش.

من شده اند کنجکاو در مورد نوظهور اشکال شیفتگی. در حالی که این اشکال ماجراهای قطعا تعداد به عنوان علم فعالیت برای من و فرزندان من خواهد بود بی مبالات به دست کم گرفتن چقدر معنی آنها آورده اند به قرنطینه وجود دارد.

شاید هم وجود دارد جوانی عناصر به علاقه من در این پروژه ها. شاید من می خواهم به عقب نشینی به زمان ساده تر ساده تر با مسئولیت; A bug's Life ممکن است متحرک بیشتر از خود من است.

وجود چنین زیبایی و سادگی در همراه یک خون اشام از طریق آن دگردیسی. وجود دارد چیزی است که فوق العاده لذت بخش در مورد دادن به زمین و حتی در این راه از طریق vermicomposting, در زمانی که جهان به نظر می رسد به معنای واقعی کلمه در حال اجرا amok.

من تعجب می کنم اگر من به تجربه یک حس از دست دادن و حسادت هنگامی که ما مجموعه ای از این پروانه ها رایگان. آنها را سر به جهانی که از آن من و خانواده ام در حال عقب نشینی آنها خواهد شد را به یک "نمونه" پروانه زندگی است.

شاید این پروانه ها و کرم ها به من کمک خواهد کرد بهترین استفاده را از این زمان در یک پیله با خانواده من. هر چند خیلی از ما انسان جهان چپ چپ رفته در این بیماری همه گیر دوره این آرامش است که شاهد زندگی — حداقل در سطح بی مهرگان — می تواند قابل پیش بینی و درآمد حاصل به عنوان برنامه ریزی شده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن