دیدار با حباب منشور, همه در یک بسته است که باعث می شود سفر لوکس ساده تر از همیشه

به عنوان Covid-19 انجام گرفت و در بهار امسال تعداد مسافران Stateside کاهش یافت تقریبا 90 درصد در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته افتادن به سطح دیده نمی شود پس قبل از جت سن از 1950s. خطر و ترس و عدم اطمینان در یک سفر تابستانی به نظر می رسد بعید خارج از دسترس و یا هر دو. اما به عنوان تابستان وارد صنعت سفر در پاسخ خلاقانه, راه اندازی طرح های جدید ساخته شده است که تعطیلات جذاب و آسان دوباره: فکر می کنم جت های خصوصی buyouts و یک مفهوم جدید شناخته شده به عنوان حباب منشور.

شده است وجود دارد قابل پیش بینی افزایش نرخ بهره در منشور پرواز به ویژه در میان مشتریان جدید است. حساس جت فروخته است بیش از 5000 ساعت پس ممکن است بیش از 50 درصد از کسانی که برای اولین بار کسری آگهی کمک کرد در بخشی از کاهش مالیات در محل از طریق پایان سال 2020 از طریق مراقبت عمل می کنند. اکثر شرکت های معرفی دقیق پروتکل های بهداشت هر دو در هیئت مدیره و در زمین; برای مثال جت Linx همکاری با ViaClean فن آوری ارائه می دهد که تمیز کردن فن آوری فراهم می کند که ضد میکروبی حفاظت سطوح به مدت سه ماه. مقصد که تکیه بر منشور ساخته شده اند احتمالی برنامه بیش از حد. این hostel green house coffee bar شرکت ایجاد شده خود را ad hoc هواپیمایی برای تابستان, عامل بدون توقف پرواز از نیویورک به سنت وینسنت—با هزینه ای در حدود 6000 $در هر فرد round-trip—در حالی که جزیره سنت بارتس سرمایه گذاری میلیون ها دلار در تست ماشین آلات. (در حالی که نتایج آزمون منتشر خواهد شد در عرض 24 ساعت از کسانی که می خواهند برای جلوگیری از هر مقدار از قرنطینه باید با ارائه یک تست منفی ناشی از آن تا سه روز قبل از ورود.) و اگر Eden Rock hotel باز نشده و برای آن اجاره ویلا بازوی عامل به عنوان معمول است.

Dunton Hot Springs

تنهایی در Dunton چشمه های آب گرم در کلرادو. Dunton چشمه های آب گرم

بسیاری دیگر از هتل لوکس, باز کرده اند, البته در یک خریداری اساس به طور موثر اجازه می دهد یک گروه واحد به اختیار اموال خود را و تبدیل آن به یک خروس بی مطالعه ویلا. نگاهی 21-اتاق Chebeague جزیره مسافرخانه در ایالت مین است که با ارائه تنها buyouts این تابستان در نرخ از $50,000 در هر هفته; مهمانان می رسند از طریق هلیکوپتر به طور مستقیم بر روی اصلی چمن که دو برابر به عنوان یک کروکت بشه. در آلاسکا در وحشی زیست-لژ در حال حاضر در دسترس از 60 ، 000 دلار برای سه شب تا ده مهمانان سفر با هم و مشتاق برای پرواز ماهیگیری خرس-لکه بینی و سگ-mushing.

Alaska with Within the Wild

یخچال نوردی در آلاسکا با عرض وحشی. اسکات Dickerson

و در حالی که آفریقا باقی مانده است تا حد زیادی بسته به مسافران خارجی انبه سافاری راه اندازی کرده است خود شامل لوکس ماجراهای (از $40,000 برای شش نفر) متمرکز گشت و گذار حیات وحش و اسب سواری در نیومکزیکو و پارک ملی یلوستون. اگر شما می خواهم به جای خارج کردن از گوزن-ساقه سعی هشت-مجموعه خریداری در ویلا Manzu در کاستاریکا در شبه جزیره Papagayo پیکربندی برای پابرهنه ساحل لوکس با قدرت خود قایق آشپز و آبگرم و قادر به تطبیق گروه تا 22 برای $18,500 هر شب با سه شب حداقل.

جدیدترین روند حباب منشور ترکیبی از هر دو عناصر اجازه می دهد مسافران برای کتاب حمل و نقل هوایی خصوصی و هتل buyouts یا ویلا به عنوان یک بسته واحد ساده تدارکات در حالی که به حداقل رساندن تعامل با دیگران در مسیر و در محل. برزیل دادگاه در پالم بیچ در حال حاضر ارائه می دهد آن هواپیما خصوصی به بهشت متشکل از یک منشور جت به وست پالم یک chauffeured انتقال به هتل و یک مجموعه خصوصی خود را با خارجی ورودی به این معنی شما روبرو می شوند و فقط تعداد انگشت شماری از مردم از درب به درب (از $28,740 هر زن و شوهر برای سه شب). کلرادو Dunton چشمه های آب گرم شهر ارواح از 1800s در حال حاضر به عنوان یک عمل لوکس تسلیم همکاری با خصوصی-جت شرکت XO به ارائه یک حباب منشور برای آن خریداری برنامه با تلورید FBO فقط بیش از یک ساعت فاصله دارد.

Eden Rock St Barths

سنگ بهشت را اجاره ویلا باز می ماند برای کسب و کار در سنت بارتس. امیلی آزمایشگاه

حباب منشور نیز یکی از چند راه آسان برای پرسه زدن دورتر در حال حاضر. VistaJet برای مثال ایجاد کرده است 14 روز سفر در سراسر ایسلند تا چهار نفر در رابطه با لوکس تور اپراتور بر اساس یک داستان واقعی برای حدود 280,000; سفر شامل عقب نشینی در مرداب آبی و همچنین به عنوان یک خصوصی در اردوگاه خیره کننده moonscape روستا با تمام مسافرت داخلی از طریق چارتر هواپیما. کسری شرکت نیز معرفی آن جت-به-قایق بادبانی برنامه که اجازه می دهد تا مهمانان را به پرواز از آمریکا به مالت و حمل و نقل یکپارچه از طریق فرودگاه به مارینا قبل از سوار شدن یک کشتی برای دریانوردی در اطراف مدیترانه breezing مهاجرت از طریق نوار قرمز است. تنها چیزی که آنها نمی تواند تضمین آب و هوا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>